Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline whiskas
Avatar
19570 příspěvků moje polička 04. července 2018 00:04

Zarinya V kadeřnictví vodu dostanu, netřeba mi nosit si vlastní. 

Offline Gellnerova
Avatar
1106 příspěvků moje polička 04. července 2018 00:11

whiskas i já, akorát mi ji lejou na hlavu .

Offline whiskas
Avatar
19570 příspěvků moje polička 04. července 2018 00:12

Gellnerova , tak příště i do hlavy, ať jsi vyvážená a dostatečně hydratovaná .

Offline Gellnerova
Avatar
1106 příspěvků moje polička 04. července 2018 00:16

whiskas hydratovaná... no, protože mě stříhá kamarádka, šla jsem naposled trochu nadrátovaná. To se asi nepočítá  (používá se ten výraz celorepublikově? )

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 04. července 2018 00:18

Gellnerova nadrátovaná známe 

Offline Kokoska
Avatar
28382 příspěvků moje polička 04. července 2018 00:59

Pitny rezim hezky popisovala myslim Bara Stepanova? Ma se pit, tak si doma vezme lahev vody a za chuze po mesteji vypije. Nutne musi nastat potreba vodu zase vydat. Takze jde do restaurace, je ji ovsem blby jen tak vtrhnout na wc, tak si da vodu. Jde dal po meste, ovsem za chvili potrebuje z te vody  vypite v restauraci na wc. Jde do jine restaurace, zase aby se nereklo, da si vodu...

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 04. července 2018 05:28

whiskas Tak som si schválne vyhľadala rôzne články o pitnom režime na nete a väčšinou sú to dobre mienené veci kde je medzi iným spomenuté že to netreba preháňať, kedy je dobre sa napiť, aké sú príznaky dehydratácie, ale nikde som sa nedočítala o tom že musím mať fľašu balenej vody po ruke za každých okolností, že jediné balenú vodu, že na ulicu ani na krok bez plastovej fľaše. A čítala som to aj na stránkach rôznych ženských časopisov. Fakt asi žijem niekde inde ale s propagáciou balených vôd som sa nestretla ba naopak väčšinou je všade v móde doporučovať fľaše s uhlíkový filtrom pripadne sklenenú fľašu, čistú vodu... Ako nechcem sa hádať ale príde mi prehnané tvrdiť že každý druhý drží v ruke balenú vodu aby bol in a trendy, ale ako píšem možno žijem mimo lokalitu pôsobenia danej lobby. 

No a že ma niekto v metre pri sebe vodu? Tak koľkokrát sa mne stalo že mi bolo zle a potrebovala som sa ihneď napiť pripadne zapiť liek. To mam čakať až niekde výstupim, dotrepem sa do vestibulu, kúpim balenú bodu a podporím lobby...? 

Online Potrefenáhusa
Avatar
33780 příspěvků moje polička 04. července 2018 05:59

paktofonika no já to pamatuju už na vejsce před 15 lety, kdy měla pulka třídy flašku s vodou při přednášce položenou na stole a upijela. Nemyslím teda, ze je to lobby, některý lidi jsou takhle pít zvykli.mne třeba by to asi zabilo, ale já si kolikrat až vecer vzpomenu, ze jsem měla dvě malý kafe a polivku a jinak nic 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 04. července 2018 06:13

Potrefenáhusa Tak pred 15 rokmi bolo strašne in mať v ruke kolu :D

Keď sa bavíme o súčastnosti tak mi skôr príde že sa na každom rohu propagujú tie uhlíkové/sklenené fľaše. Ja toho veľa nevypijem, snažím sa ale pretože mi nerobí dobre keď sa dlhšiu dobu nenapíšem, začne ma bolieť hlava je mi słabo. Tak keď sa veľmi snažím tie 2l dám ale ak idem denne pod liter (aj so stravou typu polievka a pod) tak je zle. Závislá podľa mňa niesom.

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 04. července 2018 06:45

Marne vzpominam, kdy jsem naposledy videla nekoho, kdo si nese lahev s vodou, ze je to jakoze trendy.... :)) spis opruz, takze pokud ji nekdo s sebou vlaci, asi ma fakt vetsi potrebu pit.... 

