Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline Garfie
Avatar
23931 příspěvků moje polička 14. května 2022 07:25

Tabea Aha, to jsem nevěděla, že to byl takový šok. Já jen chytla nějaké zprávy na FB od muslimských známých. 

Offline slniecko admin
Avatar
17576 příspěvků moje polička 15. května 2022 00:27

continuity barbucha a všetky ostatné dámy, vlákno je tu.

Nenechajte ma v tom samú...

https://www.parfumanie.cz/forum/detail/moda-a-styl:c25/t5835.htm?page=1&_fid=mt51#m978604

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 17. května 2022 12:28

Dnes byla kontrola. Právě sedím na kapačce. Dnes jsem dostala v kapačce Helicid, protože me bolel žaludek. Teď kapou ionty, zase mám nízkou hladinu. Zvedlo se mi CRP.

Chci si koupit rybí tuk. Snad ho můžu. 

Offline tina
Avatar
5867 příspěvků moje polička 17. května 2022 12:30

Dalia Myslím na tebe

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 17. května 2022 12:35

Dalia Snad to pomůže! Rybí tuk? Nebyla by lepší nějaká dobrá rybka?

Offline Miru
Avatar
13855 příspěvků moje polička 17. května 2022 12:36

Dalia 

...nebyl by lepší tuňák?.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 17. května 2022 12:43

Hanka H Miru Chci ho užívat každý den. Rybu si denně dělat nemůžu při jejich cenách. No uvidím. 

Offline Miru
Avatar
13855 příspěvků moje polička 17. května 2022 12:48

Dalia 

...tak denně ne, ale myslela jsem párkrát do týdne koupit si tuňáka v plechovce.? Nebo to je blbé.?

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 17. května 2022 12:51

Miru Myslím, že by se mi brzy přejedl. Ten samotný rybí tuk je pro mě lepší cesta. Už jsem se ptala, jestli ho můžu. Prý ano. 

Offline Kan
Avatar
6977 příspěvků moje polička 17. května 2022 12:58

Dalia Tak super, že ho můžeš, určitě tím nic nepokazíš.

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 17. května 2022 13:17

Dalia určitě tím nic nepokazíš, jenom dej pozor na předávkování. A občas ho prolož nějakou tučnou rybkou - makrela, losos... Kupuji v Lidlu - dost často jsou v akci, lososa mají skvělého i mraženého - 250g za něco přes osmdesát korun. Buď na sebe hodná !

Jo a tohle mě na nemocech šte nejvíc  - člověk přijde o zdraví, svůj dřívější život, a ještě řeší finanční propad!Ksakru!

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 17. května 2022 13:41

Hanka H To je pravda. Roky jsem studovala, pracovala a teď žiju od důchodu k důchodu. Ale žiju.

Offline olte
Avatar
410 příspěvků moje polička 17. května 2022 15:22

Dalia moc na tebe myslím a držím palce

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 18. května 2022 18:33

Mně dneska voní vůně. Já se ze sebe zlbázním. Chvíli tak, pak zase tak.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 18. května 2022 18:59

Dalia Já jsem se teda divila, že rozprodáváš poličku, to se může změnit z minuty na minutu. Kolikrát stačí i mnohem mírnější nemoci a člověk na čas nemá náladu nebo mu nic nevoní.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 18. května 2022 19:09

Renusatko Mně bylo tak zle, že jsem byla přesvědčená o tom, že už vůně nikdy nebudu moct. Ale nic se neděje. Co jsem prodala, mi nijak zvlášt chybět nebude. Ostatní zůstanou v komodě a občas se opatrně navoním. Třeba to časem půjde.

Dnes jsem se do Brna navoněla Coco Mademoiselle EdT. Nevadila mi, ale ani jsem si ji neužívala. Ovšem ted mám na ruce Anonimo Veneziano a stále mě to nutí přičichávat. Tak asi se s ním po sprše zkusím navonět.

Co ale echt nemůžu a opravdu už nikdy moct nebudu, je Prada Amber. Jen přičichnu a nevolnost je zpátky. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 19. května 2022 10:44

Konečně se mi ulevilo. Tak se raduji ze všeho. I z drobných věcí. A opatrně i z vůní. 

Mám za sebou dvě chema, čekají mě ještě čtyři. Paní doktorka říkala, že ta platina, kterou dostávám, je opravdu drsná chemoterapie. Těžko ji snáším. Ted potřetí se mi ten můj boj zdá nejtěžší především psychicky. Zle mi bývalo i předtím, ale mívala jsem jakousi vnitřní sílu. Nyní, když je mi zle, mnohem častěji myslím na smrt. Včera jsem byla u psycholožky a pomohlo mi to. V určité věci mi otevřela oči a já doufám, že mi toto "prozření" pomůže jít dál.

Mám málo krevních destiček. Nenapadá vás, jestli se jejich tvroba dá podpořit nějakou potravinou?

Hezký den, mám vás ráda.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 19. května 2022 11:21
Online continuity
Avatar
33666 příspěvků moje polička 19. května 2022 12:21

Dalia to je hrozná škoda, že máš na tu mírnější latku alergii. 

Dobře to dopadne.

Nemohla bys k psycholožce častěji?

Offline Prosperina
Avatar
714 příspěvků moje polička 19. května 2022 12:36

Dalia Jsem ráda, že je to alespoň lepší. 

S tou psychikou mě to mrzí, ale je to v tý nenormální situaci normální. Prostě těch sil je míň, itěch psychickejch když bojuješ už poněkolikátý, a hůř se doluje i ten optimismus. Jsi neskutečně statečná!  

Na destičky je asi každá rada drahá. Jenom jsem se někde dočetla, že se někdy kvůli tomu někdy dávají transfuze. Ony se v mezidobí mezi dávkami chemo ty destičky dotváří samy, ale jestli to jde nějak účinně podpořit/urychlit vyloženě nějakou potravinou či doplňkem stravy, kdo ví.

Já tátovi kdysi na radu kamarádky vnutila (teda poté, co jsem se vyptala jeho onkoložky, jestli tam třeba nejsou nějaký kontraindikace) zelený ječmen a svůj oblíbenej eleuteroccoc, plus tak nějak postupně za těch deset let, co na střídačku bojoval a normálně fungoval, hromadu dalšch věcí, ale nakolik to fakt zabíralo, těžko říct - asi to bylo hlavně pro ten pocit, že děláme, co můžeme.

Docela se nám teda celkově osvědčil odšťavňovač a čerstvý ovocný a zeleninový šťávy, ale brali jsme je spíš jako podporu výživy a rychlej, dobře zpracovatelnej zdroj vitamínů, enzymů atd. než že bychom čekali zázraky.