Nerdské vlákno (pc hry, konzole, deskovky, fantasy, komiksy....)

06. října 2016 19:43
Offline Potrefenáhusa
Avatar
33717 příspěvků moje polička 17. listopadu 2019 09:56

Zina A teď mám moc velkou chuť si něco zahrat!!!!! Nastesti (nebo bohuzel) nemám na čem, naposled Pilgrims se mi povedlo spustit až na počítači v práci, hrát tam Zaklinace by asi neslo

Offline Sweet Potato
Avatar
34825 příspěvků moje polička 17. listopadu 2019 10:00

continuity A Kingdom Come si pak může jít zahrát i naživo na Malešov!

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 17. listopadu 2019 10:24

Potrefenáhusa To je výhoda konzole, že tak rychle nezastará, ale já jsem taky zvyklá na PC a nevím, jestli se ještě přeučím. A osobně jsem poslední rok herně taky marná, nějak už to večer neusedím, stačí mi to přes den pracovně. Vlastně poslední rok skoro už hraju jen Hearthstone, taková karetní na motivy WOW, to není (respektive nemusí) být časově tak náročný. 

Sweet Potato A už jste tam byli? My se chystáme nějak na jaře, te´d to myslím ani není. Ale nedávno jsme od nich byli an těch nových dvou a dost super to bylo.

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 17. listopadu 2019 10:26

Potrefenáhusa Mě teď napadlo, že u vás by byla asi opačná sitauce, oproti klasickýmu modelu, kdy chlap hraje a ženu to se*e, ne? Musela bys mu pak pustit video od Marušky, že ta tvoje závislost na hraní je vlastně jeho chyba!

Offline Sweet Potato
Avatar
34825 příspěvků moje polička 17. listopadu 2019 10:29

Zina Byli. Je to dost jiné než klasické únikovky. Máte celý tým?

Na nové se těším, na jednu jdeme příští týden.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33717 příspěvků moje polička 17. listopadu 2019 10:37

Zina Lolol, no to je bohuzel pravda....ale pamatuju, když před lety vyšel novej dil falloutu, tak jsem ze svyho tehdejšího kluka videla nonstop 4 dny a noci jen zada u počítače a taky mě to pekne sr*alo

Offline continuity
Avatar
33673 příspěvků moje polička 17. listopadu 2019 10:51

Zina paktofonika diky, diky. Koupim ten Skyrim, draci musi byt. Trochu me prekvapila cena, asi ze je to stare jak hnede uhli? prihodim k tomu ten Kingdome Come, pokud nevymyslim neco jineho. Podle recenze to vypada dobre, i kdyz bez magie.

Offline continuity
Avatar
33673 příspěvků moje polička 17. listopadu 2019 10:57

Zina u nas je PC dost nabusene kvuli strihani videi, zivit dva kramy urcite nehodlam .

Nastesti to u nas nikdy nebylo tema.

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 17. listopadu 2019 11:12

Potrefenáhusa Mně to hraní jako koníček nevadí, sama v tomhle ohledu máslo na hlavě. Blbý jsou  pro vztah, kde hraje jen jeden, onlinovky, v těch se lidi dokážou zabouchnout na několik let, nejdou dohrát a často od nich "nejde" jen ta odejít, jak hraješ s ostatníma, tak bys kazila hru i jim. 
Na druhou stranu představujou i způsob, jak se seznámit, mně se pár kamarádů MMORPG přelilo i do reálnýho života a jsem za to a za ně ráda.

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 17. listopadu 2019 11:13

Sweet Potato Nemáme právě, proto jsme tam zatím nebyli, protože by nám ho doplnili, čemuž se mužská část brání :-).

continuity Starej, ale pořád dobrej :-).

Offline continuity
Avatar
33673 příspěvků moje polička 17. listopadu 2019 11:18

Zina no prave to bylo u nas. Vynadano dostal malem i soused, ktery zazvonil v nespravnou chvili, protoze se od toho neda odejit. Navic muze priserne rozcilovalo, kdyz prohrali kvuli blbosti nekoho jineho ( jeste to hral na americkych serverech a prisel na to pozde, takze se mu nechtelo zacinat znova.)

