Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 10. května 2022 22:18

Dalia Myslím, že to ve škole pochopí - teď je důležité, abys byla co nejvíc v pořádku!

continuity Aspoň že tak! Také mi kdysi dávno bylo po narkóze tak špatně, že když mně potom za pár let měli trhat krční mandle, raději jsem to absolvovala pouze v lokálním umrtvením.

Offline continuity
Avatar
33823 příspěvků moje polička 10. května 2022 22:36

Hanka H já mám z těch narkóz asi panickou hrůzu, bývalou kolegyni museli po narkóze kvůli mandlím oživovat. 

Je pravda, že když musela do narkózy podruhé kvůli kyretáži, všechny holky na pokoji blily jak aminy, jenom ji nic nebylo. 

Offline Zuzuli
Avatar
2170 příspěvků moje polička 10. května 2022 22:42

Priznavam, ze se nemuzu dockat, az chemoterapie skonci. Az zase zacnu vypadat jako clovek. Zacala jsem pred mesicem silene otekat, mam navic uz 15 kilo, ale na ty ted posledni dva tydny nema smysl uz zkouset jine leky nebo ubirat na premedikaci a riskovat alergickou reakci. To obri telo je strasne nekomfortnii, v zrcadle se nepoznavam, cemuz dost napomaha ten otekly oblicej bez ras a oboci, proste takovy rozplizly livanec. Obleceni ted delim na dve kategorie "narvu se do toho/nenarvu se do toho". Slusive a neslusive, pripadne vhodne a nevhodne je mi ted uz uplne jedno, potkate me venku v leginach a velkem tricku snad se vyplni slib primarky a ja zacnu splaskavat hned po posledni chemosce.

Na druhou stranu... Mam za sebou 14 chemoterapii a jedine, na co si stezuju, je to, ze jsem tlusta. To neni tak spatny, ne?

Na chvili sem hodim fotku. Rozdil necele tri mesice, asi 10 davek chemoterapie a 15 kilo

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 10. května 2022 22:46

Zuzuli už se ti to krátí

Offline Lav
Avatar
381 příspěvků moje polička 10. května 2022 22:47

Zuzuli  Ach jo, to je teda vopruz, tak ať jsou ty dva týdny rychle pryč a kila pak hned taky!

Offline Tak Betty
Avatar
5009 příspěvků moje polička 10. května 2022 22:50

Zuzuli já bych tě ráda pohladila.

Offline continuity
Avatar
33823 příspěvků moje polička 10. května 2022 22:57

Zuzuli ať už je to za tebou.

Offline INCOM1
Avatar
705 příspěvků moje polička 10. května 2022 23:09

Zuzuli napadlo mě to samé co Tak Betty , jsi hrozně statečná a moc Ti přeju, aby se slib primářky vyplnil a hlavně aby už jsi byla zdravá a v pořádku

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 10. května 2022 23:13

Zuzuli Člověk si za této situace říká, proč, když je nemocný, proč proboha u toho jestě musí takhle vypadat! Rozumím ti, a moc a moc ti přeju, ať je to dobré! Kila, vlasy, řasy, obočí - to všechno, co to přebývá/chybí, se časem vrátí k normálu!

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 10. května 2022 23:29

Zuzuli jestli je to cena za to, abys byla zase v pořádku, tak je To pořád ještě dobrá cena.

Protože to není definitivní.

Zase ti bude dobře a zase si budeš připadat krásná.

Jsi moc statečná

Offline Makara
Avatar
2272 příspěvků moje polička 10. května 2022 23:30

Zuzuli jsi obdivuhodná. 

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 10. května 2022 23:38

Dalia 

Myslím, že jsi potkala anděla strážného. Já kdysi potkala v nemocnici sestru, která měla černé husté dlouhé vlasy, černou tužkou orámované oči. Řasy husté černé. Ale byla tak neskutečně milá, hodná, pozitivní. V duchu jsem jí říkala černý anděl. Tenkrát jsem se všeho hrozně bála a ona byla tak uklidňující... Drž se

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 10. května 2022 23:51

Zuzuli 

Neseš to hrozně statečně, jsi dobrá. Všechno bude! Ať už ti to rychle uteče a hlavně - ať to pomůže a už ti nikdy nikde nic nevybují

Offline MP Meri
Avatar
5413 příspěvků moje polička 11. května 2022 00:07

Zuzuli Není to tak dávno, co sem dávala podobně fotky tzaziki (snad ji nebude vadit, ze to vytahuju) po léčbě ... myslím, ze z toho byla tehdy dost špatná ... a dneska už bys nic nepoznala. Je to přechodné, bude to zas dobrý. 

