Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline continuity
Avatar
33394 příspěvků moje polička 17. října 2019 22:08

Nebo tohle, to se libi moc 

He was a girl,
she was a boy.

Then she was a girl
and he was a boy

They both were
a girl and a boy,
and they were neither.

They were just
themselves.

Offline Lamicka
Avatar
13328 příspěvků moje polička 17. října 2019 23:04

Garfie tak domluveno

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 18. října 2019 10:28
Reakce na Lamicka:

A tech vzpominek!

​hlásím se do týmu slimky Davidoff

Offline Lamicka
Avatar
13328 příspěvků moje polička 18. října 2019 10:30

bram dobre, na nahodnem srazu milovniku slimek Davidoff s tebou pocitame

Offline barbucha blogger
Avatar
30508 příspěvků moje polička 18. října 2019 11:03
Reakce na Ignis:

Co mě ale děsně štve je takovýto odcházení kuřáků ven, když se to blbě sešlo, tak jsme zůstali s partnerem u stolu sami a zbytek čudil venku. To jsem si šla skoro zapálit taky, jen se mi nechtělo do té zimy. A ještě horší to bylo u jedněch známých, kouřili, ale ne doma respektive jen na nevytápěné verandě, no a kde myslíte, že se nakonec slavilo? Ano, přesně tam, i když to bylo nakonec 50:50, stejně "vyhráli" kuřáci.

​Tohle tak nějak nechápu... Rozumim nekuřákům, že jim kouření vadí, smrdí a tak podobně. Dokud se kouřilo v hospodách, nadávali na to furt. A teď, když se to nesmí, vadí jim už i to, že si kuřák jde zapálit ven? 

Stejně tak s těma hospodama, když se eště řešilo který budou kuřácký a který nekuřácký. Chtěli nekuřácký všechny protože co kdyby hodlali navštívit ausgerechnet tu kuřáckou? Je otázka, proč by to dělali... když mají hned vedle provozovnu s čistým vzduchem (mluvím o Praze teda, ale takovejch debat Pražáků jsem taky viděla dost) 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 18. října 2019 11:11
Reakce na Lamicka:

bram dobre, na nahodnem srazu milovniku slimek Davidoff s tebou pocitame

Offline Ignis
Avatar
1332 příspěvků moje polička 18. října 2019 11:40

barbuchaMě ale nevadí ten fakt, že jdou kouřit ven, mě vadí, že v určitý fázi jdou kouřit všichni najednou. Obvykle to začíná nenápadně, chodí třeba po dvojicích, pak se to různě prostřídává a končí to tak, že jsou pak víc venku než vevnitř. A ano, mám jim to za zlé

Jinak mě kouření v hospodách nikdy dvakrát nevadilo, když kouřili u stolu všichni, bylo to občas náročný, ale zase to nebylo tak často, abych to nepřežila.

 

Offline Lamicka
Avatar
13328 příspěvků moje polička 18. října 2019 12:03

Ignis ja chodim s kamaradkama kourit, i kdyz nekourim

Offline Ignis
Avatar
1332 příspěvků moje polička 18. října 2019 12:16

Lamicka Jo, když je hezky taky jdu, v zimě se mi nechce

Offline Lamicka
Avatar
13328 příspěvků moje polička 18. října 2019 12:19

Ignis ja pokazdy, mohla bych o neco prijit!

Offline barbucha blogger
Avatar
30508 příspěvků moje polička 18. října 2019 12:28

Ignis 

No jo to víš, venku si taky pokecaj - přece tam nebudou chodit na střídačku, a samotný jen čumět pánubohu do voken

Offline Sweet Potato
Avatar
34771 příspěvků moje polička 18. října 2019 12:48

barbucha Unisex verze hromadného čůrání

Offline 999
Avatar
17531 příspěvků moje polička 18. října 2019 12:59

Lamicka Moje dcera takhle "prokouříla" celou VŠ. Jediný nekuřák na škole, a to včetně vyučujících. Často profesor přerušil přednášku a zavelel: pauza na kouření :-).

