VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline Ginevra
Avatar
853 příspěvků moje polička 29. listopadu 2017 23:10
Reakce na Jiná Realita:

HU! chacha, vlevo 2017, vpravo 2011...

Hu, začíná to být děsivý. Připomíná mi tohohle

Offline whiskas
Avatar
19572 příspěvků moje polička 29. listopadu 2017 23:13
Reakce na Ginevra:

Amun
Avatar
29. listopadu 2017 23:40
Reakce na Ginevra:

mi na te prvni fotce připomina nafukovací pannu ze sexshopu  ještě ty vybělené vyceněné zuby

Offline MP Meri
Avatar
5413 příspěvků moje polička 29. listopadu 2017 23:42

Souhlas s Jiná Realita. Kate je samozrejmě krásná, štíhlá, hezká v obličeji, má nádherné vlasy a v rámci svého stylu chodí perfektně oblékaná. Ale v porovnání s "ideálem" má prostě příliš široká ramena a krátké nohy. Její postava není úplně proporční. Někdy se to schová, někdy ne. Většina oblečení na ní jakoby visí, nemá prostě ty obliny na správných místech a nemůžu se zbavit dojmu, že jinak tvarované postavě by ty hadry slušely víc.

To není nic proti ní, ani kyselé hrozny. Prostě jen subjektivní vnímání krásy. 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 29. listopadu 2017 23:53
Reakce na MP Meri:

myslím, že jste poněkud výstižněji než já popsala ten můj dojem.

KoraKora
Avatar
30. listopadu 2017 06:29

Jedna má kozí nohy, druhá je nezenska lodyha. Přiznávám, že zdejší sbor sudiček mě dostává. 

Offline razorblade
Avatar
8202 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 07:41
Reakce na pecka:

Uaaaaaaa. Ja bych snad jeste pochopila ty balony na hrudniku, ale PROC ta pusa?! Barbiny, ktery jsem kdy v zivote vlastnila, nikdy takovou rybi tlamu nemely

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 07:59
Reakce na KoraKora:

No..já už sem to tu chtěla taky napsat. Jako každýmu se líbí něco jinýho, ale někdy to vypadá, že na tý dotyčný nezůstane chlup suchej..zajímavý, že někdo vysloveně vyhledává, co se mu na jinejch nelíbí a ne to pěkný..vidim pěkný holky(každou jinak) který se umí dobře oblíct a jestli je sympatická nebo ne, řeknu až je poznam..

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 08:15
Reakce na Ounz:

tohle je dost přesné, taky úplně nepobírám hledání much na hezkých ženských za každou cenu... je to takové až úsměvné no ...

Offline Karja
Avatar
36050 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 08:43
Reakce na Ounz:

Tak každej je zaměřenej prostě na něco jinýho, obličej se mi u Kate líbí, postava ne. Já zas nejsem na nějakou extra štíhlost, nevadí mi pár kilo navíc, ale jsou prostě typy postav, co se mi nelíbí. Zas jsou mi ukradené jiné věci - třeba nohy, křivé, sloupy, očka, já to prostě nevidim. Pak je jasný, že když se náš tady seběhne x ženských a každá má ten svůj úhel pohledu, tak to zní děsně:-D.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 09:20
Reakce na Ounz:

spíš tedy do přiznání: já jsem nastavená tak, že na všem vidím to, co je na tom špatně. bohužel. nejen na lidech. 

snad nikdy se mi nestalo, to co se stává, že někdo řekne třeba "ona má tak úžasnou osobnost, že jsem si toho, že má křivé zuby, vůbec nevšimla". já bohužel vidím první ty zuby :/ osobnost až potom.

jenže za to člověk jaksi nemůže, ono se to tak narodí. a věřte, že to je pěkně blbá vlastnost nejen pro chudáka okolí. vnímám tak totiž i sebe. vidím se třeba momentálně jako chodící rýhy na obličeji, plešatá hlava a velký zadek. kdykoli projdu kolem zrcadla, vidím jen tohle. a je pro mě nepředstavitelné, že by to jiní lidi takhle nevnímali, takže se mi pak docela obtížně chodí na veřejnosti. protože i když to není pravda, mám pocit, že okolí vnímá svoje okolí a tedy i mě tak, jak ho vidím já. je potom nadlidské vyjít na ulici třeba s akné na obličeji a stálo mě to mnoho let úsilí to překonat. taky z toho pramení to, co je mi zde vyčítáno, totiž sebeshazování co se zjevu týká.

a vůbec nechápu, jak to na těch lidech můžete vy nevnímat a nevidět a obdivovat lidi nebo věci, které oplývají zásadními disproporcemi.

