VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline Karja
Avatar
36004 příspěvků moje polička 09. června 2020 09:09

DruI Taky jsem to pochopila stejne. Proste se vedelo, o kom je rec;-).

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 09. června 2020 09:13

Karja já mám pocit, že ona sama ho tu jako pracovní používala

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33804 příspěvků moje polička 09. června 2020 09:28

DruI tak já si pamatuju, jak psala asi po stopadesátý eeelišce, že jsou tím všichni už jak posedlí

ale jak jsem psala hned zkraje, mně ty štěkanice pořád dokola fakt nebavily a nechyběj mi, aby nevznikla nějaká mýlka, ke konci už mi to přišlo fakt docela neúnosný 

jen že prostě kde je muci, chybí mi muci a jak se daří ééééélišce......no už nic

Offline rozarka
Avatar
3984 příspěvků moje polička 09. června 2020 09:29
Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 09. června 2020 09:35

Myslim, ze je debata o Mutzi v tom spravnym vlakne. At uz byl vztah jednotlivych uzivatelek k ni ruzny, kazdy tady ji znal a kazdopadne tady zanechala vyraznou stopu. Tim nemyslim, ze by byla zjev, ale vip urcite.

Offline notna
Avatar
6572 příspěvků moje polička 09. června 2020 09:41

Ty jo, tolik příspěvků! Už se toho někdo ujměte a Mutzi si sežeňte, když vám chybí.

Překvapují mě ty zmínky o tom, že je chytrá. Nemyslím si opak, ale ani si nevybavuji zase nic tak výjimečného, co by stálo za tím, to nějak zdůrazňovat. Za velmi chytré tu považuji jiné "účastnice" a navíc debaty vedou tak nějak víc v pohodě.

Offline notna
Avatar
6572 příspěvků moje polička 09. června 2020 09:42
Offline Sweet Potato
Avatar
34877 příspěvků moje polička 09. června 2020 09:55

Já si myslím, že tohle je naopak jediný myslitelný konec příběhu. Otevřený. Zmizet, dramaticky, když šlo dost do tuhého (a nervy jí asi tekly dost) a nechat tu tyhle otázky. Nevěřím, že by tu někdy diskutovala o plenkách. A absolutní idylu a nadvěcnost by zas nevěřily čtenářky.

Offline carries
Avatar
1110 příspěvků moje polička 09. června 2020 10:32
Offline stes
Avatar
7388 příspěvků moje polička 09. června 2020 10:44

Potrefenáhusa notna vy si koledujete o nejakou vychovnou stírku

Online nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 09. června 2020 10:44

notna Za me chytra rozhodne jo, a dost, jedina chytra samozrejme nebyla, ale v tomto za me celkem vycnivala... 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46137 příspěvků moje polička 09. června 2020 11:59

nolita pokud predpokladas, ze chytry je ten, kdo to o sobe neustale prohlasuje, tak pak jo

Offline Isca
Avatar
4471 příspěvků moje polička 09. června 2020 12:04

nolita No, Mutzi chytrá byla (je), a to včetně  obratného  používání argumentačních faulů s ad hominem v čele.  

Offline Kokoska
Avatar
28398 příspěvků moje polička 09. června 2020 12:43

viktorka_od splavu ale no tak, jsou nutny tyhle ustepacny poznamky? Rozhled a prehled o mnoha vecech urcite mela, to poprit nemuzes. Jak svoje nazory podavala, mozna obcas i schvalne, je jina vec, ale inteligence ji rozhodne nechybela. 

Ale trochu mi vadi to "o Mutzi bez Mutzi", myslim, ze stacilo. Taky by me zajimalo, jaka je holcicka a jak se s tim M. szila, ale to uz se asi nedovime. Snad jsou obe v poradku.

Offline Pinot Noir
Avatar
24595 příspěvků moje polička 09. června 2020 13:11

Kokoska

Mně je tohle drbání hlavy někomu, kdo tu není, strašně nepříjemné. Vadí mi i zde časté dohady o lidech z MP. 

Kdybych byla Mutziputzi a chtěla se vrátit, tak si to po tomto věčném vyvolávání sakra rozmyslím, působí to až trochu úchylně. 

Offline mnum
Avatar
2139 příspěvků moje polička 09. června 2020 13:27

Pinot Noir S tim souhlasim, psala jsem ve svem prvnim prispevku na tema Mutzi, ze snad kdyby se chtela vratit, tak se vrati. Asi to momentalne nechce, bud ji parfu tolik nechybi, anebo ma co delat ve svem realnem zivote a nema potrebu se zde vypisovat. Navic kdyz se zde od ni ocekava ze bude bavit zde pritomne ( happy endy, fantasticke scenare o materske apod..). A pak v odpovedi na stesky po ni si naopak precte o sobe ze vlastne neni inteligentní apod... 

Offline dzizisketa
Avatar
7489 příspěvků moje polička 09. června 2020 13:33

mnum

ZŽe není inteligentní tu nikdo netvrdil. 

Offline mnum
Avatar
2139 příspěvků moje polička 09. června 2020 13:38

dzizisketa Pardon, chytra bylo to slovo co se tady opakovane v nekolika postech o ni zminilo

Offline Karja
Avatar
36004 příspěvků moje polička 09. června 2020 13:44

mnum Mne prijde, ze se nejak pridava na vaznosti vsemu, co se tady rekne. Proste jeden ji vzpomene, protoze je tu ,,jeji,, tema, druhej napise, ze by ji zajimalo, jak dopadly a treti to oznaci div ne za vzpominkovou tryznu. To propirani vlastnosti je uz teda blby no!

Offline DruI
Avatar
3301 příspěvků moje polička 09. června 2020 13:52

Pinot Noir mnum Tak já mám pocit, že v zásadě v každé, déle se scházející skupině, přijde jednou za čas okamžik, kdy někdo nadhodí "copak asi dělá ten a ten, co mezi nás přestal před rokem chodit?" Jako taky se mi nelíbí, když se někdo za zády pomlouvá, ale vzpomenout si na starého známého mi fakt úchylné nepřipadá.