Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 30. července 2019 18:29
Reakce na Kokoska:

 A když se zeptám Slyšels mě? tak prý No samozřejmě.

​A nejlépe ještě následuje druhý den "tos vůbec neříkala"

Já to mám doma 3x. Pokažde třeba řeknu, že budu mít odpolední. Na tu odpolední mi postupně volají všichni 3 s dotazem, kde jsem.

Offline Biely kvet
Avatar
4028 příspěvků moje polička 30. července 2019 18:42

Renusatko Ja som si myslela, že to len ja mám doma....niekedy je mi z toho do plaču.

Offline SunEclipse
Avatar
3105 příspěvků moje polička 30. července 2019 18:56
Reakce na Biely kvet:

Renusatko Ja som si myslela, že to len ja mám doma....niekedy je mi z toho do plaču.

Biely kvet ty nevíš, že chlapi jsou všichni stejní?

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 30. července 2019 19:03

Biely kvet neboj, v tom sama určitě nejsi.

Offline continuity
Avatar
33619 příspěvků moje polička 30. července 2019 19:10
Reakce na Kokoska:

viktorka_od splavu tak prosím poutavý dramatický projev na téma: Zítra jsi doma nebo jdeš do kanceláře, mám chystat něco k obědu?

​to jsem ted muzi ale udelala. Ptala jsem se ho, kde bude obedvat. Jestli doma a on rekl, ze ma spoustu vyrizovani a maji se v terenu. Tak jsem udelala obed jenom pro sebe a dite a udelala jsem to vice mene presne, takze zbyly 4 lzice ryze a dve masa. Navic jidlo, ktere ma rad. Rekla bych, ze byl trochu zaskocenej, kdyz se v pet hladovy vratil domu

Offline Biely kvet
Avatar
4028 příspěvků moje polička 30. července 2019 19:25
Reakce na SunEclipse:

Biely kvet ty nevíš, že chlapi jsou všichni stejní?

​Už tuším, ale trvalo mi to hrozne dlho....

Offline Černá kočka
Avatar
1318 příspěvků moje polička 30. července 2019 19:46
Reakce na SunEclipse:

Kokoska Miláčku, tady mi podepiš souhlas, že zítra nepotřebuješ oběd 

To je přesné!

Offline Friga
Avatar
1566 příspěvků moje polička 30. července 2019 19:53

Nejhorsi je, kdyz slysim, ze ten druhej neco rika, ale mozek proste nepobira smysl, naskoci to az za chvili, kdy mi najednou dojde, co rika. Sluch funguje, ale dal ta informace nejde. Obzvlast kdyz jsem unavena, tak mozek nejak neni nastaven na pobirani vnejsich vjemu. Obcas mam i pocit oddeleni od vnejsiho sveta, jakoby kolem me byla nejaka membrana. 

Online Janulik03
Avatar
16668 příspěvků moje polička 30. července 2019 19:53

Nahodou spolahlivo uputam pozornost ked zacnem vetu slovami bola som nakupovat.

Ale inak tiez si nepanata oznamenia typu zajtranebudem doma, pride k nam navsteva apod a este ma potom obvini ze som mu to nepripomenula. No nieeee len asi trikrat

Offline Mrakoplas
Avatar
8791 příspěvků moje polička 30. července 2019 21:15

Boze toto ja mam doma vsetko. Priatel rozprava hrozne potichu, prvy krat sa ho opytam normalne, druhy uz veľmi nervozne a treti uz skoro kricim. Ked sa ho niečo pytam/rozprávam tak bud za a.nepocuva alebo za b.pocuva ale nereaguje. Ja to zopakujem aj x krat a on sa rozculi, ze dobre, sak pocujem! Reku tak odpovedaj krista! Uf, som si ulavila a uz je zas dobre, idem sa ho spytat ci chce naliat vino. Nez mi odpovie, aj ho sama stihnem vypit ma to vyhody

Online Potrefenáhusa
Avatar
33684 příspěvků moje polička 30. července 2019 21:24

muj bývalý kolega tenkrát už na kraji důchodového veku má ženu, která strasne moc mluvi a on ji na vsechno v pravidelných intervalech rikal “hm, hm, no to se ví” a ji to normálně stačilo!!!!!

