design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline Samantha
Avatar
1662 příspěvků moje polička 12. října 2018 09:10

Jiná Realita 

Taky se mi líbí... do kavárny, proč ne.

Připomíná mi to kulisy z Dařbuján a Pandrhola, jen v černobílém. Nebo taky Hrátky s čertem.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45989 příspěvků moje polička 12. října 2018 10:12

Jiná Realita mně se to taky líbí

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33606 příspěvků moje polička 12. října 2018 10:21

kavárna se mi nelíbí, resp. jako ok, ale asi by se mi tam netrávilo příjemně moc času

a ta koupelna mi nepřijde tak zlá, resp. on je prostě blbej ten základ, strašně zastaralej a nemoderní a když to nechtěli celý vybušit, což nechtěli, museli to nějak překrejt. Dlaždice všechny, i dřevěnej obklad se mi líbí, ta barevnost mi přijde vyloženě příjemná.

Hlavně, že je zbavili toho příšernýho schodu u vany....nechápu taky, proč dávat rohovou vanu do velký koupelny, my máme rohovou vanu v pidikoupelně, kam by se normálně dlouhá nevešla

 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 12. října 2018 10:23

Jiná Realita Mně se to nelíbí, resp. mi to nepřijde nijak interesant, takový urputný až kýčovitý to je 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 12. října 2018 10:28

Mne ta kavarna prijde desna, zas si nekdo myslel, ze ma skvely napad a ono ne

Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 17. října 2018 22:12

Mutziputzi Super!

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 17. října 2018 22:17

Mutziputzi to je MOC pěkný (akorát ta fotka nad vanou ve mě vzbuzuje jaksi znepokojující pocity , zato kachle za vanou jsou skvělý).

Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 17. října 2018 22:28

Jsem ted narazila na tohle, prijemny....

https://thegempicker.com/make-small-apartment-look-bigger/ 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 17. října 2018 22:34

0zero7 mě vždycky zajímá, kde berou do těch bytů obrazy. vybrala bych si hodně, ale nemám tucha, kde něco podobného splašit.

Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 17. října 2018 22:47

Jiná Realita ja jsem hodne veci resila vlastnim ramem a paspartou a docela si mi podarilo sehnat zajimavy veci bud na design marketech primo od umelcu a nebo po ruznejch vetesnictvich atd. I ramy treba...

Zrovna jsem resila, ze mam nejaky fotky prarodicu a babicek co jsou super (babicka v plavkach na plovarne etd) a kam a jk s tim, jsem v procesu, momentalne je to pozastaveny, protoze chci resit obyvak a udelat nejaky zmeny. 

Ale da se urcite... V byte v cesku jsem koupila hnusnej obraz ve starozitnictvi, krasnej odrbanej starej ram mel. Vykopla jsem obraz a dala tam zrcadlo a povesila do koupelny. To bych si hnedka odvezla sem kdyby bylo jak :)

Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 17. října 2018 22:49

Jiná Realita jo jeste me napadlo, mam na pintrestu ulozeny free soubory na tisk, kde jsousuper veci co se tyce wall art, treba stary manualy na fotaky apod. Tak se mrkni tam. Pak uz jen resis ram, urcite je tam nejaka oblast co by se ti vizualne libila. Jsou na to i dalsi webovky urcite, tak i google neco hodi

Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 17. října 2018 22:53

No a kdyby te brala historie, tak New York Public Library dala online ke stazeni spoustu souboru v High Res, beco z toho by myslim vypadalo dobre, kdyz se to spravne zaramuje

http://publicdomain.nypl.org/pd-visualization/

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 17. října 2018 23:16

0zero7 wow, díky moc za tipy :) u nás asi nejsou vetešnictví tak rozšířená jako u vás, možná v praze? tady o žádném nevím. což mě mrzí, protože vetešnictvím jsem se prohrabávala ráda.

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 18. října 2018 08:35

Nevím, zda sem, nebo do blbých dotazů - 

máte, prosím, někdo z vás vymalovanou místnost nějakou barvou včetně stropu?

Mně se to moc líbí totiž.

Jasně, že vím, že se opticky místnost zmenší, sníží strop, ale to by mi nevadilo.

Prostě - máte to někdo, nebo fakt ten strop vždycky bílý.?..

Díky

Offline Garfie
Avatar
23829 příspěvků moje polička 18. října 2018 08:54

Miru Ano, ještě nedávno jsem měla černý strop v ložnici (byl to nápad původního majitele, který jsem jen lehce dotáhla-přidala tapety atd.), ale zrovna nedávno jsem ho vymalovala :-) Bylo to fajn, spalo se v tom výborně! :-)

A ve starém bytě jsem měla ložnici kompletně v takovém bordó nebo vínovém odstínu, všechny stěny i strop, k tomu  dřevěnou podlahu, stará široká prkna. Ale to byl krásný byt v centru se čtyřmetrovými stropy, já byla mladá a svobodná bohémka a ten byt tomu odpovídal :-) (měla jsem tam i jednu stěnu v královsky modré a jediným nábytkem v obývací části byl starý klavír, prádelník a modré křeslo....)

Mně se to líbí, ale tak nějak s mírou, dům co jsme kupovali měl vymalováno ostře žlutou, oranžovou a čevenou i na stropě a to bylo příšerné, vypadalo to spíš jako někde v baru z 90. let (což umocňoval kulečník v obyváku a barové sezení...)

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 18. října 2018 08:56

Barevne stropy jedine v podminkach, ktere splnuje tak promile interieru a vkus promile vlastniku. 

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 18. října 2018 08:57

Garfie 

Díky!

No, já mám takovou kuchyň s jídelním obývacím koutem, a ráda bych to celé, sakumprdum, šedé. Mám teď šedou jen jednu stěnu a to je mi málo...

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 18. října 2018 08:58

jinx 

...šmarjá, prosím, přelož mi to, ať to lépe poberu

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 18. října 2018 09:02

Miru že to na 99,9%+ bude vypadat vždy blbě