VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 18. února 2020 14:35

Tak Betty jo já vim no, i když mojí mamince by se teda tatínek netroufnul něco takovýho říct, to by byl jeho poslední hrdinský čin:-)) ale jinak to tak bývalo, dneska bych ale kór feministce jako je džizisketa takovou otázku nepoložila (ne že bys nemohla nebo tak, klidně, ale nedává to moc smysl, nečekala bych že by jejího muže něco takovýho napadlo a pokud ano, tak by to ve vlastním zájmu zas honem rychle zapomněl:D

​Nedostal by večeři, nebo by ho vzala potěhem, případně kojící podprsenkou po hlavě?

Offline continuity
Avatar
33610 příspěvků moje polička 18. února 2020 14:35

stes jasné že je myšleno jako vtip, proboha snad nemyslíte, ze mu je balím na sluzebku do kufru sebou?  

Ale ma je rád, no. Podle me je to dobre. 

Offline stes
Avatar
7340 příspěvků moje polička 18. února 2020 14:57

continuity ne, vážně? - myslela jsem že jo - do batohu

Offline Kokoska
Avatar
28254 příspěvků moje polička 18. února 2020 15:08

dzizisketa kojení mi rozhodně jako vyměšování nepřipadá, to zas nepřekrucuj. Jen jsem prostě radši, když určité části lidského těla nemusím vidět na veřejném místě, kde bych je nečekala.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 18. února 2020 15:24

whiskas od ni uplne staci prisny pohled

Offline Samantha
Avatar
1727 příspěvků moje polička 18. února 2020 15:41

Zlatej sunar.

Offline stes
Avatar
7340 příspěvků moje polička 18. února 2020 15:52
Offline crazydaisy
Avatar
2666 příspěvků moje polička 18. února 2020 17:18

A já se po celé té debatě cítím dost ukřivděná. Nikdy jsem na veřejnosti nekojila -pokud se teda nepočítá v autě na D1 v koloně. Tehdy to nebylo zvykem a mě by to upřímně ani nenapadlo. Vůbec nevím, jak jsem zvládla utišit to ubohý miminko aniž bych ho okamžitě kdekoliv nasytila. Jestli teď ti moji chlapci z toho necitlivýho přístupu nemají nějaký trauma? Ale jinak musím říct, že jsem se tady dost pobavila. Jsme šťasný lidi na šaťastným místě na planetě.

Online Pinot Noir
Avatar
24434 příspěvků moje polička 18. února 2020 18:50

crazydaisy Zas nevím, proč se takhle posmívat. Nevidím důvod, proč nechat dítě řvát hlady, když to má tak jednoduché řešení. Nechci mít cizí odhalená prsa u stolu (zažila jsem), ale tohle už zase zavání odsuzováním kojení na veřejnosti.

Offline DruI
Avatar
3243 příspěvků moje polička 18. února 2020 19:15

Já si celkem myslím, že nejlepší je demonstrativní kojení na veřejnosti nekomentovat, protože když to nebude vzbuzovat pozornost, tak si exhibicionistky najdou něco jiného, čím se předvádět a normální matky si dítě normálně nenápadně nakojí.

Ale teda ty samožerské komentáře ve smyslu "já jsem na veřejnosti nekojila a taky jsme to zvládli" mě docela štvou. Holt i v tomhle je každé dítě jiné a netřeba se chválit, že právě můj přístup je nejlepší.

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 18. února 2020 19:28
Reakce na tv:

Takze budeme prirovnavat kojeni k prdeni, soulozeni a moceni na verejnosti...

​Však je to uspokojování základních potřeb všechno! Srovnání je zcela na místě

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 18. února 2020 19:33
Reakce na Pinot Noir:

crazydaisy Zas nevím, proč se takhle posmívat. Nevidím důvod, proč nechat dítě řvát hlady, když to má tak jednoduché řešení. Nechci mít cizí odhalená prsa u stolu (zažila jsem), ale tohle už zase zavání odsuzováním kojení na veřejnosti.

​Teda opět předesílám, že jsem stará škola ale tak nějak nechápu, proč vůbec na veřejnosti kojit. Dyk mamina je na mateřský (pokud nekojí školáka - a ano, zažila jsem kdy se dítě pomalu se školní brašnou na zádech sápalo mámě na kozu, a to v tramvaji ), prostě je svrchovanou paní svého času - proč teda nepřizpůsobí denní program tomu krmení? Neříkejte mi že se mimino musí kojit co půl hodiny! Prostě nakojím a pak jdu do kavárny... pokud potomek musí žužlat bradavku imrvére, aby nedostal psotník, pořiďte mu dudlik!

