VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline Potrefenáhusa
Avatar
33845 příspěvků moje polička 07. srpna 2018 07:55

Mutziputzi s Vondráčkovou jsem chodila na zakladku já, teda do jiný třídy a potkavala jsem ji na vs (jinej obor, stejná chodba), teď už jsem ji teda 15 let nevidela, ale vzdycky jsem měla dojem, ze ji fotky i TV dost skodej, vzdycky byla taková hodne drobná až skoro dětská, na těch fotkách ale už tenkrát působila jak matrona (a Helena)

mne se její hlas libi, ale zpívá strašný, ale fakt strašný sracky.jedna známa s ni kdysi spolupracovala v divadle na nějakým představení a hrozne ji chvalila, jakoze profik a ze fakt dre. Mozna to je na ni trochu iritujici, ze to má vsechno asi od mala dost vydreny

plekanec mi sexy nepřijde, ale jako hezkej milej kluk na mě působí 

Offline razorblade
Avatar
8202 příspěvků moje polička 07. srpna 2018 07:57

Mutziputzi a kam az to dotahl! do NHL a manzelstvi se zpevackou okresniho formatu :D

zelene.oko ja uplne presne vim, kde ty kazety u nasich jsou :D (asi to totiz patri taky do priznani, ale ja u nasich mam porad svuj pokoj i se vsema svejma detskejma vecma :))

Offline Stará Stanová Kůže
Avatar
1333 příspěvků moje polička 07. srpna 2018 08:04

razorblade které milostné písničky píšou maminka s tatínkem... (ale v reálu je Lucie ok, potkávala jsem ji též na škole... jen zpívat a fotit by neměla...)

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 07. srpna 2018 08:12

Stará Stanová Kůže a mluvit o tom jak zpívá!

Offline Stará Stanová Kůže
Avatar
1333 příspěvků moje polička 07. srpna 2018 08:18

Mutziputzi Vidím ji jako školní psycholožku, s dětmi v nějaké té montessori škole nebo tak něco. Protože ona je fakt hodná, milá, chytrá.... ale rodiče asi měli jiné plány.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 07. srpna 2018 08:21

Stará Stanová Kůže Ne, osoba produkující to co ona nemůže bejt chytrej, ona je akorát urputná..teda "kulturologii" vystuduje i polodebil samozřejmě

Offline Beranka
Avatar
381 příspěvků moje polička 07. srpna 2018 08:22

Cerpano z IG: Prej uz spolu nejsou rok a nedavno Pleky na dovoleny chodil na vecere s Luckou Safarovou.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33845 příspěvků moje polička 07. srpna 2018 08:33

Mutziputzi podle mě není blba, ale nemá fakt vůbec vkus, bohuzel

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 07. srpna 2018 08:47

Potrefenáhusa Hele nemohla by myslet vážně tu produkci nebejt IQ tykve, chceš ty link na Plot??

Offline brrr
Avatar
10060 příspěvků moje polička 07. srpna 2018 08:47
Mi Vondráčková vždycky přišla jako ten typ, co má vsěchny znalosti nabiflované zpaměti. A osobně je mi nesympatická. Ale kromě několik setkání na obligátní chodbě nebo při zápisu ji vůbec neznám. Plekanec mi připadá jako fajn kluk, vyloženě sexy bych ho nenazývala.
Offline stes
Avatar
7393 příspěvků moje polička 07. srpna 2018 08:53

brrr Viděn a zažit párkrát naživo v civilu a za mě, na rozdíl od Šebrleho, š....telnej  Ta bradka se mi naopak líbí velmi. 

Offline Tulipe
Avatar
2468 příspěvků moje polička 07. srpna 2018 09:06

Mutziputzi ja teda Plot neznam  a link nechci  a Lucii Vondrackovou nemam vubec rada, jeji tvorba je priserna, ale nemyslim si, ze je blba. Nema vkus a nejspis si zvolila (nebo spis jeji manager/jeji tata?)  takovou cilovku, na kterou jeji tvorba zabere. V kombinaci s jeji naivni vizazi nemuze byt moc dramaticka 

Offline brrr
Avatar
10060 příspěvků moje polička 07. srpna 2018 09:10
@stes s bradkou je to lepší a i bez bradky by to bylo mnohem lepší než Šebrle, ale že by se mi podlamovala kolena..
Offline stes
Avatar
7393 příspěvků moje polička 07. srpna 2018 09:12

brrr No tak to mně taky ne

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 07. srpna 2018 09:15

Tulipe Pokud je to bezskrupulózní hudební podnikatelka, potom klobouk dolu

Offline LadyMary
Avatar
1006 příspěvků moje polička 07. srpna 2018 09:26

Vondráčkovou nemůžu ani vidět ani slyšet. Vždycky mi přišla neskutečně urputná, správňácká Lucka, která má všechno vydřené, bez charismatu, bez vkusu a když jednu dobu z každého rádia znělo Ať je jak vítr. tak se moje averze vystupňovala do té míry, že si ze mě doma dělali srandu ve stylu "neser, nebo ti pustíme Lucku" :-) 

Ale přiznávám, že tohle je silně subjektivní názor....v reálu to může být milá osoba.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 07. srpna 2018 09:34

komedie jedna

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 07. srpna 2018 09:36

mě by zajímalo, jestli lucie někdy opustí tu svoji diblopózu, nebo se bude chovat jako praštěná, i když bude ve tváři vypadat jak stoletá. bohužel nestárne pomalu, ani nestárne podle mě pěkně, a aspoň na mě ta zvětšující se propast mezi jejím zjevem a projevem působí čím dál trapněji.

Offline stes
Avatar
7393 příspěvků moje polička 07. srpna 2018 09:37

LadyMary Přesně. Předsedkyně třídy a správňačka. Byli divná dvojka, ale nic proti Homolovi a Rolincový. To jsem tenkrát nepobrala vůbec. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 07. srpna 2018 09:39

stes Homola a Rolincová u mě velmi dobrý!