design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 29. ledna 2019 23:16

andulka01 no kluci měli děsně sympatickýho a pohodovýho staršího pána, no nespravdlnost prostě 

Offline andulka01
Avatar
10773 příspěvků moje polička 29. ledna 2019 23:36

Ounz Tak to teda je nespravedlivý :-) Já teda i hned v prváku na střední vyfásla tělocvikářku magora, ta naši třídu fakt psychicky nedala (umělci) a odešla ze zdravotních důvodů. V podstatě celý ročník jsme hrály volejbal :-) A u kluků teda nevim vůbec. 
Ale jinak jsem na učitele i profesory měla docela kliku, žádný velký excesy. Jen trojka z chování :-) ale na to se historie neptá. 

Tyjo kolik zasutých vzpomínek dokáže vyvolat kus tělonábytku. Takže vzato kolem a kolem, asi bych to v bytě nechtěla :-) i když dyzajnovka perfektní.

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 29. ledna 2019 23:39

andulka01  tak moje vzpomínky i přes vejmyk nijak negativní nejsou, spíš se tomu člověk teď směje..

Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 29. ledna 2019 23:40

Mrakoplas Dikes, pohnojim a na jare vyndam a omrknu, pokud bude zdechat vyndam driv, nevim jestli to ale neublizi, treba se chytne jeste nekdo a poradi. Dik moc!

Offline andulka01
Avatar
10773 příspěvků moje polička 29. ledna 2019 23:44

Ounz Moje taky ne, mě tělák bavil a rozhodně z něj nemám traumátka. Vlastně by ta bedna mohla být hodně inspirativní, každá návštěva by se rozspomenula na svá školní léta v tělocvičně a to by bylo historek :-) Poutavá konverzace zaručena! Teď ještě zapracovat na správném retro menu a bude to i se školní jídelnou (kde naši tělocvikáři mívali službu, takže hvizdot píšťalek zavěšených na krku byl i tam).

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 29. ledna 2019 23:48
Offline continuity
Avatar
33839 příspěvků moje polička 30. ledna 2019 00:09

Prosim vas mala technicka: rekl vam nekdy nekdo, ze u toho vymyku je podstatne zaklonit hlavu? A ze bez toho ho temer nelze udelat? Mne to rekl az muz, ktery delal sportovni gymnastiku a dcery ho naucil bez problemu obe. Ono by nekdy stacilo, kdyby to ty machny vysvetlily ( nebo umely sami udelat).

Kotoul letmo pres tu bednu jsem zboznovala. Kdybych mela misto, uz hledam, kde to maji! 

Offline continuity
Avatar
33839 příspěvků moje polička 30. ledna 2019 00:13

0zero7 s prezasovanim nemusis cekat uplne do jara. Tak za mesic, v pulce brezna uz v pohode. To uvidis, kdyz ta kytka po zime obzivne. havarijni stavy presazuji celorocne, tam nemusis cekat. 

Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 30. ledna 2019 00:26

continuity Super dekuji, o vikendu zreviduju a zasahnu podle nejlepsiho svedomi ( a podam report) 

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 30. ledna 2019 01:16

Ounz v Buranteatru v kavarne tu svedskou bednu meli misto barovych zidli u baru, sedelo se na ní dobre. A vzhledem k tomu, ze sidli v sokolovne se to i docela hodilo. Ted po rekonstrukci je to uz nuda.

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 30. ledna 2019 01:25

Krehutka to mohla bejt zajímavá kavárna!

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 30. ledna 2019 01:46

Ounz no, ona to byla spis takova punkova divadelni kavarna, herci tam obsluhovali, kdyz zrovna ten vecer nemeli predstaveni a tak :-). Vetsina veci tam vznikala svepomoci, zacinali myslim uplne bez dotaci, ted uz je to snad lepsi.

Online Bledule
Avatar
4688 příspěvků moje polička 30. ledna 2019 06:05
Reakce na Ounz:

Nechcete někdo?  Koně a kozu už prodali..

​Moje máma si na tom způsobila mírný otřes mozku a naštípla nárt.

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 30. ledna 2019 06:40

Krehutka zajímavý :)

Bledule ale maminka byla učitelka ne, to si udělala jako žákyně nebo už v ránci svýho zaměstnání :)

Online Bledule
Avatar
4688 příspěvků moje polička 30. ledna 2019 07:01

Ounz V rámci zaměstnání. Kotoul letmo to byl, jen ten dopad nebyl úplně ideální.

Offline Magráta
Avatar
7779 příspěvků moje polička 30. ledna 2019 09:02
Reakce na continuity:

Prosim vas mala technicka: rekl vam nekdy nekdo, ze u toho vymyku je podstatne zaklonit hlavu? A ze bez toho ho temer nelze udelat? Mne to rekl az muz, ktery delal sportovni gymnastiku a dcery ho naucil bez problemu obe. Ono by nekdy stacilo, kdyby to ty machny vysvetlily ( nebo umely sami udelat).

Kotoul letmo pres tu bednu jsem zboznovala. Kdybych mela misto, uz hledam, kde to maji! 

​to je zvláštní, protože právě dnes u ranní kávy to řešíme :-) že nás vlastně v podstatě nikdo nenaučil u některých cviků (+ skoků apod.) správnou techniku... ale my na tělocvik měli celkem pohodový lidi, který to moc neřešili, takže se to dalo přežít

Offline andulka01
Avatar
10773 příspěvků moje polička 30. ledna 2019 09:16

Magráta continuity Neřekl!!! Traumátko! 

Hele já měla i profesorku na umělecké škole, co nám zadala udělat akvarel, ale nikdy (ani na požádání) nám nevysvětlila techniku. Která je mimochodem docela složitá, není to jen šuftění vodovkama, takže výsledky byly tristní. Ona na to jen, tohle jste ale měli vědět a umět než jste nastoupili. I jsme ji prosili o lekci navíc, klidně placenou. No, myslíme si, že ona sama to neuměla, jen to bylo v osnovách.

Offline Magráta
Avatar
7779 příspěvků moje polička 30. ledna 2019 09:49

Ounz jak píšeš, že koně prodali, tak mi to připomnělo "skok přes zděšeného koně nadél" ... Cimrmani vědí

Offline Sweet Potato
Avatar
34887 příspěvků moje polička 30. ledna 2019 09:53

continuity Malý průměrně šikovný děti s výmykem problém nemají. Jenže ve škole ho začnou vyžadovat někdy v šesté, sedmé třídě, a to už je bez problém i pro holky, které ho dřív lehce dělaly.

Offline Sweet Potato
Avatar
34887 příspěvků moje polička 30. ledna 2019 09:54

Krehutka Sezení z beden mají i v Podolí v hospodě Stará sokolovna. Ničím jiným to tam bohužel pozoruhodné není.