Offline rysamona
Avatar
854 příspěvků moje polička 11. května 2022 03:12

Dalia já myslím že ti bratři jsou znamení. A navíc sis o něj sama řekla. Já na tyhle věci docela věřím a tady je to jasnýat je už jen líp.

A jen pro zasmání: v posteli se mnou spí dcera(manžel je zrovna pryč) a do nočního ticha se najednou ozve salva prdu. Jak to něžné osmileté stvoření ze sebe může vydat tyhle zvuky nechapu

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33804 příspěvků moje polička 11. května 2022 03:54

Zuzuli  zase to odteče, uvidíš! A 14 dni už uběhne jako voda!

Offline Pinot Noir
Avatar
24595 příspěvků moje polička 11. května 2022 06:17

Zuzuli slib primářky se rozhodně splní, už jen chvíli, vydrž . Jsi inspirací a motivací pro hodně z nás tady, držím palce, ať je tohle všechno brzo už jen vzpomínkou.

Offline Pinot Noir
Avatar
24595 příspěvků moje polička 11. května 2022 06:21

A jdu sem s přiznáním méně zásadním, ale podepsali jsme smlouvu na solární panely a ačkoliv jsem to vymyslela já, teď nevím, jestli to není kravina, ve které jen utopíme hodně peněz a budou s tím jen problémy. Napište někdo, že to není úplný nesmysl.

Offline Zuzuli
Avatar
2170 příspěvků moje polička 11. května 2022 06:21

Hanka H to je presne ono. Jako by nestacilo, ze se musim lecit. Tak ted uz to ze me krici na dalku, ze mam nejaky problem. I kdyz tu plet mam porad krasnou. A nejvic me teda prekvapila za ztrata oboci a ras. Hlavne proto, ze vypadalo az ve chvili, kdy zacaly dorustat vlasy a uz jsem to necekala. Ale ja mela vzdycky tmave huste oboci, co se muselo spis krotit nez nejak domalovavat a ted mi v tom vyraze dost chybi. Na hlave mam uz te asi centimetrove jemne vlasy a muz a dcerou mi tu hlavu porad hladi, ze to je pry strasne prijemne ale mam cil. Za rok touhle dobou budu mit skvelou postavu, krasny kratsi uces, planuju nejaky pixie cut, a uz nejspis i ty pekny novy prsa! A pak nekde zverejnim fotku pred a po, k tomu slibim recept na zazracnou polivku na hubnuti a rust vlasu a budu na tom rejzovat

Dadoo ja to beru tak, ze ta lecba mi zaprve dava moznost byt kocka dalsich aspon ctyricet let. A taky motivaci uz se k tehle vaze nikdy nevracet, protoze mi to vazne neni pohodlne. A primarce jsem sama rikala, ze to uz ted do konce vydrzim, ze radeji nebudeme hybat leky, kdyz jediny vedlejsi ucinek jsou ty otoky a jinak mi je dobre. Ja uz tu diagnozu nijak tragicky neberu, proste se to stalo, zkusenost dobra, jsem az prekvapena, jak moc v pohode se tech pet mesicu chemoterapii dalo zvladnout. Kdyz mi rekli, ze budu tak dlouho chodit na chemoterapii, tak jsem si po zkusenostech nekterych clenu rodiny, co to maji za sebou, myslela, ze v kvetnu uz budu troska, co jen polehava, dojde si tak akorat na zachod a musi s ni nekdo byt doma, aby se o ni staral, i o malou. Takze jsem vlastne strasne stastna, ze jsem jen tlusta, omezila jsem teda cinnosti jako uklid, ale varim, staram se o dceru, hraju si s ni,  chodim s ni na cele odpoledne ven, zijeme vicemene normalne. Jen pomaleji a unaveneji. 

Offline Zuzuli
Avatar
2170 příspěvků moje polička 11. května 2022 06:30

Evaeva Lav Tak Betty INCOM1 continuity Makara dynda Potrefenáhusa Pinot Noir dekuju

MP Meri diky, ta ted vypada skvele. Ona ta lecba se proste nejak projevit musi, porad to je plno toxickych latek, co pumpuji do tela, kortikoidy jsou taky svine. Ale hlavne, ze nici i to, co maji a je skvele. Ze zijeme v miste a case, kde vcas nalezena rakovina prsu ma petiletele preziti 97% (tedy v porovnani se stejnym poctem lidi, co tu diagnozu nemeli, zije za pet let 97% pacientu v remisi). Tedy mam temer 100% sanci se vylecit a to je uzasne. V pondeli mi sestra v odberovem miste, kdyz mi brala krev, rikala, ze ona ji ma za sebou uz dvacet let a od te doby dobry.