Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline Karja
Avatar
35506 příspěvků moje polička 31. července 2019 12:19

ale pripomnelo mi to, ze ten muj taky neposloucha, ale minule to bylo moc. Jeli jsme na chatu k pratelum, s hlidanim doma, proste bozi. Xkrat, ale fakt xkrat, ani nejde napsat trikrat, proste xkrat jsem rekla, ze druhy den odjizdime brzo abychom byli doma do obeda, ze pak neni hlidani. I jsem to rekla vsem pratelum. I jsem tim ve dve rano ukoncovala konverzaci, no koho jsem v 8 rano prekvapeneho budila? Samozrejme sel spat nekdy v pet rano, ze vubec nepocital s brzkym vstavanim a to opakoval mrzutej celej den, ze netusil, ze ho budu rano budit.....Ale ja usinala I probouzela se smirena tim, ze ho tam kdyztak necham, protoze dceru jsem si vyzvednout proste musela, ona by ho ta cesta domu, rekla bych, ze by mu to vyslo na celej den a 5 prestupu, naucila:-D. Pak by taky uz poslouchal bedlive;-)999 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45854 příspěvků moje polička 31. července 2019 12:22

Karja no hele a co kdybys nemohla ridit?

Offline Karja
Avatar
35506 příspěvků moje polička 31. července 2019 12:25

viktorka_od splavu Tak ja muzu ridit skoro vzdycky:-D. To on nemohl ridit a byl tudiz v moji moci, ci v moci Ceskych drah. My zas asi nejsme takovy blbci, aby se nekdy stalo, ze nebudeme moct ridit oba dva a dite nechany nekde napospas osudu:-D. Jakmile jsem se rano dostala ke klicum od auta, byla jsem klidna:-D:-D

Offline Samantha
Avatar
1571 příspěvků moje polička 31. července 2019 12:28

Karja v moci Českých drah ...

Offline 4n4
Avatar
244 příspěvků moje polička 31. července 2019 12:28

Potrefenáhusa takhle, kdyby nahodil nepřítomny pohled, tak chápu, ze nic neslyšel. Když si čtu, tak taky žádné informace z okolí nepřijímám. Ale když se do hovoru zapojuje a to větami a ne hmm, hmm, normálně k tématu odpovídá, tak pak nějaké, ze to nikdy neslyšel, neberu. 

Nastesti nikdy nikde nenechal děti, takže vlastně dobrý 

Offline Samantha
Avatar
1571 příspěvků moje polička 31. července 2019 12:30

Pořád mi naskakuje ta scéna ve Vratných lahvích... jak Svěrák říká: "pozor, bude kouzlo "

Offline continuity
Avatar
33124 příspěvků moje polička 31. července 2019 12:40

Samantha mne taky pomaha se najist. Nemuzu cokoliv a je to divne, protoze mi je vlastne od zaludku blbe, ale bez jidla jeste horsi. 

A na takovy ten stav, boli mne hlava uz tyden, dobre mi neni, ale na prasek uz to taky neni, mi spolehlive zaberou presolene hranolky s tatarkou od McDonalds.

Vubec to jinak nejim a dela se mi soufl, jen si na to vzpomenu, ale rikam si, ze porad lespi nez 8. ibalgin za tyden

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45854 příspěvků moje polička 31. července 2019 12:42

Karja jo to je mi jasny, ale ze ta zodpovednost je na tobe a furt mu delas draba, kdyby ti treba nebylo dobre nebo nevim, bolava noha.. tak by odpovednost vyzvednout dite byla na nem, aby si to hlidal. nebo na to kasle i kdyz nema dozor?

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33446 příspěvků moje polička 31. července 2019 12:43

continuity já myslim, že to tady jednou objevila už Jiná Realita že na migrénu zabíraj přesolený chipsy

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 31. července 2019 12:48

Potrefenáhusa jj, někdy to zabere. pokud mě bolí hlava z nízkého tlaku, tak sůl tlak zvyšuje :) a určitě je lepší si dát chipsy než nasypat sůl do huby nebo do vody a další pomoc je cola. ta s cukrem, studená.

v mém případě, když nezabere tohle, nezabere většinou nic. měla jsem i speciální léky přímo na migrénu, ale zjistila jsem, že pokud nezabere kombinace brufen-chipsy-cola-kafe se šlehačkou, jsem ztracen, a je třeba prostě dva dny počkat, než to přejde.

naštěstí silnou migrénu jsem neměla už tak....no snad osm let, klop klop. ale na gymlu to bylo snad co týden.

