Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline Malvin
Avatar
1032 příspěvků moje polička 28. června 2018 16:18

Pinot Noir Ti je mi líto. Implantát mám a dodneška si říkám, jaká krásná dovolená místo něj mohla být.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 28. června 2018 16:25

Pinot Noir děkuji. dvojka vpravo nahoře jako nová a už i cítím horní ret

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 28. června 2018 23:26

začala jsem doma cvičit jógu. 

z pohledu třetí osoby se prostě jen tak různě válím po podlaze  do těch pozic se nenaskládám, nedosáhnu, a to jsem měla předtím dojem, že jsem se po zimě už docela rozcvičila. 

Offline Lilly_Ku
Avatar
4127 příspěvků moje polička 29. června 2018 05:47

Jiná Realita nezoufej, joga je prave o tom, ze ty pozoce cvicis tak, jak to jde tobe  navic ohebnost se s pravidelnym cvicenim dost rychle meni.

Offline Lilly_Ku
Avatar
4127 příspěvků moje polička 29. června 2018 05:48

Koupila jsem letenky na spatnej den 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 29. června 2018 06:08

Jiná Realita Ja som skúšala jogu sama doma ale akosi to nieje ono. A neviem či tu alebo na YouTube som získala info že je dobré na začiatku ísť radšej na hodinu jogy a naučiť sa asany precvičovať správne pretože ono sa môže zdať že ok ale nemusí to tak byt. 

Offline Garfie
Avatar
23900 příspěvků moje polička 29. června 2018 06:55

Lilly_Ku Prodloužíš si pobyt, doufám?  (ne, fakt lituju, mně se jednou málem podařilo koupit letenky s odletem zpět o měsíc později než jsem chtěla! Naštěstí jsem si toho v poslední chvíli všimla.....)

Offline Lilly_Ku
Avatar
4127 příspěvků moje polička 29. června 2018 07:34

Garfie bohuzel ne, musim se vratit do prace, ale vcera to bylo fakt vtipny, jak jsem zirala na potvrzeni uz dva mesice koupenyho letu a dochazelo mi, ze chybicka se vloudila 

Offline Janulik03
Avatar
16668 příspěvků moje polička 29. června 2018 07:45

Jiná Realita ja teda chodím na pilates a netrufla by som si to sama. Stále nás opravuje , kontroluje , aby sme si neublížili.  A to som si myslela, že budem potom doma sama cvičiť. Ale baví ma to v kolektíve. 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 29. června 2018 08:34

Janulik03 já bohužel nikde v dosahu jógu nemám.

nějaká ok by mohla být asi tak v krajském městě, což je 45 km daleko, a tam už jezdím na cizí jazyky, nemůžu tam jezdit každý den :/

nezbývá, než si nějak poradit sama.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 29. června 2018 08:36

Jiná Realita coz to spojit a po jazykove hodine se jit protahnout

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 29. června 2018 08:38

viktorka_od splavu nabízí se to, ale většinou sotva dojedu domů i tak, natož ještě po józe (končím o půl sedmé, s jógou bych jela nonstop třeba do půl deváté a pak ještě přes hodinu cesta zpět).

Offline RoSa
Avatar
8201 příspěvků moje polička 29. června 2018 08:47

Jiná Realita ty jedeš 45km přes hodinu? jo vlastně: když je na trase samá obec...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 29. června 2018 08:48

RoSa no jestli je to pres zlin tak klidnetam ten system semaforu co 50 m je neco neuveritelnyho

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 29. června 2018 08:51

RoSa no jasně, většina z toho je totiž přes obce, nebo přes úseky, kde není možné předjíždět, a tam vždycky jede nějaký neschopný dědek :/ jen ten zlín přejet zabere nemálo času. já jinak jezdím na hranici všeho možného, ale do zlína se pod hodinu dá dostat jedině v noci, resp. když nepotkáš nikoho, kdo si to šine a la šnek. na celé té trase jsou asi jen tři čtyři místa, kde se dá bezpečně předjet. na 45 km  takže klidně jedeš 15-20 km za kamionem čtyřicítkou, pokud ještě za ním jede opět nějaký ten senior.

edit: tedy popisuju současnou situaci, kdy nám již několikátý rok na trase stojí semafor, protože každý rok opravují kus silnice. bez toho se to dalo pod padesát minut ujet. ale na semaforu vždycky aspoň deset minut postojíš...a už se to sbírá.

Offline 999
Avatar
17550 příspěvků moje polička 29. června 2018 09:05

Jiná Realita A nemůžeš si dát tŕeba víkendový seminář? U jógy je nejdůležitější dýchání, tam by tě to naučili. Jinak já jsem kdysi dávno cvičila podle takového asiata, který cvičil v Údolí smrti a ten opravdu celou dobu cvičil a říkal nádech, výdech... Nemůžu si vzpomenout, jak se jmenuje, ale jestli chceš, tak to dohledám...

Offline Tulipe
Avatar
2467 příspěvků moje polička 29. června 2018 09:07

Jiná Realita jestli s jógou zacinas, tak bych doporucovala absolvovat aspoň par individuálních lekcí, kde ti vysvětlí to hlavní, dohlédnou, opraví... držím palce 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33680 příspěvků moje polička 29. června 2018 09:19

není nějaká použitelná joga na youtube? Já chodila několik let, ale teď nějak nestíhám, docela by se mi to hodilo doma, ale sama mi to nějak nepřijde ono

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 29. června 2018 09:38

ale musím říct, že po třetím dnu úplně cítím výsledky, i přes můj amatérismus. 

cvičím jen na "hip opening", protože mám strašné problémy s oblastí kyčle/pánve/něčeho tam, kdy mi nikdo nedokázal ani říct, od čeho to je (jen mi po rentgenu řekli, že nevidí problém a tím se mnou skončili :/), takže to jemně rozcvičuju a cítím se nějak "lehká".

Offline Janulik03
Avatar
16668 příspěvků moje polička 29. června 2018 10:08

Jiná Realita Tak to si dobrá, ked už cítiš výsledky