VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline stes
Avatar
7392 příspěvků moje polička 08. června 2020 13:11

Jinak jsem videla zmoklou Šeredovou a hvezny prach je pryc... Jako u vsech zmoklejch. Ja ji videla dvakrat na zivo a jak uz tady zaznelo, vypada tak o pulku drobnejsi a moc hezka. 

Offline notna
Avatar
6574 příspěvků moje polička 08. června 2020 13:11

999 Aha, jsem ten povzdech pochopila, že bys chtěla, aby tu byla. Tak jsem nabídla cestu.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 08. června 2020 16:27

Emi

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 08. června 2020 17:26

Tak mne Teda Mutziputzi chybí.

A taky by mě zajímalo, co Eliška.

Offline Malenge
Avatar
4281 příspěvků moje polička 08. června 2020 18:24

Emi Asi tak. A mám takový pocit, že na Šeredovou měla spadeno, už když někde zveřejnila, že je znovu těhotná, a objevily se první fotky. Něco ve stylu, kde proboha vzala ten pupek, jsem těhotná podobně a nemám ho ani omylem

Offline stes
Avatar
7392 příspěvků moje polička 08. června 2020 18:32

Malenge jojo, byla prostě dokonalá

Offline Emi
Avatar
1046 příspěvků moje polička 08. června 2020 18:36

Malenge To si nepamatuju,ale nepřekvapilo by mne to

Offline mnum
Avatar
2139 příspěvků moje polička 08. června 2020 19:19

Priznam se ze nejak nerozumim tomu opakovanemu vzyvani Mutzi, at se vrati. Vzdyt je svepravna a odesla z vlastni vule, tak kdyby se chtela vratit, asi najde zpusob, jak. A to dychteni po zpravach o ,,Elisce" - jsem jedina kdo v tom citi jakousi skodolibost, dychteni po tom aby Mutzi priznala ze neni vsechno tak jak si to predem naivne predstavovala? Nebo o jake zpravy o miminku je zajem? Vaha, mira, zda je krasna po mamince, nebo zda si Mutzi pod vlivem hormonu nerozmyslela nezor na kojeni?

Online DruI
Avatar
3306 příspěvků moje polička 08. června 2020 19:33

mnum Já přiznávám, že by mi stačila informace Eliška se narodila, celá rodina je v pořádku a šťastná. Protože bez toho mám pocit, že jsem četla knihu a někdo mi vytrhl poslední kapitolu ;)

Ale já jsem na tohle trochu ujetá a všechny nedořčené internetové konce ve mně hlodají. Co už, každý z nás má nějakou úchylku :)

Offline mnum
Avatar
2139 příspěvků moje polička 08. června 2020 19:43

DruI nj, ja ty postavy z internetu tolik neprozivam, jasne, kdyby napsala ze vsechno ok, tak dobry, ale zde se minimalne jednou tydne objevi volani po ni a po informacich o ditku... Nejak mi to u nekoho koho realne vubec neznam a tudiz si muze kompletni identitu a vsechny informace vymyslet, prijde prehnane. Holt, asi mam jine uchylky

Offline stes
Avatar
7392 příspěvků moje polička 08. června 2020 19:59

mnum mám to stejne, některé pisatelky jeste z dob MP mi zajimaly, nekdy napsali neco, co člověka zaujalo a nemusely ohromovat luxusem a svym správnym svetonazorem, některé ne, nebylo proc, jejich zaujeti celebritama, adorace sebe a pár jimi oblibenymi a urazeni jinych s jinymi nazory, mi přišlo sprosty. A M patrila mezi ně, přestože diskuzi, nebo spíš hadky rozproudit umela. 

Offline stes
Avatar
7392 příspěvků moje polička 08. června 2020 20:02
Reakce na Dadoo:

Tak mne Teda Mutziputzi chybí.

A taky by mě zajímalo, co Eliška.

​Nemas na ni IG? Nekdo odsud určitě. Nebo dej vyzvu sem, na stopro to tady shleduje denně. 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 08. června 2020 20:41

stes me bavi, jak si ve vztahu k Mutzi nedas a nedas pokoj. Nejdriv jsem si toho vsimla nahodou, to tu jeste byla jako diskuterka (ale tos dostala rychlou sterku a bylo hotovo), pak, a to se klidne priznam, jsem se na to pro zabavu zamerila, no a evidentne to trva jeste hodnou chvili pote, co je Mutzi davno pryc. Lol, jako  vlastne to mluvi mnohem jasneji a hlasiteji nez to, co pises. 

