VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline stes
Avatar
7392 příspěvků moje polička 05. května 2024 13:19

No ale je pravda,že jsou výjimky..2x jsem potkala herce Zacha, vysokej,štíhlej,můžeš a měl rolák v tmavě přírodní barvě a gut. Ta světlá barva je na Koleckovi obzvlášť neslusiva.

Offline Pinot Noir
Avatar
24601 příspěvků moje polička 05. května 2024 13:21

Řvousenka uf, na první pohled jsem myslela, že je na té fotce s babičkou. Hroznej měkkejš! 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 05. května 2024 17:40

RoSa ty architekti v roláku jsou trochu UL (teda pár jsem jich potkala), ale každopádně to musí být černý! rolák

Offline RoSa
Avatar
8248 příspěvků moje polička 05. května 2024 18:04

Evaeva jo, černej rolák a Lancia, popř. Volvo... ale ty jsi už jiná generace

Offline Zuzuli
Avatar
2172 příspěvků moje polička 05. května 2024 18:09

Muj muz, architekt, ten cerny rolak nosi celou zimu

Ale pobavilo me, kdyz jsme se sesli u podpisu kupni smlouvy na byt, ja s muzem, pravnicka, realitak a jednatel prodavajici spolecnosti. A vsichni jsme meli na sobe cerny rolak. Fakt jsme se predem nedomlouvali

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 05. května 2024 18:12

RoSa no to sice jo, ale setkávám se s lidmi různého věku Třeba ve škole si vybavuju jednoho vyučujícího, od nás z aťáku zase jednoho 

Offline tv
Avatar
3590 příspěvků moje polička 05. května 2024 18:21
Reakce na Zuzuli:

Muj muz, architekt, ten cerny rolak nosi celou zimu

Ale pobavilo me, kdyz jsme se sesli u podpisu kupni smlouvy na byt, ja s muzem, pravnicka, realitak a jednatel prodavajici spolecnosti. A vsichni jsme meli na sobe cerny rolak. Fakt jsme se predem nedomlouvali

​Jak to vypadá s tím tvým prdlym pronajímatelem?

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 05. května 2024 18:25
Reakce na RoSa:

a teda koukám na tu fotku, řetízek přes rolák je velký fuj, kor na chlapovi a eště ten obr kříž... krom toho je to i nepraktický, když se na to při svlíkání roláku zapomene...

​To je vysloveně styl vidlák

Ale úplně ho vidim, svůdníka... kterak ze sebe v návalu vášně strhává ten rolák... a řev! Vypíchnutý voko, to fakt nechceš

I když, v návalu vášně by ze sebe musel dostat taky ty kalhoty, a slimky jdou blbě servat... než to sroluje přes kotníky, třikrát se přerazí a holka už je ze dveří

Offline Zuzuli
Avatar
2172 příspěvků moje polička 05. května 2024 18:29

tv co jsme oslovili pravnicku, tak dal zpatecku a najednou neni problem se na cemkoliv domluvit.

Ale mam uplne skvelou historku, kdyz prisel (po domluve) s pani na oceneni ceny nemovitosti. Ona tam prochazela ten byt, porad dokola se vyptavala, jestli fakt vsechno v dome je original z doby vystavby. A on strasne pysne souhlasil, ze vsechno je puvodni. Tak se ujistila, ze od roku 1969 se na nic v dome nesahlo. Jak v byte, tak v dome. Tak souhlasil. Pak tam stala a rekla neco jako "misto pekny, vyhled krasny, ale je to ke kompletni rekonstrukci" a domaci na to okamzite zareagoval "tady se vymeni elektrika, jinak je to dobry. Co byste tu chtela rekonstruovat?". Jeji vyraz byl k nezaplaceni

Offline continuity
Avatar
33834 příspěvků moje polička 05. května 2024 19:38

Zuzuli

To je výborný, ten chlap je úplně nemocný. 

Online Kan
Avatar
7080 příspěvků moje polička 05. května 2024 20:33
Reakce na Tabea:

stesexistuje chlap, který vypadá v roláku fakt dobře?

(u K je teda fuk, co má na sobě...)

​V Pelíškách Elien, ale to je retro. :D

Offline letfenixa
Avatar
8065 příspěvků moje polička 05. května 2024 20:39

Naše žiačky tie zmetakove mihalnice a príšerne nechty majú v hojnom počte,  akurát tie nafuknute pery ešte nemá ani jedna, vdakabohu za ich vek.

Offline tv
Avatar
3590 příspěvků moje polička 05. května 2024 20:41

Zuzuli

A super, že už vás nesikanuje. 

Offline whiskas
Avatar
19572 příspěvků moje polička 05. května 2024 20:42

Kan a myslím, že o.k. i členové Beatles.

A tohle je sice jiný kus, ale Robert Redford by taky šel .

Offline whiskas
Avatar
19572 příspěvků moje polička 05. května 2024 20:44
Reakce na letfenixa:

Naše žiačky tie zmetakove mihalnice a príšerne nechty majú v hojnom počte,  akurát tie nafuknute pery ešte nemá ani jedna, vdakabohu za ich vek.

​To přijde, neboj. Tedy pokud ten trend stihnou .

Ty mega nehty a navíc nazdobené taky nechápu. A vždycky mě napadne, asi nevhodně, jak s tím asi tak fungují v běžném životě? 

Offline Raduza
Avatar
příspěvků moje polička 05. května 2024 20:56

Já znám jen jednoho chlapa co chodí v roláku,  ale je to můj oblíbenec

Offline whiskas
Avatar
19572 příspěvků moje polička 05. května 2024 20:57

Raduza málem jsem zapomněla.

Offline letfenixa
Avatar
8065 příspěvků moje polička 05. května 2024 21:13

whiskas mne sa to zdá nebezpečné aj na telesnej. Druhá vec je, že často nemôžu cvičiť, aby si necht nezlomili.

Offline stes
Avatar
7392 příspěvků moje polička 05. května 2024 21:25

Raduza jo whiskas prostě na rolák musí mít chlap figuru a ksicht 

Offline whiskas
Avatar
19572 příspěvků moje polička 05. května 2024 21:30