Televize

14. srpna 2014 19:56
Online continuity
Avatar
33725 příspěvků moje polička 04. července 2019 22:29

No tak jsem si pustila vcerejsi Ponorku na CT2 a neskutecne me to nasralo co to jako je??!

Jednak jsem myslela, ze to bude ta Petersenova puvodni... bud jak bud, rekla jsem si, ze vydrzim prvni dil a dala jsem stezi 20 minut.

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 04. července 2019 22:35
Reakce na razorblade:

Zatim me hrozne zklamava posledni rada Pribehu sluzebnice :( prvni dva dily mely hrozne tisnivou atmosferu, ale ted najednou zacina bejt June oprakla jak opice, v prvni h dvou seriich by za to, jak se chova, uz davno visela na zdi nebo byla v koloniich

​Mám podobný pocit, jako kdyby to, že porodila jí najednou dalo nějaká privilegia... Jinak po sedmé epizodě mám pocit, že se točíme v kruhu a obávám se, že to budou dál natahovat, že tahle serie zdaleka nebude poslední. Jako líbí se mi nahlížení do dalších aspektů života v Gileádu, ale ten příběh docela trpí.

Offline razorblade
Avatar
8178 příspěvků moje polička 05. července 2019 00:15

A666 sedmej dil byl dost o nicem a zase se tam stalo spoustu veci, za ktery by sla hned na zed ale ta scena s prohlidkou noveho domu byla desiva :(

Vsude rikali, ze treti serie je posledni, takze ty tri dily budou muset bejt dost hrc prc. Doufam ale, ze gilead padne. A taky doufam, ze konecne uvidim flashback tety Lydie, v sestym dilu jsem mela pocit zablesku lidskosti, v sedmym to zas rychle zmizelo

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 05. července 2019 07:08
Reakce na razorblade:

Vsude rikali, ze treti serie je posledni, takze ty tri dily budou muset bejt dost hrc prc. Doufam ale, ze gilead padne. A taky doufam, ze konecne uvidim flashback tety Lydie, v sestym dilu jsem mela pocit zablesku lidskosti, v sedmym to zas rychle zmizelo

​No na Edně byl článek, že když bude zájem, může mít Píběh služebnice klidně 10 sérií Jako kdyby ten timeline ještě neměli nalajnovaný

Jinak já si říkala, jak tam napadla tu druhou služebnici co je těhotná - za to by jí určitě nějak potrestali, protože děti jsou dar....

Jinak mě zaujaly ty kroužky ve Washingtonu, vzhledem k tomu,ž e ženy nesmí číst ani psát je takové umlčení dost šílené.....

Offline Gatita
Avatar
7164 příspěvků moje polička 06. července 2019 12:15
Reakce na A666:

​Mám podobný pocit, jako kdyby to, že porodila jí najednou dalo nějaká privilegia... Jinak po sedmé epizodě mám pocit, že se točíme v kruhu a obávám se, že to budou dál natahovat, že tahle serie zdaleka nebude poslední. Jako líbí se mi nahlížení do dalších aspektů života v Gileádu, ale ten příběh docela trpí.

​mate prosim nekdo srovnani s knizni predlohou? Docela bych ted mela naladu na neco temneho, ale uplne nemam chut poustet se do nekonecneho serialu. 

Offline Gatita
Avatar
7164 příspěvků moje polička 06. července 2019 12:21
Offline Gatita
Avatar
7164 příspěvků moje polička 06. července 2019 12:21
Offline baltik
Avatar
4428 příspěvků moje polička 06. července 2019 12:38

Gatita knizka je takova jen naznakova, mnohem kratsi casovy vysek,  neni tam proc, kdo, jak, je tam jen ten desivy vysledek

Ze serialu jen prvni serie

Offline Gatita
Avatar
7164 příspěvků moje polička 06. července 2019 12:53

baltik diky, tak to vidim na knizku a kdyby nestacilo, dojedu serial.

