Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline MPLee
Avatar
2358 příspěvků moje polička 11. května 2022 09:30

Pinot Noir naši je mají už minimálně 10 let. Problémy zatím žádné, jen jednou měsíčně někam pošlou mailem nějaké údaje z hodin v garáži. Jediné mínus je to, co píše Kan opravdu se ty domy případně nehasí. Ty panely nejdou odpojit a pořád vyrábí elektřinu. Takže se prý jen hlídá, aby se požár nerozšířil na vedlejší budovy... continuity  

Offline Kan
Avatar
7076 příspěvků moje polička 11. května 2022 09:30

continuity Snaží se to prvně odpojit od té elektřiny a pokud se nepodaří, tak netuším. Zděný dům úplně neshoří, horší jsou ty dřevostavby.

Offline continuity
Avatar
33823 příspěvků moje polička 11. května 2022 09:44

dynda už si někdy trpěla delší dobu nespavosti? Ono stačí ten kruh kolikrát přetnout, protože tělo si nějak odvykne spát a už to nejde, i když ta prvotní příčina ( byla-li nějaká) pomine. 

Offline Pinot Noir
Avatar
24595 příspěvků moje polička 11. května 2022 10:19

Kan máme dřevostavbu, to stejně nejde uhasit, ne? 

Offline Pinot Noir
Avatar
24595 příspěvků moje polička 11. května 2022 10:22

continuity dynda Miru když jsem měla podváhu, trpěla jsem hroznou nespavostí. Možná by stravovací návyky stály za promyšlení. 

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 11. května 2022 10:24

Zuzuli jsi skvělá a držím ti palce na všechny plány..!

Offline KonečněTady
Avatar
139 příspěvků moje polička 11. května 2022 10:27

Pinot Noir Tak máme podepsanou smlouvu na solary a čekáme na ně. Budou taky na dřevostavbě. Snad to blbost není

Offline Kan
Avatar
7076 příspěvků moje polička 11. května 2022 10:33

Pinot Noir Tak záleží asi na druhu požáru a kdy k tomu přijedou. Nejsem odborník na el. ale ten kdo vám to bude projektovat by vám měl umět odpovědět na všechno kolem.

Offline continuity
Avatar
33823 příspěvků moje polička 11. května 2022 10:40

Pinot Noir ted o tom přemýšlím a zovna to vnitřní vybavení, které má pro člověka největší (emocionální) cenu, je při požáru zničené tak jako tak. 

A když vezmu do úvahu dobu výstavby, tak je možná lepší to dobře pojistit a nechat shořet. Popel se zamete a postaví se to za nějaký měsíc znova. Než se dohadovat s pojišťovnou jestli by jihovýchodní zeď nešla zachovat. 

Offline Miru
Avatar
13868 příspěvků moje polička 11. května 2022 10:45

Pinot Noir 

...podváhu nemám, mně to dělají ta záda...

Offline Mermaid
Avatar
příspěvků moje polička 11. května 2022 12:28

Zuzuli moc držím palce, ať už je všechno nepříjemné za tebou

Offline Karja
Avatar
36004 příspěvků moje polička 11. května 2022 16:04

Zuzuli chápu, že se teď cítíš hrozně. Ale máš tak skvělý esteticky základ, za chvili budeš zase kočka. A máš krásnou povahu. Teď to jen musíš vydrzet

Offline Lav
Avatar
381 příspěvků moje polička 11. května 2022 16:46

Karja to zas shrnula úplně nejlíp!

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 11. května 2022 18:14

Zuzuli držím pěsti, ať je vše brzo za tebou. Nebereš náhodou Dexametazon? Po něm vypadají všichni jako přes kopírák. Úplně stejně vypadala moje 3letá holčička, když ho brala při chemoterapii. Medicína má pro to dokonce i speciální pojem (cushingoidní vzhled). A mohu garantovat, že po dobrání se zase rychle vrátí původní podoba. Opravdu rychle, uvidíš. Hlavně abys byla v pořádku.

Offline slniecko admin
Avatar
17613 příspěvků moje polička 11. května 2022 18:42

Zuzuli  si skvelá!

tzaziki

Inak, vzhľadom na svoje endokrinologické neoblieknuteľné diagnózy (vrátane cushinga) a smečku tu prítomných dám, čo sa vyznajú v móde som už uvažovala nad takým vláknom, že ako obliecť podobné problematické postavy. Myslíte, že by sa to ujalo?

Offline letfenixa
Avatar
8054 příspěvků moje polička 11. května 2022 19:07

Dalia si veľká bojovníka a som rada, že ti to upravili a nie je to až také zle

Zuzuli si skvelá!

Offline euridike blogger
Avatar
3494 příspěvků moje polička 11. května 2022 20:43

Zuzuli

Slova mi přijdou zbytečná, tak prostě jen !

Offline Zuzuli
Avatar
2170 příspěvků moje polička 11. května 2022 23:14

Karja

Paris na doma mam fortecortin, ale nezjistovala jsem, co do me kape jako premedikace. Tak nevim. A teda trileta holcicka na chemoterapii je uplna nocni mura, to me moc mrzi

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 12. května 2022 06:26

Zuzuli mrkla jsem a Fortecortin má účinnou látku dexamethason ve vysoké dávce. Tak to je ono, jen jiný výrobní název. Po dobrání to bude dobré. Moje dcerka onemocněla ve 2,5 letech leukemií. Teď jí je 14. Ale myslím, že tenhle lék zvládáš moc dobře. U nás byla ta část léčby právě kvůli Dexametazonu nejhorší, který byl vlastně jen podpůrný, ne přímo chemo. Dcera byla apatická, jen spala a jedla. Ani si nehrála a skoro nemluvila (jen jednoslovně a to už dávno předtím mluvila ve větách... jen si objednávala... řízek, rohlík, polévku). Doktor říkal, že způsobuje přímo vlčí hlad. To jsme viděli. V noci se budila hladem třeba 5x a než jsem jídlo ohřála, tak byla fakt vzteklá. Úplně nám vyměnili dítě... vzhledově i povahou. Pak se to srovnalo.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 12. května 2022 07:57

Paris doufám, že už je dcera v pořádku. Muselo to být děsné