Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline pecka
Avatar
5983 příspěvků moje polička 26. října 2019 09:21

Mulen rovnako ako jinx mám balayage na hlave už pár rokov a som spokojná.

Držím palce, aby si našla dobrú kaderníčku. Verím, že Ti tu dievčatá poradia, kam ísť a neoľutuješ svoje rozhodnutie. 

Offline nellielovett
Avatar
5486 příspěvků moje polička 26. října 2019 09:50

Mulen Michala Kobylková Na stejné vlně, Jacob and the stylers, Kateřina stříhá vlasy a nebo Jiří Procházka na Čápkové.

Offline notna
Avatar
6565 příspěvků moje polička 26. října 2019 15:49

Mulen Tomáš Láník nebo Bohdan Petlach.

Online Mulen
Avatar
4281 příspěvků moje polička 29. října 2019 08:14

pecka díky a nellielovett notna díky za tipy.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33800 příspěvků moje polička 30. října 2019 10:11

minulej tejden jsem nějak vytuhla u telky a sjela asi po stu letech jednak výměnu manželek (ze který jsem teda fakt docela otřesená doteď) a jednak pořad Mladší o deset nebo kolik let. Já jsem to normálně celý probrečela a fakt mi ten pořad vůbec nepřišel strašnej, obě proměny byly skvělý, zvlášť ta jedna a fakt mi těch holek bylo úplně šíleně líto. Nevěřila bych tomu, že někdo může vypadat pomalu o dvacet let starší než je

https://www.idnes.cz/onadnes/moda/o-10-let-mladsi-plasticka-chirurgie-esteticka-dermatologie-promena.A191023_090439_modni-trendy_job

Offline tv
Avatar
3586 příspěvků moje polička 30. října 2019 10:22

Potrefenáhusa Neskutecna zmena...

Offline continuity
Avatar
33808 příspěvků moje polička 30. října 2019 10:23

Potrefenáhusa pritom ta druha ma vyslovne hezke rysy. Fakt pro tyto lidi je kolikrat problem i poradna zdravotni pece, viz ty zuby nebo interni u te druhe. A opravdu si nemyslim, ze je to kdyby chteli...

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 30. října 2019 10:55

Potrefenáhusa já to viděla taky! Při přepínání jsem zahlédla zacatek a pak to musela dokoukat. A přesně, jak říkáš, úplně stejně pocity!

Nejdřív šok, jak obě, a zejména ta starší, vypadají, a pak zvědavost, jak to dopadne. 

To stání ve výkladu mi přijde tedy fakt brutální. Skoro až přes čáru. 

Ale fascinovál mě ten neuvěřitelný prerod. Hlavně mentalni a psychicky.

Strasne jim to oběma pomohlo. Snad jim to vydrží. Všechno dohromady.

Starší pak vypadala jak dvojce Chýlkové. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33800 příspěvků moje polička 30. října 2019 10:59

Dadoo já se teda obávám, že jim to nevydrží, ale obě strašně moc prokoukly. já bych u tý blonďatý ženský dala fakt ruku do ohně za to, že jí je 55, těch 39 mi fakt vyrazilo dech (včetně vnoučete )

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 30. října 2019 11:05

Potrefenáhusa no přesně! To mi spadla doslova brada a musela jsem to dokoukat.

Vnouce mě nerozhodílo. Dřív to bývalo úplně běžné. Dnes je to o víc než deset let posunuto. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33800 příspěvků moje polička 30. října 2019 11:13

Dadoo tak jasně, má prostě 20letou dceru s miminem, ale celá chudák byla taková semletá a zdrchaná

Offline stes
Avatar
7384 příspěvků moje polička 30. října 2019 11:33

Dadoo Potrefenáhusa Tak jsem koukla na fotky a tady úžas. Bohužel ne nepodstatná věc je, že údržba rovná se peníze. A ty tam nejsou.

Offline Garfie
Avatar
24025 příspěvků moje polička 30. října 2019 12:58

Potrefenáhusa Fakt neuvěřitelný! Taky jsem plakala!

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33800 příspěvků moje polička 30. října 2019 13:07

Dadoo a k tomu, že to stání ve výkladu je za čáru....mně přijde trochu za hranou, že do toho zasahuje i plastická chirurgie a ještě ty lidi z tý kliniky maj teda ránu, že bych jim nesvěřila ani vyndání mateřskýho znamínka....ale tak snad vědí, do čeho se pouštěj 

Offline barbucha blogger
Avatar
30681 příspěvků moje polička 30. října 2019 13:13

stes 

Přesně. Ty kecy jak samy sebe nemaj rády... i kdyby se milovala, tak x plastik a novej šatník si z toho nezaplatí, že jo. A její starej taky ne, řekla bych Mimochodem doufám, že mu po proměně odebere promptně klíče od bytu, jistě má kam jít 

Proměna dobrá, možná jediná co jsem kdy viděla že je fakt k lepšímu. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33800 příspěvků moje polička 30. října 2019 13:16
Reakce na barbucha:

Mimochodem doufám, že mu po proměně odebere promptně klíče od bytu, jistě má kam jít 

​vypadala, že by mohla, držim jí palce!

Offline continuity
Avatar
33808 příspěvků moje polička 30. října 2019 13:43
Reakce na barbucha:

Mimochodem doufám, že mu po proměně odebere promptně klíče od bytu, jistě kam jít

Ty to vzdy rozseknes!

Offline Maureen
Avatar
příspěvků moje polička 30. října 2019 14:11

Potrefenáhusa žejo???lidi z plastických klinik mi připadají divný,umělý a nepřirozený...např.Moidlová dle mého vkusu děs běs

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 30. října 2019 17:28

Potrefenáhusa tak bez nějakého toho zákroku to asi úplně nejde. Naštěstí to tady bylo určitě ku prospěchu. Fakt jim to pomohlo a přitom to nekřičí do světa. Tak proč ne.

Ale máš pravdu, že ti lidé si svým vzhledem moc dobrou reklamu nedělají. Umelohmotna figurina hadr.

Kdyz si ale představím sama sebe, jak stojím v tom výkladu a lidi mě dokola ocumuni a hodnotí.. Brrrr! Příšerná představa!

Offline continuity
Avatar
33808 příspěvků moje polička 31. října 2019 17:22

tak jsem docetla dalsi kousek Pacholega a musim rict, ze posudkovemu lekari, ktery navic docela arogantne zamitne cloveku po amputaci cehokoliv neomezene vychazky bych nejradeji jednu vrazila pesti. a to jsem jinak docela mirumilovna osoba. 

v zivote by mne nenapadlo, ze s timto muze byt vubec problem.