Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline Myrtila
Avatar
3051 příspěvků moje polička 11. zaří 2020 16:07

Nevim, no, jsou typy, co si proste kdykoli najdou cokoli. V predchozim byte jsme meli sousedy, kteri otevrene dalsi sousedce rekli, ze nas odsud vystipou (nebyli jsme v najmu, byt byl nas), protoze na co nam ten byt je, ze tam chodime jenom prespavat  Fakt nam delali naschvaly, i kdyz jsme se k nim chovali celou dobu slusne, taky nam nejakou dobu trvalo, nez nam vubec doslo, kdo nam tam skodi. Nakonec bozi mlyny domlely, zarucili se za synovy pujcky a o byt prisli - i kdyz jim to nepreju, bylo jim pres sedmdesat a prisli doslova o strechu nad hlavou, tak se nam fakt ulevilo, ze jsme se jich zbavili. Az pak nam sousedka rekla, ze pred nama meli za terc ji, a teda tu tam doslova sikanovali. Proste takova povaha...

Offline coralline
Avatar
2158 příspěvků moje polička 11. zaří 2020 16:08

Já občas slyším od sousedů zvuky, jak kdyby stěhovali nábytek. Ani mi to nějak nevadí, ale jsem strašně zvědavá, co tam vyváděj. Na opravdový stěhování nábytku je to moc často a v divným denních hodinách Že bych příště šla zaklepat?

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 11. zaří 2020 16:37

coralline od naší sousedky je každý večer slyšet jako by rozkládala gauč. Což by nebylo tak divné, kdyby sama neobývala byt 4+1. Taky mi to vrtá hlavou;)

Offline Kokoska
Avatar
28416 příspěvků moje polička 11. zaří 2020 17:45

Bydlela jsem v panelaku skoro 15 let, ted momentalne taky sedim v panelaku. A nemuzu rict  ze by bylo slyset neco nad ramec bezneho provozu  ani tenkrat ani ted. Pokud nepocitam pred temi lety hlasite snahy sousedu  o treti dite, ale to je vlastne taky bezny provoz

 

Offline Kokoska
Avatar
28416 příspěvků moje polička 11. zaří 2020 17:46

Evaeva Treba se sama boji a strka na noc almaru pred dvere?

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 11. zaří 2020 18:19

Kokoska hele, možný to je;) Ale zrovna do téhle bych to neřekla, měli jsme s ní menší konflikt kvůli něčemu jinému a nevypadalo to:)

Offline Kokoska
Avatar
28416 příspěvků moje polička 11. zaří 2020 18:21

Evaeva tak chysta pasti na zlodeje a lumpy, jako ta teticka v Rodince. Past u postele je zaklad!

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 11. zaří 2020 18:23
Offline Len
Avatar
2243 příspěvků moje polička 11. zaří 2020 19:05

Kokoska 

Hlavně, aby neměla balkon!

Offline kocoureksuggy
Avatar
1260 příspěvků moje polička 11. zaří 2020 20:04

Mirka 

Moc děkuju.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 11. zaří 2020 21:22

Vyměním souseda (21) za ty Vaše udrbané bábinky. Kromě obvyklých radůstek (duc duc až hrnky poskakují v kteroukoliv denní i noční dobu) má dneska "malou" technopárty na zahradě vedle té naší. Plot za domem samozřejmě nemáme, takže pokud některý z účastníků při občůrávání (v lepším případě) mého majetku, odhodí vajgla, zítra vám napíšu tak leda z internetové kavárny. Stará dřevěná stodola, po střechu napěchovaná senem, je totiž pár metrů vedle.

Offline Renusatko
Avatar
11584 příspěvků moje polička 11. zaří 2020 22:14

Nad náma mají dvě děti. Dva a půl roku a teď miminko. Je pravda, že o tom starším jsme občas věděli, ale přes den. To beru jako běžný provoz. V noci jsem nikdy neslyšela ani předtím kluka a ani teď miminko, což nechápu. Dřív tam bydleli taky lidi s dětma a miminkem a to byl hukot. Děcko na motorce, druhé pořád brečelo. 