Offline Biely kvet
Avatar
4028 příspěvků moje polička 30. července 2019 21:54
Reakce na Mrakoplas:

Boze toto ja mam doma vsetko. Priatel rozprava hrozne potichu, prvy krat sa ho opytam normalne, druhy uz veľmi nervozne a treti uz skoro kricim. Ked sa ho niečo pytam/rozprávam tak bud za a.nepocuva alebo za b.pocuva ale nereaguje. Ja to zopakujem aj x krat a on sa rozculi, ze dobre, sak pocujem! Reku tak odpovedaj krista! Uf, som si ulavila a uz je zas dobre, idem sa ho spytat ci chce naliat vino. Nez mi odpovie, aj ho sama stihnem vypit ma to vyhody

​To mi je veľmi povedomé!

Offline continuity
Avatar
33619 příspěvků moje polička 30. července 2019 22:04

Potrefenáhusa to byla byvala tchyne. To jsem nezazila, i moje dost ukecana mama byla prekvapena. Ona se normalne nadechovala uprostred vety, aby ji spolustolovnik nemohl skocit do reci. Majstrstich bylo posledni sousto nad jinak snezenym jidlem. Vsichni jsme cekali u stolu jenom na ni, az doji. Klidne nad tim zvladla recnit i 10 minut.

V ty rodine ji neposlouchal vubec nikdo, ani pes. Ona furt mlela a mlela a mlela o nicem a v mezidobi rekla neco podstatneho. Ze ve stredu se stavi u nas. Rikam muzi ( teda manzelovi ), prosim te, jak to, ze to nevis, vzdyt tvoje mama rikala, ze. ..

Ja ji vubec neposloucham.... ona jeste kvuli tomu stejne zavola.

Offline dzizisketa
Avatar
7442 příspěvků moje polička 30. července 2019 22:06

Já sice nemluvím potichu, ale řvu, ovšem ve věci neposlouchání mám černé svědomí. Fakt se mi stává, zvlášť s mužem, že ho v půli jeho proslovu přestanu poslouchat, a pak se blbě ptám, co říkal. Nějak se mi rozutečou myšlenky, zahloubám se nad něčím jiným a tak. 

Offline 4n4
Avatar
245 příspěvků moje polička 30. července 2019 22:36

No, tak to slyším každou chvíli, že mluvím moc potichu. Ale má s tím problém jen manžel. A taky mi kolikrát něco odkývne a druhý den tvrdí, že to nikdy neslyšel (kdyby aspoň řekl, že zapomněl )

Případně to srovnává s tím, že ho neslyším, když na mě mluví, když pouštím vodu, nebo mi nad hlavou hučí odsavač.

Koukám, že je to všude stejné

A doktor mu jednou řekl, když si stěžoval na sluch, že když neslyší jenom manželku, že je to naprosto normální.

Offline Kokoska
Avatar
28260 příspěvků moje polička 30. července 2019 22:58

Všechny jste mě velice potěšily, že v tom nejsem sama. 

4n4 A doktor mu jednou řekl, když si stěžoval na sluch, že když neslyší jenom manželku, že je to naprosto normální. 

Online Potrefenáhusa
Avatar
33684 příspěvků moje polička 30. července 2019 23:02

4n4 tak vono jde těžko zapomenout něco, co fakt neslyšel

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 30. července 2019 23:07

Mrakoplas ale pak přijde k té prázdné lahvi a začne - ty jsi MI vypila všechno víno...!!!

Já jsem flegmatik, tak jen utrousím, že jsem se ptala, zdali nechce...

Já jsem dneska v poledne přišla domů a nadšeně jsem vykládala, jak byla dcera hrozně hodná, jako ano, seděl u počítače, ale díval se na mně, ale asi jen viděl, že klapu pusou, protože si o dvě hodiny později šel udělat kafe a ptá se - Tak co dopoledne, jak jste to zvládly, byla hodná?

Offline 0zero7
Avatar
10779 příspěvků moje polička 30. července 2019 23:24

MP Marge Ha, jedna moje znama chodivala na srazy z meetupu (lovit chlapy) a jednou nebo dvakrat jsem na ni i s ostatnima srazejicima narazila v hospode a hruza hruzouci. Bylo to tehdy jenom nejak podle veku a zajmu, tak to jsi asi vychytala dobre. Ona me zvala kdysi daaavno a ja se teda branila zuby nehty

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 30. července 2019 23:46

Jak to tu čtu, jsem asi muž.