design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline Klara
Avatar
474 příspěvků moje polička 27. zaří 2018 16:43

Ounz V Hamburku budu na podzim, máš nějaký tipy?:)

Offline Ounz
Avatar
19831 příspěvků moje polička 27. zaří 2018 17:58

Klara já tam byla jen jednou chvíli a záleží jestli seš procházecí nebo památková, já byla teda o vánocích, takźe část času sme vyplácali zevlováním na trzích. V Hamburku ale za sebe rozhodně doporučím projížďku lodí po Hafen, to fakt stojí za to. Pak Elbtunnel rozhodně a opera. Projít si centrum a pak ta nákupní část, několik ulic, plánek rozdávaj v každým hotelu řekla bych. Je tam taky několik muzeí. Určitě si dát berliner, pak taky housku s rybou v přístavu..

jo a ta jejich ‘ulička lásky’ taky stojí za kouknutí..prostě zajímavá zkušenost

Offline Ounz
Avatar
19831 příspěvků moje polička 27. zaří 2018 18:00

Noren jeď! Stojí za to, já tam byla jen dva dny a plánuju se tam vrátit..

Online continuity
Avatar
33669 příspěvků moje polička 27. zaří 2018 19:40

Klara jeste je am obrovske muzeum vlacku a vojenska ponorka. Vyplati se bydlet nekde u reky a tou lodi v dojizdet do centra  funguje to jako normalni MHD.

Online continuity
Avatar
33669 příspěvků moje polička 27. zaří 2018 19:47

Jo a je tam fabrika Airbusu, takze je mozne na nebi zpatrit Belugu. 

https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Airbus_Beluga

Offline Klara
Avatar
474 příspěvků moje polička 27. zaří 2018 22:02

Ounz continuity Díky, máme zatím domluvený nějaký miniatury, centrum a tunel jsou jasný. Tipy na lodě a airbus se určitě budou hodit :)

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 28. zaří 2018 22:44
Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 29. zaří 2018 00:10

Dadoo 

mně se to na první pohled celkem líbilo. než jsem se doklikala k tomu, kde mají zazděná ta íčka, to je fakt hnus, jak to udělali, a k tomu, že střecha nemá izolaci. syrovost je fajn, ale neumím si představit, jak v tom bytě je, když je venku 40 (jako klimatizace dobrý, ale trochu na hlavu) nebo v zimě třeba 10 stupňů.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 30. zaří 2018 20:40

pořád jsem tam hledala to "po", pořád jsem viděla jen fotky, kde je jen dlažba a na stěnách pozůstatky po oloupané staré dlažbě...a pak mi to došlo 

nejlepší komentář pod článkem : "vypadá to, jakoby za první republiky někdo začal rekonstuovat koupelnu, v polovině umřel, a následně to tak někdo 50 let používal".

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 30. zaří 2018 20:58

Jiná Realita Ten pořad je naprosto příšerný a zbytečný komplet celý. Přijde mi to, že ti lidé, co navrhují ty úpravy tomu nejen nerozumějí, ale nemají ani vkus.
nekoukám na každý díl, protože to považuji za hloupý pořad, ale tenhle jsem náhodou kus zahlédla. Předtím asi 2 nebo dva hned na začátku. Naprosto příšerné byly díly kde navrhovala úpravy "designerka" Denisa Bartošová. 

Na ty jsem se koukla, protože se s ní zná jeden můj známý, který je z ní pravidelně unešen. Kýčařka non plus ultra.

A moderování Stryková/Zach mi doslova rve svou trapností uši a kroutí žaludek. Jak kdyby si hráli na Bohdalovou s Dvořákem. 

Offline Kokoska
Avatar
28296 příspěvků moje polička 30. zaří 2018 22:50

Jiná Realita to fakt vypadá, jak když omlátili staré kachlíky, položili novou podlahu a pak je to přestalo bavit a odešli :)

Offline Candance
Avatar
5349 příspěvků moje polička 01. října 2018 07:56

Jiná Realita proboha, no ta pred vypada lip 

Offline coralline
Avatar
2155 příspěvků moje polička 01. října 2018 11:00

Jiná Realita Teda ne že by ta původní byla vrchol vkusu, ale aspoň to byla normální koupelna. V tý nový se mi líbí dlažba na podlaze a ten zbytek... ten nějak zapomněli dodělat no.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 01. října 2018 11:06

Mně to teda "před" rozhodně lepší nepřijde, samo o sobě mi to ani až tak kór špatný jak píšete taky nepřijde, teda ty úchyty skříňky ze špuntů do vany to je kreativita na facku, to zas jo, ale bohužel si podle původního designu umím představit zbytek interiéru a snad i exteriér a předpokládám, že koupelna bude ke zbytku jak pěst na oko.

Offline MaeGandal
Avatar
1602 příspěvků moje polička 01. října 2018 11:10

Mutziputzi paní právě říká, že během posledních pár let předělala celý zbytek, takže by ráda, aby se koupelna hodila ke zbytku. Tak snad se hodí. Já doufám, že naživo to vypadá lépe než na fotkách.

Jinak teda když paní říkala, že koupelna je 10 let stará, tak to musela vypadat démodé už v tom roce 2008. To je spíš koupelna z 1998.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 01. října 2018 11:13

MaeGandal Aha, jsem to nečetla ani video neviděla, pak jen doufat že to není zasazeno do typového bungalovu s oranžovou fasádou někde v čupr satelitu

Offline Garfie
Avatar
23936 příspěvků moje polička 01. října 2018 11:50

Mutziputzi Prej starší rodinný dům na předměstí, kde míval dědeček pekárnu, tak snad to trochu ladí do zbytku...

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 01. října 2018 11:53

Garfie a nepřečtu si to a nekouknu na video! Tak pak jo, tak příšerný jako kolegyním výše mi to prostě nepřijde

Offline Garfie
Avatar
23936 příspěvků moje polička 01. října 2018 12:14

Mutziputzi Mně to taky nepřijde žádná hrůza. Nejvíc by se mi to líbilo bez obkladu, ale tak co už :-) (nechtěli ho strhávat, četla jsem to )

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 12. října 2018 08:49

neobyčejná kavárna.

nevím, jak se bude líbit tady, mně se líbí.