design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline Sweet Potato
Avatar
34823 příspěvků moje polička 30. července 2019 16:10

Potrefenáhusa Žlutá furta mi nevadí, ale ten nábytek nacpanej jak do skladiště hrozně.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33716 příspěvků moje polička 30. července 2019 16:25

Sweet Potato četla jsem žlutá furla a říkám si, no bodejť, co by jí na tom mohlo vadit... jdu už domu, konečně dneska

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 30. července 2019 16:29

brrr zrovna ta truhla tam asi ma slouzit jako konferencni stolek, to mi prijde dost hrozny, ale jinak v ramci chaluparskyho stylu hezky:-)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 30. července 2019 16:29
Reakce na Potrefenáhusa:

Sweet Potato četla jsem žlutá furla a říkám si, no bodejť, co by jí na tom mohlo vadit... jdu už domu, konečně dneska

Offline Sweet Potato
Avatar
34823 příspěvků moje polička 30. července 2019 16:36

Potrefenáhusa No koukám, že jsem furla skoro napsala. Podvědomí je sviňa.

Online brrr
Avatar
10015 příspěvků moje polička 30. července 2019 18:11

Potrefenáhusa Však právě, ta toaletka a spol. v ložnici za mě taky nee. Stejně jsem to tu dávala asi hlavně kvůli těm kamnům a tomu čtenářskému koutku na nich. I když tam bude asi docela hic, pokud budou v těch kamnech topit.

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 30. července 2019 18:18

brrr ty zluty futra jsou imho strasny, celkove se mi to nelibi, slatanina. 

Offline Miru
Avatar
13855 příspěvků moje polička 30. července 2019 18:57

0zero7 

...jo noo, být na mně, tak když už v tomhle existovat, tak futra šedivý

Offline Samantha
Avatar
1752 příspěvků moje polička 31. července 2019 08:22

brrr zrovna ta truhla tam asi ma slouzit jako konferencni stolek, to mi prijde dost hrozny, ale jinak v ramci chaluparskyho stylu hezky:-)

​No ale dost děsný ve spojitosti TV na zdi. To trošku ten chalupářský styl zbrzdí .

Ale museli si při rekontrukci máknout, to zas klobouk dolů.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 31. července 2019 08:28

Mě by to asi neurazilo jako ubytování přes Booking na víkend, pro vlastní užití mi to připadá odfláklý, zplácaný, ta televize to je nádhera, dekorativní krucifix předpokládám, ten kovovej gauč je jak koupenej od Agáty, ten tam vyloženě pasuje...ty žlutý futra by mi vadily skoro nejmíň.

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 31. července 2019 08:38

Žlutý futra mi taky nevaděj, naopak se mi to spolu s tou modrou pecí líbí... ale já vyrostla v rodině, která na starým kamenným statku natřela dveře i okna na zářivě červenou, a doma v činžáku z 19. století jsme měli dveře zelený  a malovanou truhlu jako konferenční stolek incl. samozřejmě 

Televize je tam ovšem jako pěst na voko, a ta sestava starejch nočních stolků a toaletky by taky zasloužila uspořádat nějak líp... resp. rozhodit po ostatních cimrách, aby toho nebylo tak moc najednou.

Offline Samantha
Avatar
1752 příspěvků moje polička 31. července 2019 08:48

barbucha Ta sestava bude asi nějakej vtip, něco jako parodie na nábytkovou stěnu z dob těžkého socíku.

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 31. července 2019 08:50

Samantha 

Nebo se ještě třeba nerozhodli, co s tím. Mně se jinak líbí starej nábytek, ale spíš jako solitér k jinak normálnímu zařízení.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33716 příspěvků moje polička 31. července 2019 10:06

barbucha tak mě hlavně přijde, že tohle vybavení ze starý ložnici výborně funguje v tý starý ložnici, párový noční stolky z každý strany postele, ta toaletka , ale takhle daný vedle sebe je to divný, buď to použít jak se to používalo nebo tomu dát nějakej novej účel, ale takhle vedle sebe je to divný, stejně jako ty rozpůlený židle ve zdi.

jinak jsem se na to dívala dneska ještě jednou a je to docela hezký, mě tam asi ta žlutá dráždí hodně, ale já tyhle vodvazy moc ráda nemám, přijde mi, že to hrozně rychle unaví a rychle se to okouká.

ta televize neni žádná nádhera, na druhou stranu mi přijde, že televizi je strašně náročný do nějakýho jakýhokoliv interiéru umístit - natož do historickýho, protože ta televize je pak centrum dění, včechno se organizuje k ní, otáčej sedačky a tak. Takže se bojim, že v tý chalupě to bude vždycky nějakým způsobem pěst na oko, nebo bude ta telka někde na hanbě (jako trochu tady. Zase zavírat ji do nějaký malovaný dubový skříně mi přijde dost pokrytecký :-))

ale jako pravda, že na nějakým nižším stolku by asi pusobila o něco líp, než tak vystrčená na tý zdi

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 31. července 2019 10:22

Potrefenáhusa 

Jo, někde na stolku... ale takhle, přímo nad malovanou truhlou, mi to vypálilo sítnici.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33716 příspěvků moje polička 31. července 2019 10:37

barbucha tak já bych ten lidovej interier zas tak puristicky nezastávala, taky tam člověk potřebuje žít

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 31. července 2019 10:49

Potrefenáhusa 

Jasně, bydlet v pitevně nebo mauzoleu neni nic pro normální smrtelníky, a i ta televize se někam dát musí... ale fakt by se asi našlo vhodnější místo

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33716 příspěvků moje polička 31. července 2019 10:53

barbucha to jo

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 31. července 2019 19:13

Mutziputzi si na to kapla s tim gaucem!

Offline RoSa
Avatar
8212 příspěvků moje polička 12. srpna 2019 21:46

Bydlí tu od února 2019 a hlavním zásahem byla výmalba pokojů a pořízení vlastního nábytku.

https://www.novinky.cz/bydleni/jak-bydli-vip/clanek/barevny-zivot-i-domov-zpevacky-nadi-valove-40292890