Ve vedlejším vchodě, ale přes zeď máme starého pána. Jeho televize tak řve, že občas přes to nelyšíme tu vlastní. Hlavně se ještě dívá tak do dvou v noci a od šesti ráno už zase. To už přestávám zvládat, protože spát u toho bez špuntů je nemožné. 

Offline Mulen
Avatar
4281 příspěvků moje polička 11. zaří 2020 22:25

Renusatko takhle řvala televize naší babičce, ona už dobře neslyší. Sousedi ji bouchali na zeď a asi si stěžovali i osobně. Nakonec se to vyřešilo repráčkama, které má babička přímo u křesla.

A jo, pro sousedy to muselo být dost náročné.

Offline Renusatko
Avatar
11584 příspěvků moje polička 11. zaří 2020 23:14

Mulen U nás už padl nápad koupit mu sluchátka. Moje mamka má poruchu sluchu od mládí a aby nerušila taťku, tak je používá často večer. 

Offline Mulen
Avatar
4281 příspěvků moje polička 11. zaří 2020 23:27

Renusatko třeba mu jen nedochází, jak moc je to nahlas. Řekli jste mu to?

Offline DruI
Avatar
3309 příspěvků moje polička 11. zaří 2020 23:34

Renusatko Zkuste mu ty sluchátka navrhnout. Takhle se švagrová k všeobecné spokojenosti dohodla s podobně přihluchlou sousedkou :o)

Offline Renusatko
Avatar
11584 příspěvků moje polička 11. zaří 2020 23:44

Mulen My jsme na něj i občas zabouchali, zbytečně. Jednou i koštětem na okno u balkónu. Jenže  je to třeba na pár dní lepší a potom znovu. Oni vedle mají pokoj děcka a ty jsou naštěstí v pohodě a usnou u všeho, ale mě to ruší i v ložnici, což je na druhé straně domu. Kolikrát si říkám, že není možný, že kluci u toho spí.

Online Potrefenáhusa
Avatar
33841 příspěvků moje polička 12. zaří 2020 05:52
Reakce na coralline:

Já občas slyším od sousedů zvuky, jak kdyby stěhovali nábytek. Ani mi to nějak nevadí, ale jsem strašně zvědavá, co tam vyváděj. Na opravdový stěhování nábytku je to moc často a v divným denních hodinách Že bych příště šla zaklepat?

​U nás je takhle strašně slyšet odsunování židle v kuchyni při vstávání od stolu (hrbolatá dlažba), dokud jsem o patro výš neuspávala mimino, nikdy jsem si nevšimla, jak strašný rány to jsou

Na kamaradku si taky takhle stěžovali důchodci, ze doma mlatej necim do podlahy, to i v dobe, kdy nebyli doma, nakonec zjistili, ze to bude nejspíš jejich kocour, když skákal ze skříně na zem, kdo má kočku, ví, ze je to kolikrat jako když spadne na zem kovadlina...

Online Luna
Avatar
10452 příspěvků moje polička 12. zaří 2020 07:49

Renusatko Kdyz jsem mela male deti, tak me jednou byla servat sousedka, jestli jako musi ty decka tolik rvat. Baba uz se nastesti odstehovala a ted se tam nastehoval nejakej pan doktor s rodinkou, tak toho zas budeme nicit hrou na akordeon. Nas mladej se totiz uplne nadchl a chce hrat od boziho rana. Zaciname si pripadat jak nejaci cirkusaci.

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 12. zaří 2020 07:58

Renusatko My nastesti mame rodinny dum, v patre bydleli prarodice a televizi meli tak nahlas, ze se nam pod nimi otrasal lustr a dokonce vzdycky o jednu otacku sjel dolu. U nich se klepaly i okenni tabulky, babi mela naslouchatko, ale rekla ze ji proste vadi a doma ho pouzivat nebude. Je to tezky, soucitim.