Nerdské vlákno (pc hry, konzole, deskovky, fantasy, komiksy....)

06. října 2016 19:43
Offline Sweet Potato
Avatar
34856 příspěvků moje polička 27. listopadu 2016 21:11
Reakce na Potrefenáhusa:

Tangela, dvě už jsem lapila. Evolve to nemá. Ale moc se mi líbí.

Offline Sweet Potato
Avatar
34856 příspěvků moje polička 27. listopadu 2016 21:12

Ehm, a nevím, jestli mne nezavrhnete, když se přiznám, odkud jsem včera dobývala gym, ale risknu to. Z lóže Národního divadla!  Před začátkem představení tedy.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33763 příspěvků moje polička 27. listopadu 2016 21:15
Reakce na Sweet Potato:

Neeeee,my to chapem 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46110 příspěvků moje polička 27. listopadu 2016 21:17
Reakce na Sweet Potato:

Offline moora
Avatar
7557 příspěvků moje polička 27. listopadu 2016 23:01
Reakce na Sweet Potato:

Offline Zina
Avatar
5853 příspěvků moje polička 27. listopadu 2016 23:01
Reakce na Sweet Potato:

Co nechápeme je, že nám tu nenapíšeš, jak to s tím gymem dopadlo :-D.

Offline Laceerta
Avatar
13 příspěvků moje polička 28. listopadu 2016 08:38

Tak jsem si o víkendu uvědomila, že už mě pokémoni přestali bavit. Vlastně to přišlo po tom, co bez vysvětlení navýšili některým pokémonům CP a jiným naopak ubrali. Minimálně jednou za měsíc si sami bez upozornění změní pravidla hry. Posledně to bylo znevýhodnění silných hráčů tím, že dobývání gymů jde raz dva, ale zvyšování prestiže si musíte "zasloužit". Kdy blbých 2 tis bodů klikám min. čtvrt hodiny. Nebo že se sníží CP protivníka při boji v gymu, prý aby měli slabší hráči "šanci". Eh!

Navýšením CP "jen tak" mi vzalo chuť hrát. Dřív jsem měla motivaci, prostě jsem chtěla 3tis. kémona, tak jsem musela běhat po městě a hrát. Teď? Mám jich několik zadarmo. A navíc díky eventu mám stardustu že nevím co s ním. Dřív když jsem měla užmoulaných 30 tis. tak jsem byla v sedmým nebi a rozmýšlela, kterýho upnu.

O víkendu jsem dosáhla lvl 33 a neměla jsem z toho radost. K čemu to? Ráno jsem prošla město a za půl hodiny jsem nasbírala 30 tis. XP. Takže dozašení dalšího levlu není tak nedosažitelný...

Už z toho člověk nemá takovou radost, když to jde takhle snadno. Nemáte stejný pocit?

Offline Sweet Potato
Avatar
34856 příspěvků moje polička 28. listopadu 2016 09:42
Reakce na Zina:

Pardón. Dopadlo to dobře, coiny jsem si vybrala. Ale o přestávce už jsem byla zase venku, dle očekávání.

Laceerta 

Asi to chápu, ale nemám to tak. Nejsem zatím tak daleko, pořád mi jde nejvíc o sbírku potvůrek. Teprve nedávno mi došlo, že cp není vždy nejdůležitější, začala ijsem sledovat i IV. Jako jediná žlutá široko daleko jsem gymy v podstatě vzdala, až po té úpravě dobývání to pro mne začalo mít zas trochu smysl, ale stejně jsem 20 hodin nikde nevydržela, ani nepamatuju. O veškerý stardust jsem přišla kolem té úpravy CP, tak tenhle event vítám. Ale celkem často čtu, že hodně pokročilí hráči a hlavně bojovníci na ty změny nadávají, ztrácejí své výhody. A vlastně mne trochu mrzí, že chytit ditta bylo tak snadné.

