Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline Karja
Avatar
35808 příspěvků moje polička 30. července 2019 23:47

Ja se snazim byt chlap a taky neposlouchat! Nejhorsi je, kdyz se po dvaceti minutach zacne ,,tak jsem ti mel napad,, nebo ,,chces rict... To uz nahlas rikam prosim ne, protoze je to vzdycky nejaka kravina na entou, bud nejaka zivotni vize nebo kolik stal jakej prestup ve fotbale.....Takze musim se jit nekam doucit!

Offline Kokoska
Avatar
28262 příspěvků moje polička 30. července 2019 23:56

Karja prosim tě ne... moc nefunguje, pokud je přesvědčenej, že se o tu úžasnost podělit musí. To pak najíždím na to hm... hm... jojo... A hrozný taky je, když se něco zeptám, očekávám ANO/NE a slyším proslov typu úvod, stať a závěr, ale neobsahující tu požadovanou odpověď.

Offline Karja
Avatar
35808 příspěvků moje polička 31. července 2019 02:18

Kokoska :-DUvod, stat a zaver! Ja se potrham smichy:-D

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 31. července 2019 06:28

4n4

jj muj muz taky tvrdi “to jsem nikdy v zivote neslysel, tos nerikala mne” a jeste si ze me utahuje ze mam nejaky paralelni vztah kterymu to vsechno sveruju a pak si je pletu

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 31. července 2019 06:29
Reakce na Renusatko:

​A nejlépe ještě následuje druhý den "tos vůbec neříkala"

Já to mám doma 3x. Pokažde třeba řeknu, že budu mít odpolední. Na tu odpolední mi postupně volají všichni 3 s dotazem, kde jsem.

​vytisknout na lednicku, nebo modernejsi verze - sdileny kalendar v mobilu

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 31. července 2019 07:51
Reakce na Mirka:

Jak to tu čtu, jsem asi muž.

​Hlásím se do klubu.

Ke všemu milostpán je strašlivě užvaněnej, takže jsem ho už dávno hodila do tichýho režimu a zvlášť, když sedím u počítače/televize/knihy, přece nemůže počítat s tím, že pozorně vyslechnu jeho traktáty na téma počasí/politika/gastronomie/kultura/atd. atd. Než se dostane k zásadnímu a zajímavýmu sdělení, jako že zejtra nemůže vyvenčit psa, člověk by vyrost... Ale už se nerozčiluju... po nějaký chvilce se stačí zeptat Co?! Říkal jsi něco? případně doporučit Dětství vynech a milostpán se spolehlivě urazí a aspoň pár minut mlčí

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 31. července 2019 08:08

Neni nic horšího než chlap, kterej nemluví, mlčí třeba celej víkend, na dotaz proč nemluvíš (to z něj pak vypadlo třeba za měsíc), odpověděl že normálně mluví, na konkrétní poznámku, že to je divný, protože už 3 dny neřekl ani slovo, reagoval tim že mi teda asi neměl co říct, při dotazu na něj za úplnýho ticha dělal že neslyší, po třetím zopakování odpověděl jednoslovně a díval se někam bokem...ježiš to byl kretén, to jen tak jak to čtu tady jsem si písemně zavzpomínala

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 31. července 2019 08:11

Mutziputzi sis, tak tys ho poslala dal mne?!?!

(ne, to bude jinej, muj exemplar neni rozhodne kreten:-)

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 31. července 2019 08:19

viktorka_od splavu to bych ti neudělala!

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 31. července 2019 09:18

viktorka_od splavu Na ledničku nic dát nemůžu, to bych v kuchyni nechtěla a ledničku máme vestavěnou. Ale i tak by to nebylo k ničemu. Já nemám nikoho, kdo by seděl doma, takže většinou jen proběhnou bytem, vemou si jiné věci a běží ven. Přes kuchyň nikdo nejde a jen zařvou. To bych musela dávat z venku na dveře, ale vsadím se, že by to věděl celej barák, jen moje rodina ne .

Offline Kokoska
Avatar
28262 příspěvků moje polička 31. července 2019 09:59

Renusatko přesně, z lednice je zajímavý jen obsah. Za takové 2, 3 týdny by se zeptal "Cos to tam dala? Co to je? Tomu nerozumím". Jo, kdybych napsala

x:=koš, y:=popelnice, a:= stav (full, empty); b:=pytel

if a=full then

  begin

     go to y

  else

    insert b

  end;

end;

to by asi zaujalo, ovšem proto, že v tom kódu je 40 chyb :D

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 31. července 2019 10:07

Kokoska  nahodou, to stoji za pokus:-)

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33687 příspěvků moje polička 31. července 2019 10:14

my to máme ještě komplikovaný tim, že zatimco já v práci skoro celou dobu mlčim, tak ... Budař (Karja ) v práci celej den něco řeší a mluví, takže když se večer potkáme, tak se ty naše potřeby výrazně rozcházej, zatimco já si potřebuju odemlít těch svých deset tisíc, nebo kolik maj ženský denní pemzum, slov), tak on by rád, aby na něj nejlíp nikdo nemluvil a nic náročnýho po něm nechtěl. Těžký

Offline Karja
Avatar
35808 příspěvků moje polička 31. července 2019 10:17

Potrefenáhusa Tak obklada ne a je v klidu, pusti si k tomu radio a ty si muzes v kuchyni mlet svoji:-D

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 31. července 2019 10:17

Potrefenáhusa amen sestro

Offline RoSa
Avatar
8202 příspěvků moje polička 31. července 2019 10:20

Potrefenáhusa ježiš to znám! když jsem přijela z třídenního školení (lektor) s patnácti účastníkama, lehla jsem si doma na gauč a jen civěla do stropu, pak mě i holá věta "máš hlad?" přiváděla k šílenství

Offline Janulik03
Avatar
16668 příspěvků moje polička 31. července 2019 10:20
Offline Karja
Avatar
35808 příspěvků moje polička 31. července 2019 10:23

Janulik03 Nahodou, ja jsem ted bekdy rikala priteli, ze je ted muj tatka takovej zdravotne lepsi (klop klop klop trikrat do dreva) a shodli jsme se na tom, ze je to tim, ze ma moje mamka uz vyhradne odpoledni a on si vic odpocine:-D.Chlapi ten klid potrebuji;-)

Offline continuity
Avatar
33619 příspěvků moje polička 31. července 2019 10:24

Potrefenáhusa u nas velky sok nastal, kdyz jsem se vratila do prace. Mluvim tam obcas celkem dost a doma jsem nakednou zmlkla. Vtipny bylo, ze jsem si to uvedomila, az kdyz mi to rekl muz. 

Offline Janulik03
Avatar
16668 příspěvků moje polička 31. července 2019 10:26

Karja ahaa ja ze pre o je ten moj po prichode z prace zatvoreny u seba v dielni