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45971 příspěvků moje polička 18. října 2019 13:23

Ignis  cha, mysleli jste si, ze odstrcite kuraky, a dopadlo to jako vzdycky

Offline Lamicka
Avatar
13328 příspěvků moje polička 18. října 2019 13:41

999 my taky s jednim profesorem chodili kourit na vejsce uz jsi ve veku, kdy  te nikdo nenuti kourit. U nas to bylo nejhorsi na gymplu, kolem tech 13-15 let. Kdo nekouril, byl mimo. Takze ja zacala dost brzy no..

Offline 999
Avatar
17531 příspěvků moje polička 18. října 2019 16:23

Lamicka Já mám matku kuřačku, to je nejlepší způsob, jak zůstat nekuřák :-).

Offline Karja
Avatar
35710 příspěvků moje polička 18. října 2019 17:40

999 Ted si vzpominam, ze nam na VS suploval jeden semestr takovej mladej chlapik, myslim, ze byl I nejaky duchovni ja nevim co, za ,,hodnost,, vzdycky chodil v nazehlenym obleku s kravatou, noblesni, vytribeny slovnik.....a pak jsme ho jednou videli s cigarem a kafem z automatu pred skolou a jako to byl hodne velkej sok:-D:-D....

Offline 999
Avatar
17531 příspěvků moje polička 18. října 2019 18:06

Karja Ten, co dceři přerušoval přednášky, sice není duchovní, ale je to jeden z největších pánbíčkářů u nás :-). A skleničkou taky nepohrdne...

Offline Prosperina
Avatar
714 příspěvků moje polička 18. října 2019 18:15

Já jsem teda bejvala takovej spíš společenskej kuřák, samu od sebe mě moc nenapadlo (až asi na dvě výjimky, kdy jsem naivně věřila, že mě cigareta trochu uklidní) Jinak jsem kouřila vždycky akorát s někým (teda včetně jointů), ale spíš sem tam, dost často jsem na rauchpauzu chodila jenom kecat, což vlastně dělám dodnes. A konečnou ránu mýmu kouření zasadily irský tance a historickej šerm, protože v tý době (už je to taky léta páně a dneska je to jinak) po tréninku v hospodě všichni připalovali jednu od druhý, takže mi přišlo, že jsem pasivně nahulená už tak dost, a do celkový neprůsvitný atmosféry nepotřebuju ještě přidávat, když už mě i tak z toho kouře bolej oči. Teď si dám tak jednou za rok až dva buď s přítelem dýmku, nebo ve větší společnosti viržinko.

Ale vzpomínám na dva dobrý kuřácký momenty na vejšce. První byly přjímačky na Fildu někdy v půlce devadesátek, kde mi ve čtvrtým patře okamžitě padla do oka velká cedule ZÁKAZ KOUŘENÍ a pod ní velkej popelník přetejkající vajglama a kolem něj posedávající potenciální budoucí splužáci hulící jak fabriky. Pak už mi to, že vedoucí katedry kouřila během zkoušení, ani nepřišlo nijak pozoruhodný. Ale časem se to dost zpřísnilo. A další nezapomenutelnej zážitek byl na FSV, kde jeden hostující profesor zahájil hodinu tak, že si z chodby dones koš na odpadky a dal ho pod okno, ten, co byl normálně ve třídě šoupnul dopředu ke dveřím, aby byl přesně naproti, a pak celou hodinu a půl přednášel s cigárem v ruce a přitom si dával sto jarních kilometrů od okna ke dveřím a vždycky než se otočil na zpáteční cestu, neopomněl do koše odklepat popel. Za tu přednášku jich vytáhnul minimálně pět. Musím říct, že kdyby nevykládal tak zajímavě, tak mi z jeho hodin asi nic neutkvěje tolik jako ten jeho cigaretovej pochoďák...

Offline černá káva
Avatar
1906 příspěvků moje polička 18. října 2019 19:28

Prosperina To jsou dobrý historky