VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline dzizisketa
Avatar
7466 příspěvků moje polička 18. února 2020 12:35

rasaNori

IImho má kojící tílko a obyčejnou mikinu. A jako jo, tahle disciplinace matek mě sere, i když mě osobně se netýká. 

Offline rasaNori
Avatar
7735 příspěvků moje polička 18. února 2020 12:38

dzizisketa jo ja na to koukala na mobilu predtim, moc dopodrobna jsem to taky nezkoumala:)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 18. února 2020 12:44

dzizisketa asi ze si na tvy prsa dela nejaky narok? teda to bych v tvem pripade celkem vyloucila predem, ne? Tak Betty musim rict ze me tva otazka docela prekvapila

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 18. února 2020 12:46
Reakce na dzizisketa:

Tak Betty

PProč by mu mělo vadit, že na veřejnosti kojím? 

​protoze hned vsichni koukaj, jsi psala, treba?

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 18. února 2020 12:47

viktorka_od splavu To vylouci, prsa jsou spolecny jako domaci prace!

Offline continuity
Avatar
33725 příspěvků moje polička 18. února 2020 12:57

viktorka_od splavu můj muž si na moje prsa dělá nároků celkem dost, nicméně kojení na veřejnosti mu nikdy nevadilo. Ten stydlin jsem u nás já. Za něj si můžu si ukazovat co chci, dokud to bude bez doteku. Beru to tak, že on se rád pochlubi.

Jinak on vzdy říkal, že kojení mu přijde hezké, ale takové asexuální - myšleno na cizí paní v parku.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 18. února 2020 13:01

continuity koukam ze mam asi obecnej problem s prsama, ty moje jsou proste jenom moje, z neciho naroku na ne mam teda taky husi kuzi

Offline Isca
Avatar
4455 příspěvků moje polička 18. února 2020 13:08

A nejhorší, když se u toho dítko kouká po ostatních,  a pak se to dostane z rodinný galerie na veřejný fórum. 

Offline Malenge
Avatar
4268 příspěvků moje polička 18. února 2020 13:12

Isca  Tak teď jsi to rozsekla!

Offline continuity
Avatar
33725 příspěvků moje polička 18. února 2020 13:23

Isca což o tu galerii, ale víš jak to bolí, když tu bradavku nepustí?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 18. února 2020 13:25

continuity to musi byt svata zena, ze nejeci a furt na nej tak hezky kouka!

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 18. února 2020 13:27

continuity jau, uplne se mi ta bolest fyzicky vybavila. Ty malinke zoubecky!!

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 18. února 2020 13:27

continuity no praveze je asexualni, jediny co me skutecne urazi je, kdyz ten kojici prs nekdo bere za sexualni objekt. u chlapa me to neprekvapi, u zeny celkem jo

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 18. února 2020 13:34

Debata mě vcelku nepřekvapila, ale překvapily mě názory ve stylu ze v průběhu kojení není radno pít, jist a podobně, naopak bych měla zbožně pozorovat dítě, povídat si s ním a všemožně se s ním kontaktit. Moje dítě pilo v určitým období klidně 45 minut v kuse, a na tolik mě teda zaobirani se miminem fakt nebavilo, abych na nej celou tu dobu láskyplně zirala. A koukat třičtvrtě hodiny na stydnoucí kafe nebo talíř ... díky nechci, moje potřeby jsou taky důležitý, matka herodes, no

Offline rasaNori
Avatar
7735 příspěvků moje polička 18. února 2020 13:41

MP Meri cim vic jsem je kontaktovala, tim vic u toho delaly kraviny, takze napit a dost, 45 minut ani omylem:D

Offline Isca
Avatar
4455 příspěvků moje polička 18. února 2020 13:43

continuity Tak ke komu si myslíš, že se matky modlily o trpělivost se svým potomkem?

Offline Tak Betty
Avatar
4981 příspěvků moje polička 18. února 2020 13:58

viktorka_od splavu proč překvapila, nezapoměn jakej jsem ročník. Tak já to vidím optikou věku.

edit - jsem si vzpomněla, že jsme kdysi chodili na nuda pláž. To je asi ještě horší.

Offline dynda
Avatar
7279 příspěvků moje polička 18. února 2020 14:01

Tak do statistiky, když jsem kojila v restauraci, vždycky jsem se otočila zády do místnosti, pak se odhalila, nakojila, zahalila a vrátila se do společnosti. Vadilo by mi, kdyby mě MOHL někdo očumovat. Celá akce na 5, 10 minut. Když byli děti maličký a kojení trvalo dlouho, nikam jsem s nimi nechodila, to byly tak ty první 2 měsíce, to jsme měli úplně jiný starosti, než někde trajdat. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 18. února 2020 14:04

Tak Betty jo já vim no, i když mojí mamince by se teda tatínek netroufnul něco takovýho říct, to by byl jeho poslední hrdinský čin:-)) ale jinak to tak bývalo, dneska bych ale kór feministce jako je džizisketa takovou otázku nepoložila (ne že bys nemohla nebo tak, klidně, ale nedává to moc smysl, nečekala bych že by jejího muže něco takovýho napadlo a pokud ano, tak by to ve vlastním zájmu zas honem rychle zapomněl:D

Offline stes
Avatar
7363 příspěvků moje polička 18. února 2020 14:25
Reakce na Mutziputzi:

continuity koukam ze mam asi obecnej problem s prsama, ty moje jsou proste jenom moje, z neciho naroku na ne mam teda taky husi kuzi

nápodobně, ten příspěvek continuity o nárocích manžela na její prsa mi vyrazil dech, protože to zřejmě nebylo myšleno jakože vtip