Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline Janulik03
Avatar
16697 příspěvků moje polička 31. srpna 2017 12:55
Reakce na Dadoo:

Niekedy je horšie VEDIEŤ. 

Offline continuity
Avatar
33723 příspěvků moje polička 31. srpna 2017 12:59
Reakce na Dadoo:

co mam deti tak klasicke zpravy vubec nedavam, protoze jeste nespi a poustet jim ty mordy vazne nechci. tak to ruzne pytlikuji, jedine. obcas mi i neco utece a porad ziju. pravda nemam tady volebni pravo, takze rozhodovani jde mimo me.

Amun
Avatar
31. srpna 2017 13:57
Reakce na continuity:

Ja tedy na tv zpravy nekoukam vubec. Hrozne me rozciluje mluvene slovo, (plus treba v pripade ceskych medii, vynechavani a uprovovani informaci a co si pamatuju, tak srdceryvne pribehy na konci hlavnich zprav). Behem dne ctu na internetu, pekne v klidu.

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 31. srpna 2017 14:00
Reakce na Amun:

Ono to v podstatě stačí, kdo má přes den přístup k internetu a občas čas nahlédnout, stejně se v Událostech nic nového nedoví. Kdo je chce vidět, pustí si iVysilani kdykoliv. Já se občas dívám na některé pořady ČT24, když jsou zajímavé nebo "zajímavé" komentáře a diskuse. Ale v obraze lze zůstat i bez toho.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 31. srpna 2017 14:01
Reakce na Amun:

to, a ještě navíc se nám tu v poslední době rozšířil takový nešvar.. agitky jak ze sedmdesátek, jak někdo přestřihnul pásku a otevřel dětské hřiště, navštívil dělníky v továrně... no strašný, strašný, vždycky se vyvrátím a zas to dva měsíce obloukem obcházím

Offline Kokoska
Avatar
28321 příspěvků moje polička 31. srpna 2017 14:04

Ten někdo je většinou Sobotka. Občas se divíme, jak to ten člověk všechno stihne.

Amun
Avatar
31. srpna 2017 14:09
Reakce na Kokoska:

tak to jsem skoro rada, ze se nedivam... na internetu o nem uz neni prakticky vubec nic. Popravde, nedavno jsem musela dost premyslet, jestli je vubec jeste premier, protoze naposled jsem o nem cetla v souvislosti s tim fiaskem u zemana, jinak ticho po pesine  

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 31. srpna 2017 14:16
Reakce na Kokoska:

tak ty normalizacni figury to taky vzdycky nejak stihly (nejspis je tam dnesli pac za me uz to byli starickove) ale ja to proste nemuzu videt..

Offline continuity
Avatar
33723 příspěvků moje polička 31. srpna 2017 14:17
Reakce na Amun:

kdyz ono i na tom internetu je to pekne poprekrucovane. nastesti tedy z meho oboru to, co potrebuji sledovat je to vetsinou sprasene akorat tim, ze tomu novinari vubec nerozumeji - tak to si clovek uz nejak domysli/dohleda v jinych zdrojich, co tam chybelo a nebo (muselo) byt jinak. ale to neni tema (vetsinou) nijak politicky exponovane. ale kdyz vidim jak to vypada v tom mem uzkem zaberu, nevidim zadnou sanci jak sledovat objektivni zpravy pres cele spektrum a hlavne v oblasti politiky. 

Amun
Avatar
31. srpna 2017 14:30
Reakce na continuity:

jo to je pravda. Pokud me neco opravdu zaujme, snazim se to dohledat jinde a na cem se shodne vic webu, to povazuji za duveryhodne. Ale je to cim dal tezsi, muj kdysi oblibeny platek se posledni dobou podoba placene agitaci Labour party. A politika je nejhorsi. Kdyz mi obcas nekdo rekne informaci z prvni ruky, nestiham zirat. Nebo kdyz vidim, do jake podoby jsou noviny schopne prekroutit informaci a uplne obratit verejne mineni. Jenze pak uz by clovek asi nemohl cist nic no

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 31. srpna 2017 14:37
Reakce na continuity:

vidim to uplne stejne. takze jsem to vicemene vzdala, kouknu sem tam na ruzne zdroje, nazor si udelam ale nedelam si iluze ze by se ke mne dostala prava fakta... 

Offline continuity
Avatar
33723 příspěvků moje polička 31. srpna 2017 15:21
Reakce na Amun:

viktorka_od splavu no presne, pak clovek nahodne dostane info z prvni ruky a je po poslednich iluziich. 

mne se teda obcasne tykali statni zakazky a to je takovej hnuj, ze to co se probira s Babisem neni ani povestna spicka ledovce (1/10). nastesti je uz dost firem, ktere najeli na nejake kodexy, pripadne statni zakazky nedelaji vubec, ale v divokych devadesatkach to bylo na slovensku dost o drzku (a clovek fungoval jako ty povestne tri opice). muzu jenom doufat, ze v CR je to o 20 let pozdeji lepsi, ale i tak se peclive vyhybam firmam s linkou do politiky a na statni spravu (co neni zadne prikori, jsou urcite vyjimky, ale 2x me nebavi pro tyto instituce delat).

Amun
Avatar
31. srpna 2017 15:35
Reakce na continuity:

Jsem si k tomu chtela prisadit, ale priznam se, ze i po letech o svem prvnim zamestnani verejne radsi nemluvim. Co dodat, ze.

Offline Pinot Noir
Avatar
24497 příspěvků moje polička 31. srpna 2017 15:45
Reakce na Malvin:

Tak tam v lesích mezi Sovincem a vodopády jsem strávila dětství a mládí. Je tam krásně.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 31. srpna 2017 15:48
Reakce na continuity:

obavam se ze lepsi to neni, jen lip "prikryty":-(

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 31. srpna 2017 16:01

Přiznám se, že ačkoliv nejsem úplně outlocitná, z téhle fotky se mi dělá nevolno, kdykoliv nahlédnu na stránky kina Scala. Je to upoutávka na výstavu filmových plakátů, tenhle konkrétně je z roku 98 k filmu Postel. No ale ble.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 01. zaří 2017 23:59

Priznam se, ze ac Prahu miluju, tak bych rok usporadala mezi Budapesti a Tel Avivem, do Prahy bych dorazela jen za znamymi...

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 02. zaří 2017 00:08
Reakce na Mutziputzi:

přiznávám, že jsem ještě pořád nepochopila, co lidi na budapešti mají. mně přišlo, že tam nic nikde není  navnaďte mě něčím.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 02. zaří 2017 00:16
Reakce na Jiná Realita:

Ja rada opakovane cestuju tak, ze si hraju na mistni, znam to tam (aktualne tady) jak svy boty, restaurace genialni, mam svoje vyzkouseny,Omorovicza spa, architektura monumentalni, lidi prijemny a i turisti nevyjeveny, je mi tady strasne prijemne

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 02. zaří 2017 00:22
Reakce na Mutziputzi:

architektura se mi líbila, ale právě byla možná až moc monumentální :) a mezitím jakoby nic, samozřejmě to nemám bůhvíjak prolezlé, ale architektonicky praha pořád vítězí, byť zprasená.

mě okouzlil londýn, což zas nechápou jiní. tam mi bylo příjemně. asi je to i prvním dojmem.