Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 12. zaří 2020 08:18
Reakce na Evaeva:

coralline od naší sousedky je každý večer slyšet jako by rozkládala gauč. Což by nebylo tak divné, kdyby sama neobývala byt 4+1. Taky mi to vrtá hlavou;)

​Přesně jako u nás (akorát "jen" 3+1 a jsou tam dva) - vždycky večer a přímo nad mojí ložnicí, to jest i v jejich ložnici, pochybuju že v nejmenší mísnosti mají obývák. Úplná záhada!

Jinak jsem ale dávno s překvapením zjistila, že v paneláku je všechno slyšet daleko míň, ve starý zástavbě byly sice mnohokrát silnější zdi, ale pravděpodobně i mnohem lepší akustika. 

Offline Mrakoplas
Avatar
8807 příspěvků moje polička 12. zaří 2020 08:33

Potrefenáhusa na stolicky aj stol som musela zospodu nalepit take ochranne podlozky, lebo by nas susedia uz uplne zahlusili. Maju to napriklad v jysku.

Online Potrefenáhusa
Avatar
33723 příspěvků moje polička 12. zaří 2020 08:53

Mrakoplas No nám to nepomuze, leda přespárovat podlahu (doufám, ze to bude driv, než půjde dite k maturitě)

Online Pinot Noir
Avatar
24470 příspěvků moje polička 12. zaří 2020 09:18

Potrefenáhusa jakmile začne chodit tak, že bude před sebou tlačit židli, hrazdu, cokoliv, a párkrát si kvůli zaseknutí ve spáře nabije nos, třeba to někoho donutí ke spárovací akci ;)

Online Potrefenáhusa
Avatar
33723 příspěvků moje polička 12. zaří 2020 09:24

Pinot Noir Já myslím, že impuls přijde dřív, až ty malý ručičky začnou lízt a šťárat tu neumytelnou špínu...

Online Pinot Noir
Avatar
24470 příspěvků moje polička 12. zaří 2020 09:41

Potrefenáhusa a jo, to je pravda! A ony začnou brzo

Offline dynda
Avatar
7262 příspěvků moje polička 12. zaří 2020 10:38

Potrefenáhusa 

Já ti nevím, my ty půdovky taky na podlaze máme, vyspárovaný dobře, ale hladkou podlahu z toho podle mě neuděláš, kdyby ses rozkrájela (nebo muž). Špína se vyřeší, ale šoupání židlí těžko.

Online Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 12. zaří 2020 10:52

Luna Nad námi za těch 20 let už bydlí črvrtá rodina s malými dětmi. První byla hrůza. Pes, který celé dopoledne štěkal a potom přišlo děcko ze školy a začalo drnkat na klavír. Ne hrát, nikdy se neučilo, jen mlátilo. Já měla v té době mimino, takže jsem byla dost na nervy. Další rodiny už potom byly v pohodě. V té minulé hrál kluk nádherně na klarinet a o jeho malé sestře jsme vůbec nevěděli. Teď taky nevíme nic z bytu nad náma. Přitom jak píše barbucha v tom starým cihlovým domě, kterej se stavěl svépomocí, je slyšet všechno. 

Online Potrefenáhusa
Avatar
33723 příspěvků moje polička 12. zaří 2020 11:15

dynda Špína je primární, nejde to zamest, vyluxovat ani vytrit 

Online continuity
Avatar
33683 příspěvků moje polička 12. zaří 2020 11:17

Potrefenáhusa to je základní prevence před alergiemi, spolu s tím zvířectvem, myslím, že si nemusíte dělat v tomhle ohledu starosti.

Online Potrefenáhusa
Avatar
33723 příspěvků moje polička 12. zaří 2020 11:22

continuity to jo, špígl nýgl to tu nebude asi nikdy, ale tohle je fakt už dost. Vzdoruje to tý běžný údržbě 

Offline Sweet Potato
Avatar
34829 příspěvků moje polička 12. zaří 2020 11:23
Reakce na Potrefenáhusa:

Pinot Noir Já myslím, že impuls přijde dřív, až ty malý ručičky začnou lízt a šťárat tu neumytelnou špínu...

​Ale u toho asi většinou tatínek nebude, či?

Online Potrefenáhusa
Avatar
33723 příspěvků moje polička 12. zaří 2020 11:28

Sweet Potato
no je pravda, ze původně jsem si myslela, ze ho dotlačim, aby to udělal už před tímhle létem...ale jak se nám teď ta hrbolatá podlaha náramně hodí při drncani kočárem!

Offline coralline
Avatar
2156 příspěvků moje polička 12. zaří 2020 12:58

Potrefenáhusa Já si právě myslím, že to bude něco naprosto nevinnýho, o čem je nikdy nenapadlo, že je to tak slyšet. Pochybuju, že někdo v 11 večer šoupe almaru a postel. Ale je to slyšet tak jednou za pár měsíců a chvilku to trvá. Naprostá záhada. Nebo poltergeist?

Offline dynda
Avatar
7262 příspěvků moje polička 12. zaří 2020 15:09

Potrefenáhusa 

Jasně. Docela dobře to udržuje roomba, vytírat to moc nejde, vysává se to ručně taky blbě, u nás to není moc exponované - moc se to nezadělá, spíš na to sedá prach a chuchvalce z koček. Pod jídelním stolem půdovky nezávidím, to je u nás takový kout hrůzy, nemám morál na to, abych to 3x denně vytírala.

Offline dynda
Avatar
7262 příspěvků moje polička 12. zaří 2020 15:31

coralline 

Třeba jednou za čas něco spadne za gauč nebo za postel?

Offline Candance
Avatar
5349 příspěvků moje polička 12. zaří 2020 15:48

coralline tez jsem si myslela, ze sousede nad nami denne roztahuji gauc. No jde to z hospody ve vedlejsim vchode o dve patra niz, vymenuji sudy piva.

Online Potrefenáhusa
Avatar
33723 příspěvků moje polička 12. zaří 2020 16:05

dynda Roomba na tom jenom bezmocně skáče. Největší hruza je neprekvapive kolem linky. 
nekdy loni nebo kdy mi vypadla police z lednice s javorovým sirupem, to bylo strasny moc 

Offline Len
Avatar
2212 příspěvků moje polička 12. zaří 2020 16:24
Reakce na Potrefenáhusa:

nekdy loni nebo kdy mi vypadla police z lednice s javorovým sirupem, to bylo strasny moc 

​Já si představila roombu, jak rozpatlává javorovej sirup po celý kuchyni...

Online Potrefenáhusa
Avatar
33723 příspěvků moje polička 12. zaří 2020 16:34

Len Hele k tomu ani ta roomba nebyla nutná, i na zdi, všude...