Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline whiskas
Avatar
19548 příspěvků moje polička 26. června 2020 20:42

Jennyfor To zní báječně, přeji více takových dnů .

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 26. června 2020 20:48
Reakce na Jennyfor:

Mně dnes udělalo radost odpoledne se synem, protáhl mne Karlínem, takže už vím, jak dobře se jí ve Spojce, v Mém šálku kávy výborné kafe a k dortíku ještě věneček zdarma, protože jsem milé obsluze připomínala maminku, probrali jsme se synkem všechno možné, knížky, filmy, podnikání, a trochu courali po parku a uličkách, zmrzlina byla taky.

A bylo to tak fajn, když mně ten hlavu větší fešák držel za ruku, dával pozor, abych špatně nestoupla, všude se o mne tak gentlemansky staral, dveře otvíral, ke stolu mě usazoval, je z něj už velkej chlap a mám z něj radost. 
A připadá mi jako včera, kdy jsem ho za tu malou ručičku vodila já.

Prostě krásnej den, i to počasí.

​to je super!

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 26. června 2020 21:05

Jennyfor Ve Spojce jsme byla těsně před koronou a dobrý to tam bylo, říkala jsem si, že ji určitě zařadíme mezi navštěvované podniky. A mám radost, že jste si užila volné odpoledne a žá máte se synem takový hezký vztah .

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 26. června 2020 21:10

Jennyfor to zní úžasně! Moc ti to přeju

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 26. června 2020 21:27

Jste všechny takové zlaté

Offline 74SLena
Avatar
467 příspěvků moje polička 26. června 2020 21:29

Radost už včera, to si tak z dětství pamatujete moc hodnou holčičku, která si v s váma zhruba v 4 a 5 letech týden o prázdninách hrála , v hlavě mi zůstaly její obrovské hnědé oči, díky facebooku a díky tomu, že jsem si pamatovala jméno jejího bráchy se mi jí podařilo kontaktovat, asi tak dva roky se s ní chci sejít a buď to nevycházelo mě, nebo jí a včera jsme se konečně sešly. Ty oči se vůbec  nezměnily, jen jsou víc dospělé ...

Offline 74SLena
Avatar
467 příspěvků moje polička 26. června 2020 21:42

Karoleena

nevím, jak moc je to aktuální, nečetla jsem předešlé příspěvky všechny, ale v Olomouci jsme byli několikrát, dobré ubytování je U Jakuba, je to v centru kousek od náměstí a příště až zase pojedem, tak pokud bude volno tak minulý týden jsme byli ubytovaní v Apartment Centrum + Parking, je to byt, tak stravovat se musíte sami, ale je to hned pod hradbama, tak do centra je to asi 10 minut, kousek je Rozárium a botanická, v této době asi nejhezčí a necelý kilometr je OC Šantovka kde je úplně všechno, zamilovala jsem se tam do kavárny Helenka úpně nahoře, krásný výhled, zajímavé menu a výborná káva z místní pražírny. Moc jsme se nadchli i ve vegetariánské restauraci A koza zůstala celá, ta je na střeše starých hradeb.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 26. června 2020 22:16

Jennyfor 

To je krásný. ❤️

Offline Ginevra
Avatar
853 příspěvků moje polička 26. června 2020 22:26
Reakce na Kokoska:

Kdo kontroluje a jakym zpusobem, ze cizinec si v CR nechal udelat test nebo zustal v karantene? Nebo i Cech po navratu z cervene zeme?

​Evidují se při příletu a pak je v udaném místě bydliště kontaktuje hygiena. 

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 26. června 2020 22:35

Ginevra od kamarádky dcera přijela z Anglie. Doma ji nikdo nekontaktoval, už je to 14 dní, takže už to má za sebou. Pochybuju, že by hygiena mohla kontrolovat doma a nemají ani povolení sledovat mobil a karty. Bude to na dobrovolnosti a vlastní zodpovědnosti.

Offline Ginevra
Avatar
853 příspěvků moje polička 26. června 2020 22:49

Renusatko 

K tomuto konkrétnímu případu se nevyjadřuju, ale obvykle to bývá tak, jak jsem popsala. Nesmíš si představovat přepadovku ve stylu "kontrola léčebného režimu" nebo jak se to dřív jmenovalo. Prostě toho člověka zkontaktují, telefonicky se s nim domluví na návštěvě. O nějakém sledování mobilu a karet není vůbec řeč. 

Ostatně teď už toho bude míň a míň, dřív dost nestíhali. 

Offline Pinot Noir
Avatar
24494 příspěvků moje polička 26. června 2020 22:54

Jennyfor mám radost s tebou

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 26. června 2020 23:05

Ginevra Já vím, že to tak má být, ale spíš si myslím, že je to předpis, který se moc nedodržuje. Já teda znám jen dva případy, ten popsaný, kde dceru nikdo nekontroloval a potom jeden, kde už je dotyčná v republice 11 den a taky nic. Ani se nikdo nezajímal jestli byly na testech nebo budou v karanténě. Osobně mi přijde jedno jestli třeba dojel brácha z Prahy nebo Anglie, dovézt to do Brna mohl tak jako tak. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 26. června 2020 23:11

Renusatko to sice mohl, ale v praze je aktuálně 742 (evidovaných) nakažených. to asi v londýně bude víc (v poměru k počtu obyvatel)

Offline 74SLena
Avatar
467 příspěvků moje polička 27. června 2020 00:02

Jennyfor 

jo chvilky se synem, to je to nejhezčí. Mě tuhle položil hlavu na rameno. Tak jsem si to užívala a trochu ho hladila za uchem. Držel jako pes.

Online AprilTwelve
Avatar
930 příspěvků moje polička 27. června 2020 06:46

74SLena to je takovej svátek, když se ty  velký nechají pomuchlat  my teď mame za sebou ukončení zakladky  a je to vlastně  dojemny.... takový první  velký mylnik a já jsem z toho fakt asi trochu namekko 

Online AprilTwelve
Avatar
930 příspěvků moje polička 27. června 2020 08:17

a jsem dnes už od půl 8 na zahradě a je strašně příjemně... svěže a kolem se město probouzí, cinka nádobí u snídani, sousedi pouští fajn tlumenou muziku,  už jsem vyplela kus zahonu, mám k tomu dobry  čaj a je tu prostě krásně

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 27. června 2020 08:39

Jennyfor 

To je krásné, přeju víc takových dní

Offline Pinot Noir
Avatar
24494 příspěvků moje polička 27. června 2020 09:16

AprilTwelve že ty jsi vyplela i to líčidlo

Offline barbucha blogger
Avatar
30602 příspěvků moje polička 27. června 2020 09:30
Reakce na Kokoska:

Kdo kontroluje a jakym zpusobem, ze cizinec si v CR nechal udelat test nebo zustal v karantene? Nebo i Cech po navratu z cervene zeme?

​Nikdo. Je to povinnost uložená tou vyhláškou (resp. Ochranným opatřením), že se máš sama nahlásit (hygieně)... a nepochybuju že pod nějakou pěknou sankcí.