VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 10:30
Reakce na Ounz:

No dobře, ale proč se na jedný straně hájí právo kritizovat hezký a hledat na nich mouchy a na druhý straně se nesmí ani pípnout o tlustejch, je to paradoxní, tlustá s tím může něco udělat, Kate ramena asi nevoseká. Tak buďto všechny můžem a nebo tady pak vztekle peskujem ty co ukážou prstem na Rihannu.

Offline Wanda von Dunajew
Avatar
1145 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 10:31

Keď už tu drbeme tie celebrity.. aktuálne najlepšie platená modelka sveta. Hneď sa cítim lepšie 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 10:32

Já hůř, připadám si okradená

Offline Ounz
Avatar
19834 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 10:39
Reakce na Mutziputzi:

Já nevím jestlis moje příspěvky četla dobře, já nehájím právo kritizovat hubený a nezakazuju pomlouvat tlustý. Vadí mi shamování obecně. Ty si klidně děl lidi na tlustý a hubený a pomlouvej koho chceš. Máš na to právo. Já si zas tady napíšu svůj názor no..

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46069 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 10:40
Reakce na Ounz:

ja to mam dost podobne jako JR a ano je to genetika+vychova (souvisi velmi uzce, ze:-)) no asnazim se to leta letouci potlacovat, ne se v tom vyzivat - a vazne Jiná Realita aspon trochu to jde, vazne, a stoji to za to:-)

Mutziputzi copak se tlusty celebrity nekritizujou? blbost. ze se nekomu vic libi zeny s vyssim procentem telesneho tuku (na spravnych mistech) - treba mne, to si fakt nemusis brat osobne. mi taky neva tvoje kolena

Offline Wanda von Dunajew
Avatar
1145 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 10:40
Reakce na Mutziputzi:

Okradená, že nemá špeky alebo celulitídu, "len" akné?

Na druhej strane, keď ani ona, ktorá si môže dovoliť všetky existujúce prostriedky, nemá dokonalú pleť... akú šancu mám asi ja s podobným typom problému?

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 10:42
Reakce na Ounz:

Ale já taky chci world peace, lidi na tlustý a hubený nedělim já, tak se dělí sami, ale kritika špeků tady prostě vždycky někoho rozvohní, kdežto nosy se můžou, ty nečteš co píšu.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 10:43

Okradená o ty peníze, který si ona na tenhle tuctovej gezicht vydělala

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46069 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 10:43

ja popravde nechapu kde se vzal ten fenomen modelek jako celebrit a etalonu krasy. vzdyt jsou to vesaky na saty!

Offline Ounz
Avatar
19834 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 10:46

Já to chápu, že to není jednoduchý, hele. Ale vtipný je, že ona se vidí plešatá prdelatá a řeší to, a já vidím pěknou asi i zajímavou holku, co umí oblíknout svou postavu a jediný, co mě vždycky zarazí, je přehršel toho negativismu. Jakože ‘všichni sou špatný, zlý a hloupy’ a to, že to tak ve skutečnosti nemá, jak píše, já nevím, protože jí neznám a úsudek si dělám jen tady odsud. Já tu taky svým projevem dělám dojem (ta co hájí tlusťošky, žejo ) Každej tu udělá nějaký dojem, lidi si prostě názor dělaj, no. Na druhou stranu mám tendence, jak vás tu už ‘delší dobu znám’ některý věci brát s rezervou.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46069 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 10:48
Reakce na Mutziputzi:

zejmena by ses mohla citit okradena jak pise kolegyne vyse o ty prachy vyhazene za uzasne zkraslovaci prostredky, inzerovane modelkama ktere maji xicht jak raspli prekryty akorat tunou mejkapu a jeste vylepseny fotosopem

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46069 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 10:50
Reakce na Ounz:

proste tu davame prostor svemu pravemu ja novinky hadra:P

Offline Wanda von Dunajew
Avatar
1145 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 10:51
Reakce na Mutziputzi:

Pravda, no tak nabudúce sa treba lepšie narodiť! Pochybujem, že keby to bola nejaká obyč Máňa z Horní Dolní, tak to dotiahne tak ďaleko... 

Postavu a výšku na modelku teda má, zas jej nechcem krivdiť.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 10:52

Tak já naštěstí za kosmetiku ani makeup skoro neutrácim, parfém 50ml mi vydrží 2 roky například

Offline baltik
Avatar
4428 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 10:58

od te doby, co jsem videla show amerika hleda topmodelku je mi jasne, ze vubec neni podstatne, jak je modelka krasna na prvni pohled, ale mnohem vic, jaka je herecka, jak se umi ruzne tvarit, jak umi pracovat se svym telem atd.

Offline Ounz
Avatar
19834 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 11:02
Reakce na Mutziputzi:

Rozvohňuje to skorát tebe. Opakovaně a otravně.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 11:03
Reakce na Ounz:

Tak si asi opakovaně sedíš na vedení

Offline zelene.oko
Avatar
557 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 11:04
Reakce na baltik:

Amerika hledá topmodelku teď reprízují, náhodou jsem zachytila kus v TV, a ty holky bych na ulici hodnotila spíš jako ošklivé/tuctové (pokud bych si jich vůbec všimla) Celý ten byznys krásy je zajímavé odvětví lidské činnosti.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46069 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 11:08
Reakce na Ounz:

Rozvohňuje to skorát tebe. Opakovaně a otravně.

bacha nasleduje nevyzadany rozbor osobnosti;-)

mam z toho pocit kyselych hroznu ve smyslu "jak si dovoluji byt stastne, kdyz jsou tluste, a ja stihla..." 

konec.

Offline slniecko admin
Avatar
17589 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 11:09
Reakce na Mutziputzi:

Tak já naštěstí za kosmetiku ani makeup skoro neutrácim, parfém 50ml mi vydrží 2 roky například

To je na tomto mieste veľmi odvážne vyjadrenie !