design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline Karja
Avatar
36008 příspěvků moje polička 15. srpna 2021 21:48

Evaeva Jo, to jsem si přesně taky říkala s tím košem:-D, ale každé jiné uspořádání mělo víc ale. Když bych měla drez u zdi, tak bych se zas ke sporáku otáčela a u toho okna nevím, co bych jiného dělala...přípravu asi ne, bych to mohla furt mýt, spotřebič tam taky žádný nedám, to by me svádělo otvírat....

Offline MaeGandal
Avatar
1602 příspěvků moje polička 15. srpna 2021 21:49

Karja hlubší pracovní deska u toho poloostrova určitě nebude vypadat blbě, bude to i praktické. Ohledně přesné hloubky bych se ale asi domluvila v tom studiu. Zaprvé, jak hluboké dělají pracovní desky. Zadruhé, pokud by ze strany stolu byly taky skříňky, tak jak hluboké to dá dohromady - 60 ze strany kuchyně, 20 ze strany stolu bude asi málo. Nevím, jestli se nedělají 30. Další možnost je jen presah, něco jako ma Karoleena 

Offline Karja
Avatar
36008 příspěvků moje polička 15. srpna 2021 21:52

MaeGandal No švagr má taky atypický rozměr, jak hloubku, tak délku. Takže za hloubku mu dost nadávali, dá to hodně práce a možná tak nepůjde udělat každá deska, no a délku si dost zaplatil, a prostě mu velký kus zbyl doma;-). Na hloubku má police, ale já bych neměla problém to nechat prázdné nebo udělat polici s dvirkama. 

Offline MaeGandal
Avatar
1602 příspěvků moje polička 15. srpna 2021 21:55

Karja ještě mě napadlo, že kuchyň do U ma taky Koko  z Menu domů nebo Menu pro Emmu. Ta ma myslim ten poloostrov hlubší. Tam by ses mohla kouknout, jak to vypadá. 

Offline MaeGandal
Avatar
1602 příspěvků moje polička 15. srpna 2021 21:56

Karja právě, všechno jde, akorát ten rozpočet tak že by případně bylo lepší na to myslet už teď 

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 15. srpna 2021 22:00

Karja jasně, vždycky je to v něčem kompromis. Hlubší deska určitě půjde udělat, zas o tolik dražší to snad být nemůžev té ceně barákuZrovna tohle mi přijde, že stojí za to.

Offline Sairon
Avatar
1855 příspěvků moje polička 15. srpna 2021 22:41

Karja pracovní desky se dělají standartně do hloubky 80cm. Mám hloubku 70 cm na lince i ostrůvku a to mám vyplněné skříňkami a zásuvkami přes celou hloubku.

Offline notna
Avatar
6572 příspěvků moje polička 15. srpna 2021 23:06
Reakce na Garfie:

notna Mas to moc hezky, tvoje kuchyn by me zajimala cela, nechces nam ji vyfotit?

​DIky,někdy seberu odvahu a hlavně čas, protože fotit neumím, tak to trvá, než na fotce je něco vidět viz to tmavé okno. 

Jednou tu byla debata o světlech a klenbě, tak jsem chtěla přispět, ale pak se to posunulo jinam, tak už jsem to sem nedávala, ale mám to ještě v tel

Offline notna
Avatar
6572 příspěvků moje polička 15. srpna 2021 23:07

A tohle tu už bylo

Offline Garfie
Avatar
24028 příspěvků moje polička 15. srpna 2021 23:08

notna U vás by se mi asi líbilo!  To málo vypadá moc hezky. 

Offline notna
Avatar
6572 příspěvků moje polička 15. srpna 2021 23:14

Garfie Díky.

Offline Miru
Avatar
13868 příspěvků moje polička 16. srpna 2021 05:05

notna 

...moc hezké. Čisté, uklidňující

(nejvíc se mi líbí kombinace dřevěného stropu a klenby a ten typ dveří)

Offline Janulik03
Avatar
16727 příspěvků moje polička 16. srpna 2021 06:59

notna teeda mas  to velmi pekne a krasne svetla

Offline Janulik03
Avatar
16727 příspěvků moje polička 16. srpna 2021 07:01

Karja tu kuchynu si vybrala dobre. Pracovne dosky sa robia az do 80 sirky a presah by som dala zo strany obyvacky . 

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 16. srpna 2021 07:02

Miru 

Já mám taky hrozně ráda staré dveře. Což mi připomíná, že ještě jedny někde mám.

Offline Miru
Avatar
13868 příspěvků moje polička 16. srpna 2021 07:07

dynda 

Offline Karja
Avatar
36008 příspěvků moje polička 16. srpna 2021 07:15

Janulik03 Já jsem myslela, že bych to dala bez přesahu, že prostě i ty spodní skříňky by byly hluboké 80 cm, popřípadě nějak vevnitř zaslepene. 

Offline Tak Betty
Avatar
5010 příspěvků moje polička 16. srpna 2021 07:38

Karja když tam dáš samovysuv,  tak je 80 v pohodě. Myslím šuplíky s pojezdem. 

Offline Janulik03
Avatar
16727 příspěvků moje polička 16. srpna 2021 07:45

Karja alebo ja som skor myslela ze vzdy je niekto kto samota pri kucharke a mohol by teda vyfasovat miesto z druhej strany , ten presah by bol pohodlny . Alebo by som dala jednu skrinku s dvierkami od obyvacky kde by si mohla mat ulozene to co by si tym padom mohla vyberat  byz vstupu do kuchynskej casti. Proste vela moznosti na premyslanie

jamam kuchynu samostatnu tak sme supli taky provizorny “barovy pultik” a knemu dve vysoke stolicky a teda furt tam niekto posedava

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 16. srpna 2021 07:59
Reakce na Karja:

​eHm, tak jsme se dostali doma k tomu, že okopírovat zcela tohle by nebylo špatný. Ségra mi vymluvila docela ten ostrov, že do učka mi nikdo nepoleze:-D:-D. Nicméně, než začnu uvažovat dál, může být ta část Učka do prostoru hluboká 80cm? Jako na šedesátce bych tam rozhodně nevarila. Spíš jestli se to tak vůbec dělá, není to rušivé a tak. 

​prejze nepoleze

mne se to taky libi, bude to fajn, akorat pocitej ze pro pristich nejmin 15 let v kazdou nejmin vhodnou chvili bude chtit 1-3 lidi soucasne do kose/napustit vodu/vzit si neco... i u nas, kde jsou deti dospely, ve chvili kdy zacnu varit tak se zhmotni u drezu a vsichni nutne neco musi v kosi nebo tak.. mame ji do U celkem velkou i praktickou pro kuchare ale dva lidi si tam strasne prekazi