Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 23. října 2019 18:11

Gatita To nedotkla, v pohode 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 24. října 2019 12:14

Na sobotu jsem objednana na strihani do noveho kadernictvi....

Offline razorblade
Avatar
8175 příspěvků moje polička 24. října 2019 13:09
Reakce na Lamicka:

Mutziputzi moje mama by ti rekla, ze tahle moda tu byla uz v devadesatkach :) jako napr. Shalom Petra Muka. Pamatuju se, jak se tehdy rozcilovala, ze dneska chce byt Zidem snad kazdy.

​na zakladce (to byly ty devadesatky) jsem mela spoluzaka, kterej naprosto propadnul zidovstvi, kdyz zjistil, ze je asi z jedny sestnactiny zid :D desne to prozival, kazdymu to cpal a kdyz pak prej na gymplu jeli na prohlidku Osvetimi, tak tam lital jak pominutej v jarmulce. docela by me zajimalo, jestli ho to jeste drzi, od odchodu ze zakladky jsem ho nevidela :)

Offline Sweet Potato
Avatar
34821 příspěvků moje polička 24. října 2019 14:40

Zdálo se mi, že mi zavolala MP Marge a pozvala mne na návštěvu. Ale já nemohla, protože jsem byla na návštěvě u Pinot Noir , těšila jsem se na víno a místo toho mi nabídla dušenej špenát, ale že si ho mám sama ohřát. A bylo tam spousta malejch dětí, takže nic moc návštěva teda. Příště jdu radši k té Marge!

Offline 711990
Avatar
17129 příspěvků moje polička 24. října 2019 14:42

razorbladene jednoho takovyho co chodil na Hradeckej gympl znam, ale podle me nebudete stejnej rocnik snad:D s tim to dopadll tak, ze dokonce jel do Izraele a tam ho to preslo:D

Offline razorblade
Avatar
8175 příspěvků moje polička 24. října 2019 15:01

711990 byli jsme rocniky 85/86, ty jsi asi mladsi. ja o tomhle vim jen ze vystudoval veterinu, nasel si nejakyho pritele a odstehoval se za nim nekam na moravu :) ale pokracovani jeho zidovstvi neznam :)

Offline Lamicka
Avatar
13349 příspěvků moje polička 24. října 2019 15:49

711990 razorblade a neznate z HK takovou strasne znamou hradeckou osobu? Byl to skin, ale dusledne trval na tom, ze je apolitickej, protoze nosi nejakou konretni barvu tkanicek... studoval pedak nebo spis politologii. V dobe, kdy jsem tam studovala ho znal kazdej. Chodil s moji spolubydlici, vzdycky se nakvartyroval ke mne a moji spolubydlici do pokoje a porad nam neco hustil do hlavy.

Offline Pinot Noir
Avatar
24455 příspěvků moje polička 24. října 2019 15:50

Sweet Potato

Ale MP Marge už mě taky myslím měla ve snu, resp. naše zrcadlo, kterým se cestuje časem, nebo do jiné dimenze, nebo kam vlastně

Online žluťásek
Avatar
7615 příspěvků moje polička 24. října 2019 15:54

Pinot Noir To si pamatuju! A tys dávala fotku úplně stejnýho zrcadla, že jste ho měli někde v koupelně? To bylo úplně strašidelný

Mohla bys ho používat, když má Ríša záchvat vzdoru

Offline MP Marge
Avatar
5742 příspěvků moje polička 24. října 2019 16:14
Reakce na Sweet Potato:

Zdálo se mi, že mi zavolala MP Marge a pozvala mne na návštěvu. Ale já nemohla, protože jsem byla na návštěvě u Pinot Noir , těšila jsem se na víno a místo toho mi nabídla dušenej špenát, ale že si ho mám sama ohřát. A bylo tam spousta malejch dětí, takže nic moc návštěva teda. Příště jdu radši k té Marge!

Slibuju, ze u me zadnej dusenej spenat nedostanes

A vubec, to mas z toho, ze ses na me vykaslala a dala prednost Pinot

Offline Sweet Potato
Avatar
34821 příspěvků moje polička 24. října 2019 16:16

MP Marge Vůbec nevím, co mne to popadlo. Přitom jsem se tak těšila na netopýrčina bráchu.

Offline Pinot Noir
Avatar
24455 příspěvků moje polička 24. října 2019 16:16

MP Marge Sweet Potato Tady si tolikrát někdo stěžoval na lidi, co nutí druhým alkohol, že já už se bojím nabídnout víno i ve snu!

Offline MP Marge
Avatar
5742 příspěvků moje polička 24. října 2019 16:18
Reakce na Pinot Noir:

Sweet Potato

Ale MP Marge už mě taky myslím měla ve snu, resp. naše zrcadlo, kterým se cestuje časem, nebo do jiné dimenze, nebo kam vlastně

​Jo!!! Zrcadlo v takovem starodavnem ramu

Naklonila ses k nemu, ono te vcuclo - a vyplivlo ve stredoveku!

Offline MP Marge
Avatar
5742 příspěvků moje polička 24. října 2019 16:19
Reakce na Sweet Potato:

MP Marge Vůbec nevím, co mne to popadlo. Přitom jsem se tak těšila na netopýrčina bráchu.

​Takze jsi zradila nejen me, ale i Chica

Offline Sweet Potato
Avatar
34821 příspěvků moje polička 24. října 2019 16:19

Pinot Noir To já určitě nebyla.  (Ne že bych bych pila všechno, co teče, ale mám svoji sociální bublinku dobře vystavěnou.)

Offline MP Marge
Avatar
5742 příspěvků moje polička 24. října 2019 16:21
Reakce na žluťásek:

Pinot Noir To si pamatuju! A tys dávala fotku úplně stejnýho zrcadla, že jste ho měli někde v koupelně? To bylo úplně strašidelný

Mohla bys ho používat, když má Ríša záchvat vzdoru

​Jo, ale bacha, ja uz si nepamatuju, jak se clovek pak dostal zpatky domu

Takze kdyby to Risu vcuclo, tak jsme v pr.....

Offline MP Marge
Avatar
5742 příspěvků moje polička 24. října 2019 16:21
Reakce na Pinot Noir:

MP Marge Sweet Potato Tady si tolikrát někdo stěžoval na lidi, co nutí druhým alkohol, že já už se bojím nabídnout víno i ve snu!

No, ale spenat!? 

Online žluťásek
Avatar
7615 příspěvků moje polička 24. října 2019 16:27

MP Marge Já myslela Pinot, že by se šla uklidnit do nějakého paralelního světa, kde nemá děti a může si hodit nohy na stůl se sklenkou vína

Offline MP Marge
Avatar
5742 příspěvků moje polička 24. října 2019 16:36

žluťásek Takze az Pinot zmizi a prestane sem prispivat, tak vime presne, co se stalo

Offline Sweet Potato
Avatar
34821 příspěvků moje polička 24. října 2019 16:41
Reakce na MP Marge:

No, ale spenat!? 

​Hele, já už to analyzovala - a na počátku stejně byla určitě tvoje zmínka v té hubnoucí výzvě, že bys jedla krůtí prsa a dušenou zeleninu.