má to výhody v hmotné sféře, protože kudykoli projdu, vidím, co všechno je špatně. tak je něco nakřivo, tam něco chybí. nebo něco nadbývá. umožňuje mi to v práci dělat to, co dělám. na druhou stranu tím samozřejmě lidi bezpochyby štvu, protože pokaždé, když projdu, tak něco špatně je.

osobně si myslím, že to je nějaký druh té poruchy, kdy máte tendenci upravovat věci, protože jinak vás nesmírně dráždí, že to neladí (jako třeba poirot).

aneb jinak řečeno, pokud někoho kritizuju, není to proto, že na něj mám pifku. já tak vidím všechny. nebo že mám pocit, že jsem sama dokonalá. vidím tak i sebe.

v reálném životě a reálné lidi, se kterými se setkávám, takhle samozřejmě nekritizuju a opravdu jsem schopná vidět i hezký věci, což tady možná tak nevynikne. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 09:25

Jediné zajímavé, to že obecně ten kdo by chválil mlčí a ten kdo kritizuje mluví dvakrát, jak já a zrzoun Janeček víme, to je jasný, ale zajímavé je, že když zde probíhá ten jakoby bodyšejmink objektivně nadprůměrných, že nikdo nepřijde a nesjede kritičky, že TVL nemusí všichni vypadat jak ty chcéééš. Jinými slovy tlustou, která zhubnout může není radno hodnotit, ale nohy, ramena, na který když se nepovedou nepomůže ani svěcená vody, no to se TVL kritizovat může

Offline Candance
Avatar
5355 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 09:25
Reakce na Jiná Realita:

s vami se nechci nikdy setkat, nechci vedet, co je na me divne (mimo to, co vim )

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 09:26
Reakce na Jiná Realita:

A mě tady označili za blázna, když jsem psala, že mě ruší amalgám v dutině ústní

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 09:28
Reakce na Candance:

já to lidem na potkání nevykládám, nebojte :)

a snažím se to neventilovat ani v hmotné ani žádné sféře, protože nechci lidi urážet nebo štvát hyperkritikou.  

vlastně bych řekla, že virtuální realita je pro mě hrozně úlevné místo, protože to je jediné místo, kde to říct můžu, aniž bych tím někoho konkrétně urazila (kate si to tu asi nečte).

Offline MP Meri
Avatar
5413 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 10:07

Jako sorry, ale jsme tu pořád ve VIP zjevech? Myselela jsem si, že tenhle virtuální píseček slouží primárně k tomu, abychom se tu hromadně pohoršovaly nad nedokonalostmi celebrit. Pro někoho jsou to kolena, pro někoho ramena a pro někoho třeba Madonny mezera mezi zubama. 

Samozřejmě, pokud by byla Kate (= někdo s jejím tělem) moje kamarádka, tak bych za ní neběžela s plédem, aby se proboha zakryla, že pohoršuje. Ale pokud by se mě zeptala na názor, jestli si má koupit sako s vycpávkama, tak bych prostě řekla ne, protože by to jen zbytečně zdůraznilo její disproporce. 

Celebrity se nás na názor neptaj, hodtíme je prostě proto, že můžeme. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 10:10
Reakce na MP Meri:

Úplně s tebou souhlasim, navíc já bych se chtěla mít možnost se zasmát spokojeným osobám s normální ženskou postavou, čelím tady dlouhodobé perzekuci a mindshamingu

Offline Tak Betty
Avatar
5016 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 10:11
Reakce na Jiná Realita:

Málo tě doma chválili, když jsi byla malá. A to sebevěomí se asi nedá naučit.

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 10:18
Reakce na Jiná Realita:

No já si myslím, že s tím se člověk nerodí, je to daný spíš výchovou, když už. Ale i na tom se dá pracovat. Já chyby samozřejmě vidím, ale odlišuju lidi a věci. Lidi beru jaký sou a naopak sem dost napružená když někdo někoho shazuje pro to, jak vypadá (i sebe - udělám si prostě názor) - zase teda beru jaký jsou, abych byla přesná, do určitý míry, jsou věci co se ovlivnit daj a věci co se oblivnit nedaj. A ne nezastávam se jen tlustých.  

Tohle to škarohlídský nastavení světonáhledu mi přijde hrozně blbý k žití, nechtěla bych to tak. 

Ještě edit: nemyslím to jako kritiku. Taky sem vyrostla v rodině, kde se viděly jen chyby, zřejmě proto mě vadí to přemrštěný kritizování a shazování sebe i ostatních.

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 10:25
Reakce na nolita:

tohle je dost přesné, taky úplně nepobírám hledání much na hezkých ženských za každou cenu... je to takové až úsměvné no ...

No však sme ve vip zjevech, tak je snad jasný, že tu všechny sjedem, máme na to právo () vot toho ty selebrity sou neasi..