Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline Aranel
Avatar
4511 příspěvků moje polička 01. prosince 2018 11:04

Přiznávám se, že mě úplně šokovalo, že Karja není Karolína ani Jana!! Kde se teda vzal ten nick, jestli to není tajný? 

Offline Karja
Avatar
35868 příspěvků moje polička 01. prosince 2018 13:49

Aranel Hele onehda na MP jsem se chtela registrovat pod svou prezdivkou, ale bud to nejak neslo nebo jsem si to rozmyslela, tak jsem ji hodila do prekladace a z jednoho jazyka vyjelo tohle:-D. 

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 02. prosince 2018 07:12

viktorka_od splavu toto robila moja starka mne, ak som jieco vyviedla ja,dala ma klacat na hrach alebo polienka, rovnako tak ak nieco vyviedla sestra, klacala som ja, lebo som bola statsia a mala som jej zabranit. Raz na mne zlomila varechu. No, nechcela som tam chodit, vzdy prrd prazdninami som strasne revala a prosila rodicov, aby som tam ist nemusela. Nepamatam si uz, kedy s tym prestala, alevztah k nej mam vlazny (aj ona ku mne, odkjakziva preferovala sestru).

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 02. prosince 2018 07:21

Pinot Noir toto mama musela aplikovat na sestru, led sa dostala do amoku, revala tak, ze si vyrazila dych, nepomohlo ani drzanie dole hlavou, zopar raz ju teda.musela svihnut do vane a pustot na nu ladovu vodu aby sa opat nadychla. Neviem, ci by sa to dalo riesit inak, ale pamatam si, ze sestra byvala vtedy uplbe modro fiialova a a dusila sa, mama uplbe vyklepana.postupne z toho vyrastla.

Offline dynda
Avatar
7279 příspěvků moje polička 02. prosince 2018 11:02

DrowRanger 

Neumím si představit, že by vyražený dech spravila studená sprcha, jako možná to člověka donutí udělat, co je potřeba - uvolnit se, sportovci radí spíš jakoby vydechnout než se křečovitě snažit nadýchnout. Ale to se hlavně člověk musí uklidnit no... Já jsem zatím náznaky hysterie zahnala tak, že jsem syna posadila na klín, houpala, zpívala, ale to má svoje váhový omezení, to je jasný. Hlavně se snažím těmhle stavům předcházet, což je u povahy usměvavý pohodář celkem snadné, já vím.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 02. prosince 2018 11:51

Dávaj Profesionála, ježiš já tak miluju Belmonda!!!

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 02. prosince 2018 11:51

DrowRanger Já si tohle pamatuju z dětství, ségra řvala tak, že přestala dýchat a začala modrat. A taky pomohla ledová voda. Možná jsou šetrnější metody, ale rodiče je neznali a tahle naštěstí pomohla. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 02. prosince 2018 12:43

Zina pro mě je jediná přijatelná metoda nenechat to zajít tak daleko. a že vím, o čem mluvím

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 02. prosince 2018 13:31

dynda mama je byvala detska sestra, ak by poznala iny sposob, urcite by ho vyuzila. Paradoxne je, ze sestra bola inak velmi kludne dieta. Toto sa jej stavalo, ked sa dorevala tak, ze uz nesla zastavit, sa mohol clovek aj na hlavu postavit. Zina ano, presne to sa stavalo aj jej. viktorka_od splavu tak ja neviem, myslim, ze ziaden rodic by vedome nenechal doeta dobrovolne hentak plakat, najma ked viem aka mama bola z toho rozklepana. Sestra vtedy mala urcite uz viac ako dva roky, ked si to oamat, neviem ale preco tak plakavala. Zas nebolo to ma dennom poriadku a ako vravim, sestra bola kludne, mile a toche dieta, na amoky a revy som bola skor ja.

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 02. prosince 2018 15:07
Reakce na Mutziputzi:

Dávaj Profesionála, ježiš já tak miluju Belmonda!!!

​je skvely 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 02. prosince 2018 15:19

jinx No naprosto!!

Offline Sweet Potato
Avatar
34837 příspěvků moje polička 02. prosince 2018 20:27

dynda Kamarádčina dcera se do takových stavů taky dostávala, v afektu, někdy i pozitivním, přestala dýchat, modrala. Voda opravdu pomáhala. Stačilo i jen trocha na obličej. Rozhodně nemyslím, že by sprcha byla řešením běžného hysteráčku, tohle je něco jiného.

Offline Sweet Potato
Avatar
34837 příspěvků moje polička 02. prosince 2018 20:28

A přiznávám, že jsem ovlivnitelná, utáhnutelná na vařdné nudli - Bohemian Rhapsody mne totálně dostalo.

Offline whiskas
Avatar
19548 příspěvků moje polička 02. prosince 2018 20:35

Mutziputzi Kde ten film dávaj? 

Offline continuity
Avatar
33723 příspěvků moje polička 02. prosince 2018 20:35

Sweet Potato presne, kdo to nezazil nepochopi. Delala to nasim segra a vodu jim poradila doktorka. 

viktorka_od splavu jdu si po radu, jak to nenechat zajit tak daleko. Starsi miva bezne hysteraky nad ucenim. Sice dycha, takze sprchu neaplikuji, ale rada bych si to i tak odpustila. Bohuzel, kdyz spozoruji, ze se rozjizdi, tak uz nepomuze vubec nic ( nechat to byt, dat pit, odvest pozornost) mam to doma tak jednou mesicne, takze dost ( neuspesnych) pokusu. Nekdy ji staci rict, ze ma v ukolu chybu a uz jede 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 02. prosince 2018 20:46

continuity já těm vašim trablům s učením bohužel nerozumím, takže to fakt nevim. mně se hypervzteklý dítě běžně vzteklo klasicky když jsme bojovali navzájem a funguje to stejně doteď. hledám u sebe.. nerýt. bohužel teda dodatečně. ale dnes se už domluvíme, samozřejmě.

Offline Sweet Potato
Avatar
34837 příspěvků moje polička 02. prosince 2018 21:01

continuity Starší se do situací, kdy se dostanou emoce totálně mimo kontrolu, umí dostat i v patnácti. (Čerstvě předvedla ve škole) Ale tyhle stavy bez kyslíku, to je ještě něco úplně jiného, tu holčičku známých do toho dostal nejen vztek, ale i leknutí (pád), radostné překvapení. Že tomu je třeba předcházet, může napsat jen někdo, kdo to nezažil.

Offline continuity
Avatar
33723 příspěvků moje polička 02. prosince 2018 21:02

viktorka_od splavu klidne i pri uklidu, to je fuk. Proste po ni chci neco, co ona zrovna v teto chvili nevezme. Ale to, ze to nevezme zjistim az ve chvili, kdy si dovolim na tom trvat. 10x to pritom projde, po 11 mam zabavu na hodinu. Dopredu to neodhadnu.

Offline continuity
Avatar
33723 příspěvků moje polička 02. prosince 2018 21:04

Sweet Potato ted nevim jestli se mi ulevilo, ze nejsme sami nebo mam mit hruzu, ze z toho hned tak nevyroste.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 02. prosince 2018 21:08

Sweet Potato jj pravda, znám jen ty hysteráky, díkybohu. i v sedmnácti.. brácha zase míval vzteka že mlátil hlavou o zem, normálně čelem až si ho rozbil, vysloveně z frustrace. tomuto se fakt předcházet dá. ale ne vždycky člověk chce/zvládá.. zas třeba to odvádění pozornosti jsem nikdy nepochopila, proč to lidi těm děckám dělají, já se z toho míním zvencnout i jako dospělá