Televize

14. srpna 2014 19:56
Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 02. srpna 2019 18:50

Fiction ja to tak vnimam. Myslim si uz nejakou dobu, ze Serenin opetovny priklon ke Gileadu je jen pretvarka. Ale nevim, jen muj dojem. 

Offline razorblade
Avatar
8175 příspěvků moje polička 02. srpna 2019 19:26

jinx ja si myslim, ze pro ni byla zlomova “asistence” pri obradu u Lawrencovych. Si uvedomila, ze ani rodiny velitelu nejsou v bezpeci a ze jeji manzilek zacina pekne prahnout po moci

Offline coralline
Avatar
2155 příspěvků moje polička 03. srpna 2019 18:37
Reakce na Fiction:

U té scény s přejezdem do Kanady....ja to chápu tak, že Serena věděla,  že Freda zajmou.  Vnímaly jste to stejně?

Mě to teda nenapadlo. Ale když o tom přemejšlím... myslíte, že jí výměnou za vylákání Freda dovolí vychovávat Nichole v Kanadě?

Že by je na tajňačku nechali vzít ji zpátky do Gileadu, byť výměnou za nějaký informace, mi přišlo ujetý.

Radši to dám bíle, mám pocit, že už tu docela spoilerujeme.

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 03. srpna 2019 18:40

coralline jo, tak nejak to vidim taky 

Offline coralline
Avatar
2155 příspěvků moje polička 03. srpna 2019 18:43

jinx Doufám, že máš pravdu. Jinak mi poslední vývoj její postavy přišel úplně mimo.

(reakce na toto: Myslim si uz nejakou dobu, ze Serenin opetovny priklon ke Gileadu je jen pretvarka.)

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 03. srpna 2019 18:50

jinx jj to s tou pretvarkou me taky napadlo... 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 03. srpna 2019 19:01

ja si to taky myslim, ze to jen hraje a ze uz se s myslenkou gileadu neztotoznuje. Myslim si to uz peknych par dilu. 

Offline Fiction
Avatar
1487 příspěvků moje polička 03. srpna 2019 21:06

jinx já si to myslím od té doby, co se pokusila v rámci Gileádu o určité reformy (mezi manzelkami) a byla potrestána useknutím malíčku

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 03. srpna 2019 22:53

Fiction jj, taky tak. A napric dily takove naznaky, ze to s ni a gileadem nebude az tak zhave. 

Offline razorblade
Avatar
8175 příspěvků moje polička 07. srpna 2019 22:37

Mno... 12. dil sluzebnice byl asi pripravou na zaver sezony a planovanou akci. Jsem zvedava, jak to do jednoho dilu nacpou. A June opet ukazala, ze je ochotna jit pres mrtvoly. :/

Offline razorblade
Avatar
8175 příspěvků moje polička 14. srpna 2019 21:36

A mam za sebou konecne 13. dil sluzebnice a na tu bidu 3. serie to bylo dobry. Hodne dobry. Zacatek byl naprosto desivej, ke konci jedna moc dojemna scena, a uplne konec zas samozrejme otevrenej...

Offline martek01
Avatar
1438 příspěvků moje polička 15. srpna 2019 08:01

razorblade kde ty na to proboha koukáš? na HBO GO mi to takhle ráno nikdy nejde

Offline coralline
Avatar
2155 příspěvků moje polička 15. srpna 2019 09:05

razorblade Mně se poslední díl taky líbil. Ale jsem moc zvědavá, jakým zázrakem se z toho June zase vyvlíkne.

Chytili tu Martu, která zpanikařila a utekla, minimálně je může dovést k June, dost možná zná i další lidi, co v tom byli namočený.

Jo a jsem ráda, že došlo na Serenu. Jakkoli je to zajímavá postava, rozhodně by neměla vychovávat dítě, měla by se léčit, protože ta její posedlost je už za čarou.

A opravdu upřímně doufám, že další série bude poslední.

Offline razorblade
Avatar
8175 příspěvků moje polička 15. srpna 2019 09:30

martek01 jsem si to vcera vecer stahla na ulozto. je to teda bez titulku, ale ono se tam zas tak nemluvi a uz jsem si zvykla na jejich prizvuk, tak tomu rozumim dobre. :) 

coralline no to jo! myslim, ze teta Lydie bude radit jak cerna ruka. ja jsem i zvedava, jak (a jestli vubec bude chtit) se z toho vyvlikne Lawrence (u nejz jsem tusila potencial uz v dobe, kdy pomohl Emily). a nekde jsem cetla, ze tvurci by se tomu chteli venovat i po padu gileadu... a ten nam jaksi ve 3. serii nepadl, takze se uplne bojim, ze ani 4. serie nebude posledni

Offline Fiction
Avatar
1487 příspěvků moje polička 15. srpna 2019 12:15

razorblade coralline 

spoilery

Tak já jsem taková realistka a celá akce s letadlem mi přišla ujetá a v tom Gileádu, s kulometčíkem na každém rohu, neproveditelná, ale, jak jsem už dříve psala, na logiku jsem rezignovala a jenom koukám. Nakonec přílet letadla fakt dojemná scéna, ty růžové Karkulky...

Serenu mám svým způsobem ráda, pěkně čeří děj, manžel ji pěkně naprášil, v pořádku..

Lawrence, nevím, buď spáchá sebevraždu nebo se bude muset postavit do čela odboje proti tomu, co sám stvořil.

No a June, její viditelné krvácivé poranění na pravé polovině trupu, které jí znemožnilo utéct do bezpečí, ... to asi nemá řešení bez kvalifikované pomoci, což zas poskytne důkaz pro její roli v útěku dětí. Navíc tam je ta Martha, co utekla, to uvidíme, buď nikoho nepráskne, možná ji při pronáledování zabili,...

Offline coralline
Avatar
2155 příspěvků moje polička 15. srpna 2019 13:21

Fiction No akce s letadlem byla ujetá hodně. Když June poprvý zmínila, že chce dostat z Gileádu co nejvíc dětí, myslela jsem si, že jí prostě už hráblo, to byla v tý nemocnici. Nečekala jsem, že to opravdu provede.

Lawrence říkal, že Eleanor by si přála, aby po sobě uklidil. Takže si myslím, že se nějak postaví proti Gileádu, možná se pokusí rozvrátit ho nenápadně zevnitř, to by mohlo bejt zajímavý. Otázka je, kolik lidí vědělo, že je přímo on sám zapletenej do toho útěku.

Vzhledem k tomu, kolik zmizelo dětí, budou nejspíš vyslýchat každýho, kdo jim přijde pod ruku. Jestli nikdo nic neřekne, bude to zázrak. Ale v tomhle seriálu se dějou

Offline martek01
Avatar
1438 příspěvků moje polička 15. srpna 2019 18:19

za mě hodně dobrý. scéna s tatínkem a Rebeccou mě rozbrečela

kdy bude cca další serie?

Offline razorblade
Avatar
8175 příspěvků moje polička 15. srpna 2019 18:22

martek01 ta scena me taky dostala nejvic z celyho dilu

Offline martek01
Avatar
1438 příspěvků moje polička 15. srpna 2019 18:27

razorblade Emma je na soustředění, 8 dnů jsem ju neviděla, takže mě to prostě rozsekalo na maděru

Offline Fiction
Avatar
1487 příspěvků moje polička 16. srpna 2019 10:27

coralline 

Tak se necháme překvapit! A já doufám, že si seriál zachová svůj ráz (plus aspoň trochu logiky ) a že ho tvůrci nebudou ždímat do nekonečna.