Nerdské vlákno (pc hry, konzole, deskovky, fantasy, komiksy....)

06. října 2016 19:43
Offline moora
Avatar
7559 příspěvků moje polička 26. listopadu 2016 08:59

no já normálně začínám bejt závistí fialová

dnes jsem něco dělala v bývalém dětském pokoji a tu mě zaujalo  cosi povědomého na posteli. tak jsem zaostřila :-) a taky to nemám (tu šmodrchanici)

Offline Sweet Potato
Avatar
34856 příspěvků moje polička 26. listopadu 2016 14:05

Mission completed!

Holub na Karláku.

Offline Sweet Potato
Avatar
34856 příspěvků moje polička 26. listopadu 2016 14:32
Reakce na Karoleena:

Možná právě proto tu standartní stáhli. Osm stovek??? Ani smykem, vždyť to stálo snad padesátikorunu!

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 26. listopadu 2016 15:55
Reakce na Sweet Potato:

Nojono, a hele, na Planetě her už prémiovku mají skladem. Já bych tu dřevěnou krabici vystlanou sametem taky klidně oželela... :) https://www.planetaher.cz/love-letter-premium

Co říkáš na to Vúdú?

Offline Sweet Potato
Avatar
34856 příspěvků moje polička 26. listopadu 2016 16:17
Reakce na Karoleena:

Chystám to jako dárek, tak jsem zatím jen nakoukla a kochám se. Vyvedené je to skvěle, i s panenkou! A celkem za pár korun.

Na MD jsem ocenila, že to je hra jednak geniální, jednak kapesní. Takže box fakt ani zlatý. 

Včera jsem viděla, že někdo kupoval Star Wars Carcassonne. Dobrý dárek pro skalního fanouška, řekla bych.

Offline Zina
Avatar
5855 příspěvků moje polička 26. listopadu 2016 16:19
Reakce na Karoleena:

Neměl byste někdo prosím tip na deskovku pro kluky 6 a 10 let? Prý zvládají oba i hry s označením od 12 let. Já si nějak vůbec nevím rady, protože ten věkovej rozptyl mi v tomhle věku přijde docela velkej, aby si ten mladší zahrál a staršího to ještě bavilo. Jestli už se to tu někdy řešilo a jenom jsme nedávala pozor, tak mě prosím nasměrujte, ať to tu nejede znovu :-).

Offline Sweet Potato
Avatar
34856 příspěvků moje polička 26. listopadu 2016 16:26
Reakce na Zina:

Tušíš, co už mají? A co je baví jako téma? Scifi, fantazy, vláčky...?

Offline Zina
Avatar
5855 příspěvků moje polička 26. listopadu 2016 16:29
Reakce na Sweet Potato:

Nejspíš fantasy, protože mám dvě indicie, Pán prstenů a Carcassone - to už hrají. A dospělí (my nebo rodiče) to budou hrát s nimi.

Offline Sweet Potato
Avatar
34856 příspěvků moje polička 26. listopadu 2016 16:32
Reakce na Zina:

Hledala bych něco s výrazným prvkem náhody, aby ten mladší nebyl bez šance. Zamyslím se. Zatím koukni třeba na Castle Panic, to je dost vydařená kooperativka, hráči brání hrad proti příšerkám.

Offline Sweet Potato
Avatar
34856 příspěvků moje polička 26. listopadu 2016 16:46
Reakce na Zina:

Jinak z těch známých mívaji kluci hodně rádi Bang!, Citadelu, Dominion.

Z méně známých mne teď ještě napadla RoboRally, jednoduchá, rychlá. Nebo Cesta kolem světa za 80 dní.

Offline Zina
Avatar
5855 příspěvků moje polička 26. listopadu 2016 18:45
Reakce na Sweet Potato:

Moc děkuju, ten Catsle Panic jako kooperativní vypadá docela dobře. O Bangu jsme uvažovali, ale nejsme si jistí tím 6letým, zbytek mi nic moc neříká, tak na něj taky mrknu.

Offline moora
Avatar
7559 příspěvků moje polička 26. listopadu 2016 22:46

tak uz taky mam malyho ruzovyho smrada. stal me teda asi 20 pokebalu. holub před barákem.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33764 příspěvků moje polička 26. listopadu 2016 23:12
Reakce na moora:

já teda jsem ditta zkusila dát do dobejvanýho gymu a vzal na sebe sice podobu toho prvního pokémona, co tam byl, ale zůstal slabej, takže byl vyřízenej asi během 10 vteřin...

Offline Sweet Potato
Avatar
34856 příspěvků moje polička 26. listopadu 2016 23:21
Reakce na moora:

Hurá!

Offline moora
Avatar
7559 příspěvků moje polička 27. listopadu 2016 16:09

hujiiiiiiiiiiiiiiii (to vám napsala kočička)

a teď moora: dnes další ditto z magikarpa u karlova mostu. cestou ze závodů jsem se stavila na fidlovačce - charmander, na folimance - 3x vejce, pak vyrazila do vojanovejch sadů pro sandshrewa, na staromáku se připletla k akci "kroužíme kolem hotelu four seasons" (hotelová ochranka musela bejt z toho kolujícího davu dost zmatená :-) ) , zde ulovila hafo pokemonu v čele s omanytem, pak přes most do vojanovejch sadů pro sandshrewa, zapomněla na svou poučku "vytipuj směr a vydej se na opačnou stranu", takže obkroužila strakovu akademii (vyplatilo se, další omanyte), pak teda navštívila vojanovy sady, sandshrew teda žádnej, zato objevila bizarní kapli sv. eliáše a potkala hejno živých pokémonů = pávů, jeden nich byl bílý

Offline Sweet Potato
Avatar
34856 příspěvků moje polička 27. listopadu 2016 17:39
Reakce na moora:

To jsou hezké zážitky i úlovky. Omanyty bych potřebovala. O tom kroužení jsem taky uvažovala, ale zalekla jsem se davů mířících na Staromák. Vyzkoušela jsem Žvejku v gymu, dostal bleskově na budku. Zkusila jsem zapnout vejce před sesbíráním bonusů sedmého dne, celkem výhodné.

Písečňáci jsou pořád tady na kopci. Co závody, pochlub se.

Offline moora
Avatar
7559 příspěvků moje polička 27. listopadu 2016 18:14
Reakce na Sweet Potato:

no, chlubit se není čím. fakt moc chci pásovce, že bych se vykopala na večerní procházku? jsem po dnešku teda dost vymrzlá...

Offline Sweet Potato
Avatar
34856 příspěvků moje polička 27. listopadu 2016 18:17
Reakce na moora:

To věřím. A bude hůř. Kdyby ses přece chystala, dej vědět, omrknu situaci.

Říkám si, jestli mne tibpokyši aspoň trochu otuží?

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33764 příspěvků moje polička 27. listopadu 2016 20:02

Dneska se mi povedlo nacpat do gymu na olšanech při průjezdu tramvaji okolo...

a mate uz někdo toto? Ja to dnes videla prvne v gymu

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33764 příspěvků moje polička 27. listopadu 2016 20:03
Reakce na moora:

To ja ta smodrchanice,co ma moora na posteli!!!