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 08. června 2020 20:51

mnum Me zajima to mimino, uz jsem to tady jednou psala, takovy ty klasicky informace o miminu, ze je mily, blije petkrat za hodinu a pampersky ji delaji opruzeniny a tak! Jestli ma M. nakulmovane vlasy, chodi trikrat do fitka a uz je na plnym uvazku ji klidne preju, zadny ,,ja ti to rikala,, za tim nehledej. Trochu se me i jako dotyka, kdybych jen pomyslela, ze u me nekdo nejaky dychteni po zadostiucineni vidi.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 08. června 2020 21:06

Tak máte někdo na Mutzi kontakt? Instagram apod? Prosím do sz.

Ja měla Mutzi ráda, bavila mě. Je chytrá a díky ní jsem často viděla problematiku úplně z jiného úhlu. 

Kontroverzní byla, ale taky přímá. A já radši nesouhlasím s chytrým člověkem, protože mě nutí přemýšlet, než prikyvuju hlupakovi.

A jsem si skoro jistá, že kdyby některé její mateřské plány úplně nevyšly klidně by to přiznala. Zas tak vážně se nebrala.

Online MP Meri
Avatar
5413 příspěvků moje polička 08. června 2020 21:27

Já už tu psala, že mi to info taky chybí, i ten příměr s tou knížkou DruI Jako mně by vadilo, kdybych nevěděla konec jakýkoli historky, co tu sleduju. Jestli se Karja a Pinot konečně vyspěj třeba, jestli se Garfie odstěhuje do Japonska, jestli MP Marge požene samba až na Aljašku ... a tak. Nevím, proč by na tom mělo bejt něco divnýho, proto sem chodím, protože mě zajímá, co tu lidi píšou. 

Offline mnum
Avatar
2139 příspěvků moje polička 08. června 2020 21:27

dekuji za odpovedi. Byla to moc zajimava a vyrazna diskutujici (ale takovych Vas tady je, musim priznat ze zdejsi prispevky mne hodne obohacuji), ale furt jen nekdo z internetove diskuze.

Karja nechtela jsem se nikoho dotknout, jen mi neslo do hlavy ze nekdo z virtualniho sveta muze byt pro jine tak strasne zajimavy ze chce o nem cist i zcela banalni informace typu zda zda miminko nosi pampersky anebo latkove pleny... Tak mi proste prislo ze nektere jen cekaji na prilezitost ve smyslu ,,haha, vidis, vzdyt jsme ti to rikaly". No uz toho necham, vidim ze kazda to mame jinak.

Kdyz to tady dotycna cte, mozna ji to tesi, ze zanechala tak vyraznou stopu ze se zde pomalu podepisuji petice za jeji navrat :) 

Offline stes
Avatar
7392 příspěvků moje polička 08. června 2020 21:38

jinx ale di ty rozumbrado. Sterku jsem dostala ona taky a bylo. Ji to naprdlo a nejlepší obrana je útok. Bavilo nas se popichovat to je celé. Nemelo ji tady rádo dost jinejch, to si můžeš vyhrabat taky

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 08. června 2020 22:26
Reakce na mnum:

Karja nechtela jsem se nikoho dotknout, jen mi neslo do hlavy ze nekdo z virtualniho sveta muze byt pro jine tak strasne zajimavy ze chce o nem cist i zcela banalni informace typu zda zda miminko nosi pampersky anebo latkove pleny...

Tak to bylo obrazne receno (musim tu nadsazku fakt omezit asi, pliny me zajimaji, mozna tak, zda nedochazi ty nase), proste bych si chtela precist, ze je to zdrave vesele miminko a Mutzi vysmata vytahuje lux kazdy den! Chci proste happyend!

MP Meri Neboj, ja ti ten nas vyspavaci happyend kdyztak poslu postou! Ale abys necekala dlouho:-D A ted si me nahlodala, ze se Marge odstehujeme a my nebudeme vedet kam!

Online DruI
Avatar
3306 příspěvků moje polička 08. června 2020 22:43

MP Meri To mě těší, že to má někdo stejně :o)

A samozřejmě doufám v samé šťastné a spokojené konce! Akorát, že než jedna historka skončí, začne se rozvíjet další, takže to tu mám místo nekonečného seriálu ;o)