design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline Janulik03
Avatar
16668 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 22:08

Inak kolkokrat som si povedala ze mat na zaciatku pomoc architekta, neprerabame to tolkokrat a mozno by to bolo j hned. Ale zas nas to bavi aj takto. 

Offline Karja
Avatar
35815 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 22:12

DruI Jo tak hlavně tam bude myčka že jo, podlahový topení. Jako my z těch starejch baráku jdeme jen do lepšího:-D:-D. Takhle nasi sousedi mají krb pro parádu, topili v něm přesně dvakrát. Taky totiž před tím bydleli v domě s kotlem na uhlí:-D. 

Janulik03 Jo to máš určitě pravdu, to víš že to práci ušetří, jinak by se tohle povolání neuživili;-) 

Offline DruI
Avatar
3248 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 22:13

Karja Díváš se na to ze správného úhlu! :o)

Offline eless
Avatar
1986 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 22:31

Janulik03 presne... ja si stale hovorim az budem mat dost penazi nasetrenych tak dam komplet prerobit byt a navrhnut dennu cast od architektov. Uz mam aj vybranu firmu len tie prachy nie su a dlho nebudu. Musi sa urobit nova elektrika a voda takze bude treba nahradne byvanie na nejaky cas

Offline continuity
Avatar
33626 příspěvků moje polička 21. ledna 2022 22:46

Mňa to prerabanie nábytku baví. Už by som zas predstavila aspoň nábytok. Blbé je, že jsme s aktuálnym vybavenim dosiahli optimálny stav a lepšie to nevymyslime.  Možno vyšlo inak urobiť kuchynu. tu by som si kľudne dopriala, lenže to znamená vymeniť aj podlahy a rovno aj okná a do toho sa mi už nechce. 

Offline Janulik03
Avatar
16668 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 02:23

continuity my co mame uz prerobene tak to nemam potrebu menit, je to to čo sme chceli. Ale chyba kupelka a je to spinava robota a muzovi sa do toho moc nechce zatial. Az sa rozsype sprchovy box, no mozno mu jedneho dna pomozem, ked mi doje trpezlivost

Offline MaeGandal
Avatar
1602 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 07:50

Mě to předělávání taky baví, muže už méně. Ale teď si vymyslel okna. Tak v úterý vyměnili okna, od středy do pátku dodělávali kolem oken. Starý dům a kdesi cosi. Muž se tu chytal za hlavu, co to vymyslel. Prach všude, do toho děti 

V pondělí přijdou na koupelnu

Jediné, co jsme nevychytali, je nějaký master plán, jak ten dům má vlastně vypadat. Ne vždy trefíme pořadí prací . Ale zase naše potřeby se taky dost mění v čase 

Offline eless
Avatar
1986 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 08:53

continuity neviem aky nabytok mas ale casto staci zmenit vzhlad pomocou samolepiacej folie (farba je trvale riesenie, folia sa da odlepit) a pripadne novych uchytok na skrinku. foliu silno nedoporucujem na plasticke povrchy lebo volne dostupne v obchodoch su tenke a na priehlbinkach a vystuplych miestach sa to moze roztrhnut (nahrieva sa to fenom/teplym vzduchom aby to bolo poddajnejsie). ja si tak nemozem sama doma oblepit dvere lebo su az moc reliefne a firmu sa mi na to zatial hladat nechcelo.

Offline continuity
Avatar
33626 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 09:26

eless hm, my máme skoro vsetko v masive. tadiaľ cesta nepovedie. U detí teda nie, ale tam je krásný dráhy nábytok od stolára. V tej izbe by mi strašně pomohlo, keby jedna skriňa (na mieru!) bola o celé 2cm užšia.

Offline Candance
Avatar
5345 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 20:20

Karja o krbu pro paradu taky mluvil muz. Jeho rodice v nem netopili, ja ho donutila "zbytecne" predelat na jiny typ. K rozvodum jsem ho nedonutila, bo drahe a budeme stejne topit malo nebo vubec.

No topim kazdy den a uz ho stve, ze nejsou ty rozvody. A spekuluje. 

A taky smahem odmitl tepelne cerpadlo do stareho domu , ted s plynovou krizi uz uvazuje, ze by to slo dodelat

Offline Karja
Avatar
35815 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 20:35

Candance Jo no, já ten krb nemám ráda. Ale taky jsme teď na podzim jak podrazili energie, znovu to téma otevřeli a pak uzavřeli. Můžeme si ho dodělat později, rozvody už teda nepůjdou. Ale přesně jsme to zavrhli, že rozvody jsou drahé a já v tom stejně nebudu chtít topit. Čerpadlo nemáme protože je to drahé, ale taky si tak nějak říkáme, že se v budoucnu možná ještě bude dodelavat.Tak uvidíme kam se to všechno požene. 

Offline continuity
Avatar
33626 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 20:44

Karja já ti celkem rozumím. Ne každý je na to topení povaha. Já mám muže i deti strašné paliče, když jsme na chalupě s kamny, já nikdy topit nemusím, přiložím za vikend tak jednou. 

Tak jsem loni priplatila za apartmán s krbem, že bude romantika. Za týden jsme v něm zatopili přesně jednou a to poslední večer, když ho už máme. Když je mi teplo, jsem líná zapálit i svíčku. 

Offline rasaNori
Avatar
7710 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 20:48

continuity loni v dubnu jsme jeli do paklenice, a kamoska posilala fotky apartmanu, jestli jako muze byt. A byly tam petry, tak rikam ber ho, jeste budem radi. A taky jsme tam ze 2 tydnu meli tyden 2 stupne nad nulou a topili jak vztekli:D

Offline Mulen
Avatar
4239 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 20:50

eless ja to zkusim zítra vyfotit, uvidim, jestli se to odvazim sem dat

Offline continuity
Avatar
33626 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 20:52

rasaNori já nemám problém zatopit, furt lepší kamna než zima. Ale když si mám vybrat mezi cvaknutím vypínačem a krbem, beru to kolečko ve zdi. Jsem líná. 

Přitom u ohně sedím ráda, ale venku. 

Offline rasaNori
Avatar
7710 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 20:54

continuity mame stary dum, a rozvody do patra budeme delat asi az se bude predelavat obytna cast. Ale me topit nevadi, nezabere to prilis casu a drevo nosi muz.

Offline rasaNori
Avatar
7710 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 21:01

Taková drobná srovnávačka:)

Offline rasaNori
Avatar
7710 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 21:02

Offline rasaNori
Avatar
7710 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 21:05

Offline rasaNori
Avatar
7710 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 21:08