design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 29. ledna 2019 20:56
Reakce na Potrefenáhusa:

Já se Viter , potažmo hezkých židlí, asi nikdy nedočkám, potřebovala bych, aby Goliáš pracoval poněkud usilovněji, zatim kuchá se zaujetím moji krásnou sedačku a muj krásnej ušák a židle jen semtam trochu požmoulá...

​ty zidle ... nemohly by nahodou shoret, spadnout do macochy, byt odvezeny na hrad darem zemanovi... proste nejaka mensi nechtena nehoda? a pak... 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33813 příspěvků moje polička 29. ledna 2019 20:57

jinx goliase dřevo nechává chladným, krom teda prastaryho drevenyho pradelniku z ikey, kterej má místo uchytek otvory, takže se tam dá strčit poslepu rucicka, něco napichnout na dráp a snažit se to vytáhnout ven...

zato ty hrubý tkany struktury, to je fakt mocnej magnet

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 29. ledna 2019 20:57

jinx spadnout do macochy.. 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 29. ledna 2019 20:57
Reakce na Ounz:

Potrefenáhusa jo!  Tak ale lepší než hrazda! 

​presne  

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 29. ledna 2019 20:58

Potrefenáhusa no jo, jakmile se da do neceho hrabat prackou, to je konec, to chapu a dobre znam...

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 29. ledna 2019 20:59

jinx protože koně sem přeskočila, ale výmyk.. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33813 příspěvků moje polička 29. ledna 2019 21:00

jinx ale tak....už šla sedačka, v dohledný době půjde jídelní stůl a kuchyňský hodiny, časem linka....pomalu, pomalu!!!!!

Offline andulka01
Avatar
10763 příspěvků moje polička 29. ledna 2019 21:00

Ounz Potrefenáhusa A přiřítily se vzpomínky... jako lepší než hrazda určitě, výmyk jsem neudělala nikdy. Přes kus bedny jsme skákali kotrmelec letmo, měli jsme tu typickou tělocvikářku v teplákový soupravě Dukly, machnu s placatým zadkem a sklonem k popíjení v kabinetu (za to ji vyrazili). Tu bednu nám dávala vysokou, dokud si při tom skoku spolužačka nezlomila krční páteř, myslím, že i to bylo součástí toho vyhazovu.

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 29. ledna 2019 21:01

Ounz ja taky, uplne stejne. A to jsem byla pohybove nadana baletka, pruzna a hubena... nastesti jsme ale meli vzdycky pohodove ucitele a az v poslednim rocniku takovou kravku a to jsem, ops, z niceho nic dostala astma a musela byt osvobozena 

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 29. ledna 2019 21:02

andulka01 tak my sme měly tělocvikářku vymakanou..no o hlavu nenší než sem byla já 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 29. ledna 2019 21:03

Potrefenáhusa vidim to nadejne, jen tak dal! chi va piano va sano, jak se rika! tusim vitru na obzoru. 

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 29. ledna 2019 21:04

jinx no, já sem byla pružná taky, i když ne štíhlá, ale ten výmyk udělala jen jedna holka ze všech - házenkářka. Děsnej cvik. Naše paňčitelka to brala děsně vážně, to kluci se svým učitelem hráli jen fotbal.

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 29. ledna 2019 21:04

andulka01 paneboze, to je neco priserneho

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33813 příspěvků moje polička 29. ledna 2019 21:09

Ounz já se teda nechci chlubit, ale taky jsem vymyk udelala, s rukama a teď nevim, jak se ty hmaty jmenujou, ale na obě strany (jakoby dlaně směrem nahoru i dolu) - chodila jsem do skauta, kde jsme se furt hecovali, kdo udela co hustejsiho

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 29. ledna 2019 21:11

Ounz to je celkem narocny cvik. Ja jsem jako dite ve skolkovem veku, nebo tak max. 6 mi bylo, nacvicovala neco podobneho na prolejzacce a skoncilo to tim, ze jsem se omylem pustila, triskla hlavou o zem a tim uderem si prokousla spodni ret .Jak to dost krvaci, tak jsem mela tricko od krve od krku az ke kalhotam. Sok, rev sileny a celkem me to uz naporad vylecilo z delani tehle hovadin. 

Offline andulka01
Avatar
10763 příspěvků moje polička 29. ledna 2019 21:17

Ounz Hele žejo? Proč tělocvikáři tak strašně bazírovali na výmyku, to nikdy nepochopim. U nás to zvládly tři - gymnastka, trampolínistka a baskeťačka. Naštěstí mě to nikdy od pohybu neodradilo, bavil mě volejbal, kladina, šplhání i běh.

jinx Ona byla fakt jako vystřižená z filmový role :-) Samozřejmě "nedoceněná", takže měla na žáky nároky jak na prvoligový klub a asi si léčila svoje mindráky. Vyhodili jí v půlce naší osmičky, hlavně teda asi za ten chlast.
Vlasy nakrátko, hrubý obličej, velký prsa a fakt úplně bez zadku. Vůbec nevím jaký sport dělala závodně (než šla na FTVS a učit), ale klidně bych tipla veslování, v tý době veslařky takový postavy měly.

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 29. ledna 2019 21:55

Potrefenáhusa seš dobrá!

jinx tohle je ovšem děsnej zážitek..

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 29. ledna 2019 21:56

andulka01 já nevim, asi jak kdo bral vážně osnovy..kluci celej rok hráli fotbal, my holky s ní plnily tyhlety normy. Pešek no..

Offline Mrakoplas
Avatar
8851 příspěvků moje polička 29. ledna 2019 22:52

0zero7 ako ja nie som nejaký záhradník, mne kopec rastlín tiež skape ale myslím si, že vodu potrebuje, raz za týždeň zaliať.a hlavne keď ma starú hlinu, nemá vôbec žiadne živiny. Ak nechceš teraz presadzat, tak aspoň pohnojit? Inak aj mne jedna rastlina takto z ničoho nič začala umierať a pri presadzani som zistila, že mala tak rozrastene korene, že už tam nebola skoro žiadna hlina  takže bolo treba aj korene osmykat a dať do väčšieho truhlika . Aj v tom by mohol byť problém, skúsila by som mrknut na korene ak sa dá. Možno niekto skúsenejší poradí lepšie.

Offline andulka01
Avatar
10763 příspěvků moje polička 29. ledna 2019 23:14

Ounz Toho klučičího učitele si vůbec nevybavuju... ale myslím dost podobnej typ. Fakt jak z Občanskýho průkazu.