Televize

14. srpna 2014 19:56
Offline razorblade
Avatar
8169 příspěvků moje polička 26. července 2019 08:14

martek01 vcera jsem na jeden zatah dala devitku a desitku, devitka desna nuda, desitka uz zas mela par dobrejch momentu (treba atmosferu kolem obradu) a celkove me bavila postava velitele Lawrence

Offline Liesel
Avatar
1435 příspěvků moje polička 26. července 2019 08:25

Tento týden dávali někde Americkou krásu, chytla jsem jen konec a Kevin Spacey.

Offline coralline
Avatar
2154 příspěvků moje polička 26. července 2019 08:45

razorblade A hlavně to vypadá, že by se to mohlo konečně někam pohnout! Ale jsem teda fakt zvědavá, jak to dopadne, zní mi to dost šíleně.

Offline razorblade
Avatar
8169 příspěvků moje polička 26. července 2019 08:59

coralline no ja doufam, ze to trinactym dilem skonci! jako ten serial mam moc rada, ale nechci, aby byl jeste vic nastavovanej.

Offline razorblade
Avatar
8169 příspěvků moje polička 26. července 2019 18:34

Hmmmm, takze to treti sezonou fakt  neskonci

Offline coralline
Avatar
2154 příspěvků moje polička 31. července 2019 22:09

Vypadá to, že Příběh služebnice napravuje ty plonkový díly. Na každou svini se voda vaří, muhehe

Offline Ronna
Avatar
1073 příspěvků moje polička 31. července 2019 22:29

Sledujete někdo Sedmilhářky?

Offline Stará existence
Avatar
251 příspěvků moje polička 31. července 2019 23:19

Ronna Ano, já jsem sledovala.

Offline razorblade
Avatar
8169 příspěvků moje polička 01. srpna 2019 06:20

coralline haha, 11. dil me bavil, rehtala jsem se jak blazen u dvou scen (s tema svinema), ale zaroven mi to prislo uz jako slusna fantasmagorie, hlavne Junina akce...

Offline Magráta
Avatar
7765 příspěvků moje polička 01. srpna 2019 08:52
@Ronna - sledovala jsem první sérii a celkem se mi líbila (připomínalo mi to Zoufalé manželky)
Offline coralline
Avatar
2154 příspěvků moje polička 01. srpna 2019 09:09
Reakce na razorblade:

zaroven mi to prislo uz jako slusna fantasmagorie, hlavne Junina akce...

​Souhlas, to bylo už dost divoký.

Já jsem se chechtala hlavně u tý druhý scény a doufám, že si to vyžerou oba.

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 01. srpna 2019 15:48
Reakce na coralline:

Vypadá to, že Příběh služebnice napravuje ty plonkový díly. Na každou svini se voda vaří, muhehe

​Jo, tohle byl dobrý obrat (to si jako Fred fakt nevšimul, že přejeli hranici?) Jinak Juniina akce tak trochu fantasmagoricky zní, na druhou stranu, Jezabel je takové temné tajemství, ideální místo, kde organizovat něco takového.... Nicméně jak z toho June vyvázne, to by mě fakt zajímalo...

Offline coralline
Avatar
2154 příspěvků moje polička 01. srpna 2019 15:56

A666 Přesně, já myslela, že to tam maj obšacovaný, že neproklouzne myš. A oni si prostě jedou, jedou... Ale odpouštím jim, protože pointa byla dokonalá

Offline razorblade
Avatar
8169 příspěvků moje polička 01. srpna 2019 16:16

A666 no, kdyz ten hnusak June oslovil, tak jsem si rikala: to je pruser jak Brno, ji nezbejva nic jinyho, nez ho zabit :D (ale skoda ho, myslela jsem si, ze jeste v nejakym dile vyjede po Fredovi, protoze mi prislo, ze ho v predchozich dilech dost intenzivne balil:D)

coralline cely obsancovany to asi mit nemuzou, protoze takhle pres nestrezenou hranici utekla i Moira. bezela pustinou a najednou byla v kanadsky grazi :)

Offline coralline
Avatar
2154 příspěvků moje polička 01. srpna 2019 20:59

razorblade Jenže oni si jeli lážo plážo normálně po silnici, tam bych nějakou hlídku čekala. Ale jak jsem psala, spánek mi to rušit nebude

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 02. srpna 2019 16:00

mně teda ani ta 11 nepřišlo jako kdoví co, rozhodně ne návrat k dobrým dílům 1. série... nějak už z toho nemám ani ten mrazivý pocit... scéna s hranicí mi přišla dokonce až trapná... 

ale pokud jde teda o june a jak vyvázne - nepostaraly se o to ty marthy? 

Offline Gatita
Avatar
7128 příspěvků moje polička 02. srpna 2019 17:04

Ronna ja ne, ale jen proto, ze jsem si misto hbo poridila netflix, kde si nejsem schopna uz vybrat:)

Offline Fiction
Avatar
1487 příspěvků moje polička 02. srpna 2019 17:07

Služebnici sleduji, od té 3. série už to beru jako takovou nastavovanou kaši,  ale rozhodla jsem se, že si to budu užívat i tak. Moc se mi líbí ten vizuál, ty hromadné scény, barevnost, sleduji oblečení a domacnosti. Plus hudba. 

U té scény s přejezdem do Kanady....ja to chápu tak, že Serena věděla,  že Freda zajmou.  Vnímaly jste to stejně? 

A úklid po Junině akci považuji za top! Beze slov, jen hudba.

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 02. srpna 2019 17:18

Fiction jj, tak že serena ví něco, co on ne ohledně toho, co se stane... ale myslela jsem, že má naplánovaný nějaký útěk nebo něco v tom smyslu, ne že oba přejedou hranice a on si toho nevšimne, to jako LOL, ještě po té, co jeli asi tak další dva dny :-))

Offline Fiction
Avatar
1487 příspěvků moje polička 02. srpna 2019 17:24

nolita

Jasně,  jeli dlouho, ale jak říkám,  už to neberu jako něco, kde by vládla logika. Zrovna u téhle scény se mi moc líbily ty letecké záběry na krajinu. A Serenina mimika. Ona je tak nevyzpytatelná!