Hrani normalnich her mi vubec nevadi a nikdy nevadilo. Ja se taky obcas zactu a obrustaji me u toho pavuciny. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 17. listopadu 2019 11:19

Zina Keď som spoznala priateľa tak to hral furt len WOW a Diabla. No neviem ako sme prežili tú úvodnú fázu vzťahu, tak mi kúpil Xbox a už to išlo, postupom času sme od hrania kvôli nedostatku času upustili. Teraz keď nemáme ani tv ani xbox a iba nintendo tak mám často chuť si niečo zahrať. PC mi hry v pohode utiahne, ale nerada na ňom hrám, preferujem gamepad.

Včera som si spomenula na toľko dobrých hier...oj, zahrala by som si niečo.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33717 příspěvků moje polička 17. listopadu 2019 11:35

continuity U nás kniha v ruce nevadi, mobil (pocitac) ano. Parfumanie ve ctecce by se mi hodila...

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 17. listopadu 2019 13:05

continuity No já už jsem tady asi psala, že jsem přestala hrát WOW, když to tam začalo být o dost náročnější než v práci. Raidovací povinnost 4x týdně, od 8 večer do půlnoci v týdnu a o víkendu dřív, včetně řízených pauz na záchod, mezi tím příprava, a to všechno bylo ale dobrý a bavilo mě to, ale už jsem pak nedala tabulky a statistiky a dotazy typu, proč mi ve 22:34 spadla demidž o 1500, strašný.

paktofonika My jsme hráli spolu, tak to problém nebyl, akorát já jsem skončile s online hraním dřív, už jsme neměla ten sitzfleisch a zhoršily se kvůli tomu popsanýmu vztahy v gildě. Doma máme kde co, ale pořád hraje prim PC, a co jsem docela ráda, že si muž nepořídil tu helmu na VR, bo u normálního hraní spolu normálně rokujeme, což by helma asi zařízla :-D.

Offline continuity
Avatar
33673 příspěvků moje polička 17. listopadu 2019 13:11

Zina tak vidim, ze to bylo jeste velke stesti, ze hral s nahodnyma pubertakama z juesej.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 17. listopadu 2019 18:02

Zina Ja som si dnes doma tak posteskla a priateľ hneď začal googlit ps4 pro :D Ale to by sme museli kúpiť i TV a konzole a TV sme predávali, kvôli nedostatku času a aby sme do toho furt nečumeli :D 

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 17. listopadu 2019 21:40

Zina Zarizla (mame doma VR sety dva, ale jen jeden pocitac, co to utahne).

Jinak KCD vyhralo na Ceske hre roku tri ze ctyr dilcich kategorii a ma uspechy i v zahranici. Akorat WH uz neni ceske, prodali se nekam na sever, tusim. Ale ja tu ceskou herni scenu moc nesleduju, hraju tahovy strategie a tam jsou nejlepsi 100 let stary veci typu Dominions a AOWIII (pry jsou dobry nove vvysly AOW4, ale to uz je scifarna, tak se toho trochu bojim)

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 17. listopadu 2019 22:04

Solathis Do Rakouska, oni THQ Nordic trochu klamou názvem :-). Ty čtvrtý  AOW jsou prý dobrý, být tebou, tak to vyzkouším. Mně moje oblíbený série (Might and Magic a Wizardry) už asi nevyjdou, kdyby jo, tak bych j hrála, i kdyby byly sci-fi komplet :-)

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 17. listopadu 2019 22:31

Zina No mne muz taky tvrdi, ze to ve skutecnosti vubec neni spatny, no :-D Ale ja ted stejne nemam na hrani cas, fotky a siti a tak...

Offline Sweet Potato
Avatar
34825 příspěvků moje polička 23. listopadu 2019 10:33

Zina continuity 

Taková lamí otázka, Zaklínač 3 je samostatná hra nebo je potřeba mít i předchozí?