Offline Karja
Avatar
35506 příspěvků moje polička 31. července 2019 12:49

viktorka_od splavu :-DNo ani nevim co odpovedet, tohle je situace, ktera se stane jednou za rok a nejak se pocitalo s tim, ze bude pit a nebude moct ridit. To ze bude prekvapen ze vstavani s tim se nepocitalo:-D.

Offline continuity
Avatar
33124 příspěvků moje polička 31. července 2019 13:01

viktorka_od splavu tak v mnoha,rodinach je ridic jenom jeden z paru. Zas bych to s temi zaloznimi plany tak neprehanela  Nepiju, kdyz jedeme dlouhe streky ( 300+ km). Ale vetsinou ridi muz a ja to neresim. Nebo se domluvime, ze ridim ja, a on si na prvni benzince koupi pivo

Offline andulka01
Avatar
10538 příspěvků moje polička 31. července 2019 13:40

continuity Preventinvě se očkuje proti řízení, že jo

Offline continuity
Avatar
33124 příspěvků moje polička 31. července 2019 13:41

andulka01 no spis, aby to prezil. Ridila jsem pred detma fakt dobre a hodne, ale ted spis sporadicky a je to teda znat. 

Offline moora
Avatar
7474 příspěvků moje polička 31. července 2019 14:15
Reakce na continuity:

Potrefenáhusa tak toto nema reseni. mam kolegu, co nez mu to mozek zpracuje, ja vrostu do zeme. V zasedacce je nekolik minut ticho a vsichni cekame... kdyby si alespon mrmlal pro sebe nebo rekl, dejte mi chvilku....

Jednou jsem ( jinemu) kolegovi polozila dotaz a cekala. Nekolik minut zadna reakce, tak jsem se otocila a resila neco jineho. Pak najednou zacal mlucit ve chvili, kdy ja uz i zapomnela, ze jsem se ho na to ptala. 

Oni nejsou blbi, jenom ukrutne pomali. 

​Ježíš, to mě školili chlapečci:

Já: co bylo ve škole?

2 minuty pauza, matce začíná nabíhat žilka, vteřinu před výbuchem chlapeček opáčil: ve škole? A další 2 minuty pauza... 

Offline Lamicka
Avatar
13300 příspěvků moje polička 31. července 2019 14:25

To nase dcera spusti dvacetiminutovy monolog, hodne kosati a zachazi do hloubky. Clovek musi pockat, az se nadechne, aby ji do toho mohl vstoupit. Nedavno mi vypravela v tramvaji zamotany pribeh z druziny (drama o hmyzim domecku), jely jsme 25 minut s 1 prestupem a vypravela celou dobu. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45854 příspěvků moje polička 31. července 2019 14:41

Jiná Realita haha pokud sul zvysuje tlak tak kolik bych mela bez toho, ze s mega solenim 100/60?

Karja continuity neslo mi o to piti, to je jasny, ale ze pan nejak neresi ze se ma vyzvednout dite, pac na to ma sveho hlidace:-)

Offline razorblade
Avatar
8129 příspěvků moje polička 31. července 2019 14:44

Lamicka proboha, takhle mi obcas matka vypravi dej nejakyho uplne prisernyho filmu, na kterej v noci koukala pote, co se probudila u televize nekdy v deset vecer! Vetsinou pak prepina a skonci u nejakyho no... deckovyho hororu nebo radoby psychologickyho thrilleru na prime. dej, kterej by stacil popsat stylem: "zenska jela s manzelem na chatu na opusteny misto, on ji tam privazal za nohu, ona se snazila utect, nekolikrat ji malem zabil, ale pak se ji podarilo osvobodit a ona zabila jeho" mi popisuje asi pul hodiny se vsema detailama, vlastne mi prevypravi celej film, kolikrat se jeste vraci k nejakymu detailu ja vzdycky stridave rostu a stridave mam vnitrni zachvaty smichu. ale jeste jsem nikdy nemela to srdce ji rict, at to zkrati

Offline moora
Avatar
7474 příspěvků moje polička 31. července 2019 14:51

razorblade hele, my se takhle pokazdy bavíme u rozhovoru tchanovcu, začnou nějakou vtipnou historku, bohužel již v druhé větě se vyskytne paní na stanici tramvaje c. 22 a pak už se jen řeší, že to byla tramvaj c. 17, nebylo to na Proseku, ale na Střížkově nebo že ta paní nevystupovala, ale nastupovala... (o paní v historce vůbec nejde, naprosto zbytne a s dějem nesouvisející info) 

Offline Karja
Avatar
35506 příspěvků moje polička 31. července 2019 15:01

viktorka_od splavuTak jako SE vyzvedne ne:-D.