design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline rasaNori
Avatar
7734 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 21:10

Offline Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 21:12

continuity Já jsem zvyklá topit, nejsem líná, ono taky zlatej krb, když to srovnám s obsluhou kamen ve sklepě. Ale mně vadí to sálavé teplo, ještě jsem nebyla u nikoho kde by mi s krbem bylo příjemne, vždycky se těším až z té místnosti vypadnu ven:-D. Možná ještě u ségry to jde, ty mají kamna s rozvody do patra a možná to ty rozvody hodně vyženou pryč, ale zas jsou tam cítí takový ty ,,spaliny,,. No nejsem toho fanda, jedině nějaká velice výrazná finanční úspora by mě mohla přesvědčit, ale jelikoz žádne vlastní dřevo nemáme, tak to taky není argument. 

Offline Len
Avatar
2214 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 21:49

rasaNori Moc hezká rekonstrukce! Hlavně ty dveře jsou krásné, skvěle se tam hodí.

Offline JankaM
Avatar
2396 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 22:08

rasaNori krásně ladí kuchyň a pes

Offline continuity
Avatar
33705 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 22:19

rasaNori máte to krásné, ale nejlepší je stejně psík.

Ale, jak vidím ty rozkopané podlahy, dělá se mi normálně mdlo, hlavně když si představím,že nás to asi čeká.  

Offline rasaNori
Avatar
7734 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 22:28

continuity sli jsme 3/4 metru pod zem, masakr to byl a az se bude delat to hlavni tady, tak si jeste poplacem asi. Corine se to nelibi, ta lakovana podlaha ji klouze, nastesti se tam moc nevyskytuje.

Offline Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 22:30

continuity rasaNori Přesně, mně se z toho taky úplně udělalo špatně! 

To je ten vejminek? Ty jo, to se vám tam někdo nakvartyruje, když je to takhle útulný! Musíš to pak něčím zaskladat:-D Krabice, papíry, šanony, mezi to pastičky na myši:-D tohle bude svádět příbuzný přes tři kolene! 

Offline rasaNori
Avatar
7734 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 22:31

Karja taky jsem dneska nevyfotila, jak uz je tam nastehovany kde co zase, protoze za mesic jde dolu stodola. Jj, vejminek, ja tam chodim pect:D 

Offline Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 22:37

rasaNori Jj pak tam nasad myši, jak říkám to bude svádět ,,dočasně,, všechny ty bratrance bez práce, rozvedené sestřenice, odloučené manžele.....:-D. Podívej se na moje rodiče a to tady mají ten vejminek v podstatě na spadnutí! 

Offline rasaNori
Avatar
7734 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 22:42

Karja uz byly v rodine takove pripominky:D

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 23. ledna 2022 01:39

Karja my krb máme a teď topim prakticky denně, jinak máme plyn a radiátory, ale když je pod nulou, je tu kosa (plus teda muž na nás dost šetří)  Vedro, ze by bylo v obejvaku na padnuti, se udela leda po celým dni intenzivního topení. Namahavy mi to nepřijde, ale o dříví se nestaram. Jen je z toho trochu bordel, ale to mi neva 

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 23. ledna 2022 07:40

Potrefenáhusa to není jen o vedru, já taky kamna moc nemusím, vždycky se tak jako opotím a zároveň je mi zima nebo co. Na chalupě dobrý, ale doma bych to nepotřebovala.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 23. ledna 2022 07:51

Evaeva já vim, o čem mluvíš, ale doma mi nepřijde, ze by se to dělo. Každopádně je dobrý si moct vybrat, ze pritopim čímkoliv, když mi je zima 

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 23. ledna 2022 07:55

Potrefenáhusa samozřejmě radši teplo, i když z krbu. Já mám ten pocit i na chalupě ve starém baráku i u tchánů v novém, kde je krbová vložka. Tam je to lepší, že do místnosti nejdou ty spaliny, je to dobře udělané a ještě se topí z chodby.

Offline Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 23. ledna 2022 08:33

Potrefenáhusa Mozna je to tím,že je to starší dům. Nevím fakt. Nebo třeba prostě nejsem typ na oheň:-D. Mně ten krb prostě nesedne. Ještě to jde u strejdy, ale ten má starý dům a taková ta kamna s plotnou. Možná v těch novostavbách které jsou kdovijak utěsněné, zateplené tak to prostě hrozně moc žhne a nemyslím si, že by ty lidi neuměli topit jsou to takoví vidláci jak my;-) 

Online brrr
Avatar
10021 příspěvků moje polička 23. ledna 2022 08:48

Karja Máme kamna na chodbě, když se topí, tak sice musí být otevřené dveře do místností, které chceš zahřát, ale je to takové rozptýlené teplo. Nikde není hic, vlastně ani u těch kamen. Ale mám pocit, že tuhle sezonu v nich ještě nikdo nezatopil.

Offline eless
Avatar
1986 příspěvků moje polička 23. ledna 2022 08:56

este k tym krbom... ja som odchovana takmer cely zivot v panelaku ale videla som take kovove akoby zlaby alebo neviem ako to mam nazvat a tam sa leje etanol a ked to hori tak necmudi. vela som to prave videla v panelakovych interieroch. biokrby tomu hovoria asi. na nejake vykurovanie to teda asi nebude

Offline Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 23. ledna 2022 09:45

eless To je možná vic na parádu, nevím, ale přijde mi to bez těch polen divný. 

Offline moora
Avatar
7542 příspěvků moje polička 23. ledna 2022 10:12

rasaNori ta klenba  mame taky v prizemi

Offline rasaNori
Avatar
7734 příspěvků moje polička 23. ledna 2022 10:13

moora on to byl chlivek puvodne:D