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 18. února 2020 19:40

barbucha tos kapku pozapomněla, že za doby tvýho mateřství tak nějak nebyl důvod, protože ani nebylo kam chodit - na špacír, k doktoru, na nákup (děcko pěkně venku před samoškou, když moc řvalo tak ho nějaká kolemjdoucí babka podrndala) a návštěvy u rodiny a kamarádek. v hospodách se všude kouřilo a jinak už si nic moc nevybavuju. jo, v létě k vodě a tam si myslím že se to ztratilo.

Offline Sairon
Avatar
1855 příspěvků moje polička 18. února 2020 19:41
Reakce na barbucha:

​Teda opět předesílám, že jsem stará škola ale tak nějak nechápu, proč vůbec na veřejnosti kojit. Dyk mamina je na mateřský (pokud nekojí školáka - a ano, zažila jsem kdy se dítě pomalu se školní brašnou na zádech sápalo mámě na kozu, a to v tramvaji ), prostě je svrchovanou paní svého času - proč teda nepřizpůsobí denní program tomu krmení? Neříkejte mi že se mimino musí kojit co půl hodiny! Prostě nakojím a pak jdu do kavárny... pokud potomek musí žužlat bradavku imrvére, aby nedostal psotník, pořiďte mu dudlik!

​Protože i když kojím po 3 hodinách, tak než nakojím mimino, tak i kdyby se napilo do 10min,tak pak přebalím, oba nás obleču, tak je minimálně 30min v tahu a když počítám například cca 20min na cestu do kavárny x2, tak mi zbude na pobyt v kavárně úžasná hodina a půl, max. dvě.... to je opravdu terno.

Offline dzizisketa
Avatar
7440 příspěvků moje polička 18. února 2020 19:49

barbucha

TTak není důvod se na mateřské izolovat, když je žena i dítě společenské a pobyt v kavárně, parku či někde v přírodě na výletě zvládnou. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 18. února 2020 20:01

Já nevim no, mně by snad přišla lepší odpověď "kojim kde chci a starej se vo sebe". Musim říct, že ty řeči o tom jak je tim kojenim vhodný dítě utišovat a má se kojit jak dítě chce mi moc nesedí, buď je to výživa, tam přeci pravidelnost po X hodinách je na místě a dá se plánovat nebo je to prostě něco co mi nepřipadá moc normální, dítě se dá přeci utišit a uklidnit jinak, podle mě to zakládá na druh nežádoucí fixace na matku. Je mi dost jedno co se v novodobých mateřských bestsellerech lidu cpe, ale mně to prostě přijde ujetý.

Offline rasaNori
Avatar
7706 příspěvků moje polička 18. února 2020 20:05

Mutziputzi kojeni tak nejak slouzi k utiseni hladu, zizne a jako uklidneni. Moje deti dudlik nechtely, tak zbyva noseni a kojeni, kdyz ma dite skoro 8 kilo uz se sakra v ruce pronese, takze k utiseni mi zbyva co? Nakojit:D

Offline continuity
Avatar
33610 příspěvků moje polička 18. února 2020 20:05

Mutziputzi no když všechny ostatní zklidnovaci metody jsou tak o tři ligové třídy méně účinné.  

Offline dzizisketa
Avatar
7440 příspěvků moje polička 18. února 2020 20:07

continuity

AA i ta potřeba kvůli hladu se u mimin mění, častěji, než by člověk chtěl

Offline crazydaisy
Avatar
2666 příspěvků moje polička 18. února 2020 20:08

Pinot Noir a DruI Mně je úplně jedno, kde si kdo kojí. Dokonce mě vůbec nepohoršuje jakákoli obnažená část těla kdekoli, klidně i na veřejnosti.

Já jsem asi teda ta stará škola jako barbucha. Prostě jen nechápu, jak jsem to já (a všechny moje kamarádky a asi všechny ženy v té době) bez toho kojení na veřejnosti zvládly? Chodila jsem s miminem ven ráno i odpoledne, ne teda do kavárny, ale do parku. Dodělávala jsem ještě i školu, tak jsem ho většinou brala s sebou. Vždycky jsem to nějak mezi krmením zvládla a nepamatuju si, že by dítko řvalo hlady.