design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 18. října 2018 09:06

Mutziputzi 

...tak jo, no. Tak bílej strop

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46030 příspěvků moje polička 18. října 2018 09:10

Miru ano meli jsme v clenitem prostoru s vysokymi stropy a velmi svetly odstin. bacha na to, ze vzorkovnice vypada vzdy svetlejsi nez co pak bude na zdi-vzit o jeden stupen svetlejsi. po zkusenostech (vybornych!) bych si barvu nechala delat uz jen profesionalem.

Offline MaeGandal
Avatar
1602 příspěvků moje polička 18. října 2018 09:12

Miru má někdo z rodiny, ale vždy jsou ty barvy pastelový, světlý, místnosti jsou velký. V paneláku bych do toho (já osobně) nešla, ale někde jinde, kde jsou stropy výš tak klidně.

Offline MaeGandal
Avatar
1602 příspěvků moje polička 18. října 2018 09:12

Miru jako při nejhorším se to zase přemaluje, že

Online Garfie
Avatar
23879 příspěvků moje polička 18. října 2018 09:13

Miru šedé bych se asi zase tolik nebála, to ty výrazné barvy jsou horší. Ale stejně je to vždycky sázka do loterie, pamatuju si kamarádku, která si nechala vymalovat ložnici barvou "cappuccino" (profesionálem) a pak mi plakala do telefonu, že má ložnici v barve ho...n. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46030 příspěvků moje polička 18. října 2018 09:15

Garfie 

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 18. října 2018 09:29

viktorka_od splavu MaeGandal Garfie 

Všem moc děkuji za názory!

(No, promyslím to ještě. Ta šedá by byla tak středně tmavá, ne žádný antracit, ale ani ne vyloženě bledé holubí pírko...)

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 18. října 2018 13:58

Miru když jsem bydlela v nejhorším hotelu na světě, tak měli poměrně tmavě šedé jen zdi, strop myslím ne, a i tak se tam nedalo ani přespat. ten pokoj na člověka úplně padal. se šedým stropem, pokud by to nebyla vyloženě jemně holubičí šeď, bych byla převelice opatrná.

tohle je myslím dost děsivý příkla.

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 18. října 2018 14:01

Jiná Realita 

...jako jo, už jsem přesvědčená k bílému stropu...

Ale stejně - asi jsem divná, no, mně se to líbí. Prostě pak na tom dobře vynikne zařízení, a připadá mi to takový útulný.

Ale děkuju.! Strop bude na 99,8% bílej

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 18. října 2018 14:05

Miru mně se jemně šedý interiér někdy docela líbí, i když sama nevím, jestli bych to chtěla, pro mě je to dost studené. ale určitě bez stropu. 

barevné stropy samy o sobě se mi líbí, protože mám ráda "americký" styl a tam to mají často, ale podmíkou je, že s ním pak musí ladit celý interiér a nemůžete si třeba jen tam měnit polštáře, ubrusy a koberce, protože jak je strop jiný než vybavení, působí to disharmonicky, aspoň mi to přijde.

nějak cca takto se mi to líbí.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 18. října 2018 14:06

nebo takhle.

Offline Zu
Avatar
2529 příspěvků moje polička 18. října 2018 14:08

Jiná Realita no jo a pak musí ladit i pes 

Offline Isca
Avatar
4448 příspěvků moje polička 18. října 2018 14:10

Miru A co středně šedé stěny a o pár tónů (ale ve stejné barevné teplotě) světleji šedý strop? Tady by ale asi hodně záleželo na barevnosti ostatních větších ploch v místnosti, třeba ta teple hnědá do žluta na fotce od Jiná Realita by mi přišla děsná k té šedé na stěnách, i kdyby byl strop bílý. 

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 18. října 2018 14:13

Jiná Realita 

...no, já jsem právě úchylná na to ladění. Nemám ráda bláznivý barvy, nebo moc barev. Spíše minimum.

Vnímám to tak, že šedé stěny jsou super, takový elegantní neutrál. A k tomu přírodní tóny, minimum černé.

Jsem v nájemním bytě, a plovoucí podlaha a kuch. linka jako jsou v přírodních tónech, ale každý pes jiná ves. Tak  tou šedou to jakoby sjednotím, si myslím. Dostane to prostě nějaký jednotnější směr.

Offline Isca
Avatar
4448 příspěvků moje polička 18. října 2018 14:18

Miru Nechci ti do toho kecat, ale když si představím typický přírodní barvy  levnejch variant PVC a lamina, šla bych u výmalby spíš do krémové nebo lomené bílé.  

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 18. října 2018 14:24
Reakce na Zu:

Jiná Realita no jo a pak musí ladit i pes 

​no to každopádně  kdo nemá vhodně barevné zvíře, nechť opustí myšlenku na výstřelky v interiéru!

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 18. října 2018 14:25

Miru šedá na zdi mi přijde ok asi do tohoto odstínu, všechno ostatní už pak "žere" moc světla a dost to interér přebíjí a ještě to chce fakt velký pokoj.

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 18. října 2018 14:28

Isca 

...noo, tak to jsem teď lomená/nalomená já

Právě u techhle barev ta harmonie, ladění interiéru, doplňků musí být(za mě) téměř dokonalá. Protože všechno, co neladí, mi to pak ruší... Chjo

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 18. října 2018 14:28

Jiná Realita 

...jo, asi tak. Nebo jen o malilinko tmavší. Ale úplně tmavé ne. Díky

Offline Isca
Avatar
4448 příspěvků moje polička 18. října 2018 14:39

Jiná Realita  Tak tohle je zrovna moc hezký.