Offline Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 06. července 2019 14:14

Gatita knizka je super, od Atwood doporucuju i alias grace a zejmena i variaci na shakespearovu Bouri, na presny nazev si ted nevzpomenu.

Offline Gatita
Avatar
7164 příspěvků moje polička 06. července 2019 14:21

Lilly_Ku to s tou bouri jsem cetla a nedocetla, moc me to neoslovilo-bylo to myslim neco s veznema a divadlem?jinak atwoodovou mam rada, moc se mi libily nektere povidky a hlavne pak roman o vztahu 2 kamaradek, cat eye se to myslim jmenovalo.

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 07. července 2019 08:45
Reakce na Gatita:

​mate prosim nekdo srovnani s knizni predlohou? Docela bych ted mela naladu na neco temneho, ale uplne nemam chut poustet se do nekonecneho serialu. 

​Knižní předloha je dobrá, první řada se jí řídila poměrně dost přesně, šla bych do toho Jinak jak se dostali ke Gileádu je tam popsané opravdu spíše náznakově, třeba o Sereně toho nevíme tolik jak v seriálu... No a jak to dopadlo s představiteli tam explicitně taky nenajdeš..... Co si pamatuju, tak v knížce snad není útěk Moiry do Kanady a absolutně nevíme, co je s Nickem a Hannah.

Offline Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 07. července 2019 09:23

Gatita jj, znas original bouri? Ono to funguje hlavne ve spojeni s nim.

Offline Gatita
Avatar
7164 příspěvků moje polička 07. července 2019 11:40

Lilly_Ku ne, ne, myslim,ze jsem ji asi nikdy necetla.

Offline coralline
Avatar
2157 příspěvků moje polička 08. července 2019 10:19

A666 razorblade Taky jsem se u posledního dílu začala bát, že to natáhnou do další série, ale pak jsem zjistila, že trojka má mít 13 dílů, aspoň podle imdb. Tak doufám, že to natahujou jenom kvůli dlouhý sérii. Zobrazení dalších aspektů života v Gileadu je fakt zajímavý, ale myslím, že příběh je vyčerpanej, nemůžou řešit ne/vydání Nicole a hledání Hannah přes x sérií.

Offline razorblade
Avatar
8178 příspěvků moje polička 08. července 2019 12:12

coralline hmmmm, na csfd furt operujou s 10 dilama. takze ocividne s tim autori zacinaj delat nejaky blbiny. chjo. ja mam ten serial rada, ale nevim, jestli ho chci sledovat jako petiseriovou rozplizlinu :(

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 09. července 2019 21:02

coralline ja se obavam, ze vycerpany nebude, dokud tomu razantne neklesne sledovanost. A rikam si, aby neresili nejen vydani Nicole, ale i jinych uprchliku. To bychom meli sest rad, ani nemrkneme. Beze me teda, podle me to melo mit trochu rychlejsi spad a uz mel byt konec. 

Offline coralline
Avatar
2157 příspěvků moje polička 10. července 2019 09:21

jinx Tak to je jasný, jakmile by vydali Nicole, půjdou další. Emily hned druhá jako uprchlej zločinec. Ale taky nemám zájem sledovat to další tři řady. Doufám, že to ukončí.

Taky se teď dívám na 3. řadu Stranger Things a někde jsem zahlídla zmínku o 4. Fakt tohle natahování nesnáším, většinou to ten seriál jenom zkazí.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33729 příspěvků moje polička 10. července 2019 09:34

jak to tady tak čtu, tak vůbec nemám chuť se na to dívat, viděla jsem jen první sérii, ta se mi líbila moc, četla jsem kdysi i knihu, ale o nějaký natahovačky taky moc nestojím

U Stranger things jsem taky zamrzla u první série, zatim

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 10. července 2019 09:45

coralline jj kazi. Takhle natahovali nejlepsi serial ever, house of cards, a misto toho, aby to po treti serii ve velkem ukoncili, nevedeli uz coby... vsak se jim to taky paradne vymstilo.