Ta hra šla do světa ne zcela dokončená, vylaďují za běhu, někdy ku prospěchu, jindy ne. Teď myslím vše chystají na nástup 2.generace. Podle mne sami netušili, že se na to hráči tak vrhnou a za pár měsíců budou mít plné pokédexy.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46110 příspěvků moje polička 28. listopadu 2016 13:37
Reakce na Laceerta:

já jsem na tom jako SP, nejsem žádný zkušený hráč, nikdy jsem takovou hru nehrála, zvolila jsem červený tým, tudíž spokojenost modrých, kteří si vystavěli desetipatrové gymy, které se kolikrát i týden prostě nehnuly a já se nedostala vůbec nikam, jsem nesdílela a za tu změnu v gymech jsem ráda.

nevadilo mi ale postupovat hrou pomalu, takže ty eventy sice fajn, ale i na mě už je to docela snadný - že se za týden dostanu z 28 na 29lvl jsem fakt nečekala:-)

doufám, že tu druhou generaci fakt už spustí, jednak to bude určitě zas zajímavější a taky aby si udrželi i hráče jako ty. jinak ta změna cp mi přišla taky hodně mimo, to máš úplnou pravdu. stardustu mám ovšem nedostatek i tak:P

Offline moora
Avatar
7557 příspěvků moje polička 28. listopadu 2016 17:02
Reakce na Sweet Potato:

dnes 5x vejce na folimance

Offline Morrigan
Avatar
75 příspěvků moje polička 28. listopadu 2016 17:15

Prosím vás, má některá z vás tu kuchařku z Game of Thrones? Přemýšlím, že bych jí koupila sestře, ale nejsem si jistá, jestli se podle ní dá vařit. Tím myslím, jestli se tam používají moderní ingredience atd.

Offline Sweet Potato
Avatar
34856 příspěvků moje polička 28. listopadu 2016 17:55
Reakce na moora:

No hurá! Zato u nás v Tescu měli dnes jen křepelčí!

Docela mne mrzí, že jsem prošvihla to kroužení kolem Four sesons. Asi zkusím 3.12.ten Václavák, i když už bude po eventu. Nepřidá se někdo?

Offline moora
Avatar
7557 příspěvků moje polička 28. listopadu 2016 20:00
Reakce na Sweet Potato:

ja bych sla. mela bych teda uklizet, v nedeli me ceka najezd pribuzenstva, ale takovy 3 hodinky vcetne cesty bych vysetrila. vono stejne clovek rychle vymrzne.

Offline Sweet Potato
Avatar
34856 příspěvků moje polička 28. listopadu 2016 20:13
Reakce na moora:

Já určitě dlouho venku nevydržím. Tak se ještě domluvíme, bylo by to super.

Offline moora
Avatar
7557 příspěvků moje polička 29. listopadu 2016 20:27

asi to patří spíš do "co jste si dnes koupily", ale tady najdu více pochopení

a kdybyste někdo toužil po kudlance, ve stromovce jsem jich dneska lapla 5 (jedna teda zdrhla). a hrozně mi zdrhají abry, si musím postěžovat. na jednu chycenou 4 zdrlý

Offline Sweet Potato
Avatar
34856 příspěvků moje polička 29. listopadu 2016 22:51

Kdy ten event končí? Co je 30.11. 00.00? Za hodinu nebo zítra v noci?

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 29. listopadu 2016 22:54
Reakce na Sweet Potato:

Kruciš, zrovna jsem se sem přišla zeptat, jestli někdo neví, kdy ten event končí!:)

Offline Sweet Potato
Avatar
34856 příspěvků moje polička 29. listopadu 2016 22:57
Reakce na Karoleena:

Na fb (českém) taky nemají jasnou. Na Fb nianticu jsem to nenašla. Tam asi nepochybují.

Offline Sweet Potato
Avatar
34856 příspěvků moje polička 29. listopadu 2016 23:07

Řekla bych zítra, ale abych nelitovala...

Offline Sweet Potato
Avatar
34856 příspěvků moje polička 30. listopadu 2016 08:54

Tak to fakt už skončilo. :-/ Naštěstí jsem se včera pochlapila a evolvla, co šlo. Ale moc toho nebylo.

Stihly jste?

moora  Prosím o recenzi rukavic. Mám jedny staré, co fungují už velmi nespolehlivě, a jedny nové, co nefungují vůbec.