Offline Sweet Potato
Avatar
34862 příspěvků moje polička 04. července 2018 07:38

paktofonika Ty články, že to není třeba přehánět, jsou až v poslední době, patrně jako následek těch, podle kterých, kdo nevypil denně dva, tři a více litrů v malých dávkách, umíral zaživa.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 04. července 2018 07:51

Sweet Potato Vyhľadala som si staršie články (2008-2010) a niektoré naozaj vyvolávajú pocit že ak nepiješ aspoň 4l denne tak neprežiješ ale vo väčšine je uvedená informácia že pitný režim je individuálna záležitosť. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46112 příspěvků moje polička 04. července 2018 08:28

paktofonika ja to fakt nehledala!

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 04. července 2018 08:36

viktorka_od splavu No určite!  Dobre, uznávam že v článkoch sú somariny, ale ja tiež neverím všetkému čo čítam.

Ale zástupy ľudí s balenou vodou (obete lobby) v uliciach nevídam.

Offline MP Meri
Avatar
5413 příspěvků moje polička 04. července 2018 08:41

Já osobně třeba s sebou vodu tahám dost, většinou takové ty malé dvojdecky, větší se zase nevejde do kabelky a i tak mě z ní bolej záda  Mám nízkej tlak a trpim na migrény, často se nenapiju vůbec, ale někdy mě to zachrání od kolapsu, tak to holt tak beru. Piju ale čistou vodu, flasky si doplňuju normálka vodou z kohoutku až do roztrhání těla. 

A myslím, že propagace balené vody je docela očividná. Samozřejmě za tím nevidim nějakou bůhvíjakou konspirační teorii, prostě prodávaj, tak inzerujou. Ale v podmínkách ČR je balená voda pro většinu populace fakt zbytečnost, když vidím známé a kamarády, ty stohy balíků pet lahví, co maj doma vyrovnaný  životní prostředí fakt pláče.

Offline Pinot Noir
Avatar
24565 příspěvků moje polička 04. července 2018 08:46

paktofonika Taky nepotkávám zástupy lidí s vodou a i kdyby, jejich věc, nijak mě to neobtěžuje. Ale je pravda, že dřív se to tak neprožívalo, pamatuji se např., že ve škole jsme se mohli napít jen o přestávce (a tudíž jsme i na záchod chodili jen o přestávce). Dnes se děti nalívají průběžně a je strašné haló z toho, když nechce úča pouštět děcka v hodině na záchod. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46112 příspěvků moje polička 04. července 2018 09:01

Pinot Noir tak my jsme ve škole pili akorát při obědě, a taky jsme to přežili. akorát to je argument jak od toho dědka, žejo:D

za mě taky ať si každý pije kdy chce a kolik chce, na ulici si nikoho nevšímám, ovšem ty petky někdo kupovat musí... já občas beru tu dvoudecku MP Meri ale v cz podmínkách mi to fakt stačí na celý den, ještě se mi tu nikdy nepoštěstilo být 24h mimo civilizaci a pitnou vodu:P já si toho všímám právě když se strhne povyk okolo bolení zad a tahání maxitašek a batohů, protože lahev s vodou

Offline lysianthus
Avatar
157 příspěvků moje polička 04. července 2018 09:03

Pinot Noir My nepili ani o přestávce. Leda, když bylo na svačinu mlíko. Teda to jsem stejně nepila. Ale lahev s vodou nikdo do školy nenosil. Pravda první moje cesta ze školy vedla do lednice pro limonádu (milovala jsem Amaru a dia citronovou - tu teda dnes nechápu, jak jsem mohla vůbec vypít ) nebo udělat si vodu se šťávou nebo s vitacitem. A pak lítat ven.

Dneska piju, ne moc, jen jak mým ledvinám vyhovuje,  už se mi tam tvořily nějaké šutříky.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 04. července 2018 09:09

Ja som chodila na základnú v dobe kedy stále niekto niečo pil, ale voda to nebola. Väčšinou limonády typu capri sonne, rôzne malinovky. Školník mal vo vestibule bufet a predával len samé sladkosti a sladké vody, praskajúce šumienky, gumové rezance... Potom pristavili automat na horúcu čokoládu a čaj.To bol samý cukor s grankom v prípade čaju granulát s cukrom. Pravda, vodu nepil asi nikto. Ja som si nosila z domu čaj. 

Offline dzizisketa
Avatar
7486 příspěvků moje polička 04. července 2018 09:17

Tak v metru je teď hodně turistů, co prostě tu vodu s sebou mají, aby nemuseli pořád shánět obchod nebo restauraci při té své městské turistice.