Televize

14. srpna 2014 19:56
Offline Pinot Noir
Avatar
24498 příspěvků moje polička 10. července 2019 12:14

Potrefenáhusa My už jsme třetí řadu Služebnice vzdali předem, mě už druhá celkem lezla na nervy. 

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 10. července 2019 12:24

Pinot Noir druha byla o nicem, treti je dle me lepsi, ale taky doufam, ze bude posledni.... tim natahovanim tomu rozhodne nepomuzou...

Offline razorblade
Avatar
8178 příspěvků moje polička 10. července 2019 20:10

Tak v osmym dile se vubec nic nestalo vlastne to byl jeden velkej flashback z byvaleho zivota tety Lydie. Aspon ale konecne vime, proc je to takova stara zapskla pi...

Offline coralline
Avatar
2157 příspěvků moje polička 10. července 2019 22:42

razorblade Ano, vůbec nikam se to neposunulo, opět Ale ten konec!

A dokoukala jsem Stranger Things, za mě 3. řada super, mnohem lepší než 2. Neverending Stooooryyyy

Offline razorblade
Avatar
8178 příspěvků moje polička 11. července 2019 08:31

coralline ten konec byl spatne! Prilis dlouho vahala

Offline coralline
Avatar
2157 příspěvků moje polička 11. července 2019 08:56

razorblade souhlas

Offline coralline
Avatar
2157 příspěvků moje polička 16. července 2019 23:49

Viděli jste někdo Good Omens? Co na to říkáte?

Offline quebrada
Avatar
363 příspěvků moje polička 17. července 2019 01:33

coralline mně se to líbilo moc :-)

Offline Jimik
Avatar
příspěvků moje polička 17. července 2019 05:03
Reakce na coralline:

coralline

Trochu jsem se toho bála, protože knižní předloha patří mezi moje oblíbené knížky, ale výsledek je povedený. Bavilo mě to, i když se z mého pohledu těžiště děje posunulo spíš na vztah Crowleyho s Azirafalem a Armagedon je "jen" katalyzátor tohoto vztahu. Určitě stojí za to to vidět. Ústřední dvojice je skvělá. 

Offline coralline
Avatar
2157 příspěvků moje polička 17. července 2019 09:13

quebrada Jimik Já jsem četla knížku už dávno, tak ji nemám zrovna v nejčerstvější paměti pro srovnání. Zatim se mi to líbí, Crowley je dokonalej

Offline quebrada
Avatar
363 příspěvků moje polička 17. července 2019 11:57

coralline Já ji taky četla už strašně dávno a vlastně jsem ráda, užila jsem si to o to víc. A Crowley samozřejmě nemá chybu!

Offline coralline
Avatar
2157 příspěvků moje polička 17. července 2019 20:54

Tak mám pocit, že v další řadě Příběhu služebnice bude June pašovat děti z Gileadu (můj dojem z aktuálního dílu, kterej byl jinak opět naprosto o ničem). To jsem si myslela, že příběh už vyčerpali, cha

A jsem zvědavá, jak dlouho mi vydrží v hlavě znít Heaven Is A Place On Earth.

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 17. července 2019 21:07
Reakce na Potrefenáhusa:

jak to tady tak čtu, tak vůbec nemám chuť se na to dívat, viděla jsem jen první sérii, ta se mi líbila moc, četla jsem kdysi i knihu, ale o nějaký natahovačky taky moc nestojím

U Stranger things jsem taky zamrzla u první série, zatim

​Stranger Things se druhá serie zrovna povedla, mě se osobně líbila víc jak první. ovšem ta třetí mě úplně nenadchla....

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 17. července 2019 21:08

Jinak teda mě teď docela nadchnul seriál Years and Years, i když teda bohužel lecos z toho je reálné že se fakt stane. Ale docela se mi líbí i formát, kdy se po událostech docela rychle člověk posune dál. i když konec teda typický Holywood....

Špatná není ani Euphoria, takový náhled do života a duše amerických teenagerů

Offline martek01
Avatar
1438 příspěvků moje polička 19. července 2019 08:34

Co říkáte na poslední díl Služebnice?

Offline Prosperina
Avatar
714 příspěvků moje polička 19. července 2019 22:23

coralline Taky se hlásím, že se mi to líbilo a určitě to stálo za vidění. Teda knížka samozřejmě pořád nepřekonatelná, taková míň polopatistická a hlubší, u seriálu s některejma scénaristickejma tahama úplně nesouzním, ale zase mi to vynahradili skvěle vybraný a zahraný Crowley a Aziraphael. A Pes, ten je fakt boží. Plus některý fórky, který v knížce nebyly, připadně hezky vypíchnutý ty, který tam byly...

Ale co jim teda neodpustím, jsou alternativní čtyři jezdci Apokalypsy, to mě fakt namíchlo, protože mi to v knížce přišlo jako jedna z nejvtipnějších dějovejch linií.

Offline coralline
Avatar
2157 příspěvků moje polička 19. července 2019 23:02

Prosperina Si to snad musím znova přečíst. Už si fakt nepamatuju žádný podrobnosti.

A schválně, kdo si všimnul, že voják hlídající letiště čte American Gods?

Offline continuity
Avatar
33726 příspěvků moje polička 19. července 2019 23:14

coralline diky za tip!

Offline DruI
Avatar
3252 příspěvků moje polička 20. července 2019 00:19
Reakce na coralline:

Viděli jste někdo Good Omens? Co na to říkáte?

Mně přišel v podstatě celý seriál jako taková hezká ilustrace ke knize, ale nic moc víc než ilustrace. I když Crowley s Azirafalem jsou výborní a mohli jim místo tohohle rovnou napsat originální seriál, který by byl jenom o nich :o)

Offline Gatita
Avatar
7165 příspěvků moje polička 20. července 2019 22:44

baltik Lilly_Ku tak sluzebnice je skvela, precteno behem par veceru. Mozna se ani na serial nebudu divat, desive mi to prislo az az. Zapusobilo to na me mnohem silneji, nez jina dila z tohoto ranku, i kdyz kdo vi, treba kdybych je cetla dneska, dostala by se mi pod kuzi take vic.