Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline Janulik03
Avatar
16727 příspěvků moje polička 11. května 2022 06:39

Zuzuli si bojovník.

Offline Janulik03
Avatar
16727 příspěvků moje polička 11. května 2022 06:44

Pinot Noir myslim ze ste urobili dobre. My sme to zvažovali, ale tento starý barak by bol komplikovaný na to. Tak preverujeme aspoň ohrev teplej vody solarmi, hned ako si syn na to urobí cas, on sa tomu momentálne venuje. Vlastnt tie panelt na tie strechy montuje. Budes spokojná.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 11. května 2022 07:23

Zuzuli

Dalia

Obě dálkově objímám a vzkazuji Dalii, že náhody neexistují

Offline tzaziki
Avatar
1122 příspěvků moje polička 11. května 2022 07:27

Zuzuli Jsi statečná a krásná.

MP Meri Ano, ty váhové skoky jsem sem dávala, ale u mě nejde o onkologické onemocnění, já "válčím" s autoimunitou a tak kila byla po kortikoidech. Každopádně přeji Zuzuli , aby byla co nejdřív v pořádku a kila šla dolu stejně "snadno" jako nahoru.

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 11. května 2022 07:29

Pinot Noir Neni. Taky na ne cekame, zatim nejsou. Tata je ma uz 30 let a ted si vyrabi i elektrinu, kterou zas pohani klimatizaci. Pisu jako tatar, vubec tomu nerozumim. Zuzuli Drz se! Zrovna vcera jsem byla venku s onkologickou kamaradkou. Skoro nikdy to nevychazelo, byva ji moc spatne. Ale vcera byl tak krasny den a bylo to tak moc fajn, ze uz i pro ni trochu zase doufam....Ze neco jeste vymysli, nebo ji vrati biologickou lecbu. Nevim proste. Ale ty uz to mas za chvili za sebou a bude to jenom hnusna minulost. Kila pujdou dolu sama, protoze jsi otekla. 

Offline Kan
Avatar
7076 příspěvků moje polička 11. května 2022 07:38

Dalia Zdravotní bratr je fešák a znamení super

Zuzuli Bude se to zlepšovat i ta váha

Offline Miru
Avatar
13868 příspěvků moje polička 11. května 2022 07:48

...nevím, kdy a jestli vůbec jsem psala do tohoto vlákna, ale dnes musím - 

přiznávám se, že jsem včera k večeři(16h) snědla velké jablko a

skoro půl vaničky zmrzlniny Carte d´Or politou pikaem.

Sice mi poslední tři lžičky lezly karamelové kostičky snad i ušima, ale pochutnala jsem si

...usnula jsem snad hned, co jsem vlezla do postele a vzbudila se jen jednou!..(jinak jsem za noc x krát vzhůru/dlouhodobé bolesti zad), takže jsem se vyspala nejlíp za posledních x měsíců.!

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 11. května 2022 07:55
Offline Kan
Avatar
7076 příspěvků moje polička 11. května 2022 07:59

Miru No vidíš, naordinuj si zmrzlinu před spaním a můžeš vyrazit do těch lázní!

Offline Miru
Avatar
13868 příspěvků moje polička 11. května 2022 08:06

Kan 

...nene, nejsem asi ten správný lázeňský typ

Ale jednou za čas takovou kalorickou bombu si asi dopřeju, když je to taková uspávačka

Offline MaeGandal
Avatar
1602 příspěvků moje polička 11. května 2022 08:36

Zuzuli

Pinot Noir není to blbost, my je máme teď krátce a je to lepší, než jsem si myslela. 

Offline Pinot Noir
Avatar
24595 příspěvků moje polička 11. května 2022 08:40

MaeGandal Jos Janulik03 děkuju! 

Offline Antje
Avatar
příspěvků moje polička 11. května 2022 08:49

Pinot Noir my je davame na strechu v pondeli ( 25 kousku ), potom prijde na radu tepelne cerpadlo, uz je v republice.

Urcite delate dobre a vlozena investice se vrati.

Offline rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 11. května 2022 08:50

Pinot Noir my máme na stodole v plánu taky solární panely, udělá se na ně příprava. Teď jsme na poslední chvíli vyřešili tepelné čerpadlo, plus tam bude plynová přípojka, kdyby se situace časem zestabilnela. A když se to osvedci na stodole, tak až se bude měnit střecha na domě, tak bude taky tady oboje. Plus muž včera celý večer řešil nové akumulačky jako krbovky do domu, a naše co máme teď půjdou vedle. No je to věda:)

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 11. května 2022 09:14

Miru 

To zní jako vyhánění čerta ďáblem .

Offline continuity
Avatar
33823 příspěvků moje polička 11. května 2022 09:20

dynda vyhanet nespavost jídlem? To mi nepřijde žádná katastrofa, jsou mnohem horší způsoby

Offline Kan
Avatar
7076 příspěvků moje polička 11. května 2022 09:26

Nechci strašit, může se stát všechno, ale hasiči odmítají hasit dům s fotovoltaikou, jako dobrovolná hasička na to musím upozornit.

Offline Miru
Avatar
13868 příspěvků moje polička 11. května 2022 09:26

dynda 

...nééé, to vůbec

já si dám zmrzlinu tak třikrát do roka. Nic mi to jinak neříká. 

Od té doby, co jsem ji před lety ochutnala v Římě u Fontany di Trevy, mě všechno, co se zmrzlinou nazývá - uráží...

(jinak jím celkem nudně zdravě(ale mně to chutná) + normálně/běžně. No a taky chodím spát kolem 20h, takže od těch 16h mi stačilo slehnout)

Offline continuity
Avatar
33823 příspěvků moje polička 11. května 2022 09:26

Kan a co s ním udělají, nechají to shořet?

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 11. května 2022 09:28

continuity 

Já půl litru zmrzliny za udržitelné řešení moc nepovažuju. Myslíš, že by to šlo praktikovat denně?  Já jsem zrovna tuhle zmrzlinu neměla několik let, ale naposled mi připadala hrozně sladká a umělá.