Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline Sweet Potato
Avatar
34832 příspěvků moje polička 27. června 2020 09:42

Jennyfor To jste měli krásný den.

(Já byla v Mém šálku kávy předevčírem a vydařené to tedy nebylo. Prvnímu číšníkovi padaly z rukou jen lžičky, druhému už i nádoby s vodou, do našich papírů a mobilů. Pak zamával lehce hadrem, spokojeně pravil "v pořádku, zůstalo to jen na stole" a zanechal nás osudu. Když jsme si přesedli k suchému stolku, významně přenášel cedulky s rezervacemi:-))

Offline AprilTwelve
Avatar
930 příspěvků moje polička 27. června 2020 09:54

Pinot Noir několik a už po několikáté tenhle rok.. To je fakt děsnej trifid

Offline Yvraine
Avatar
293 příspěvků moje polička 27. června 2020 10:41

Vstup do ČR

- hygiena nikoho nekontaktuje, je to povinnost každého člověka

- podle semaforu: Občané a rezidenti ČR vracející se ze zelených a oranžových zemí nemusí kontaktovat hygienu a jít na testy

Občané daných zemí a občané ČR rezidenti v těchto zemích vracející se z oranžových zemí musí kontaktovat hygienu a jít na testy, nebo do 14 denní plné karantény

Červené země - hygiena a testy, nebo karanténa pro všechny

viz. Ochranné opatření

Offline Kokoska
Avatar
28310 příspěvků moje polička 27. června 2020 11:08

Yvraine barbucha ja ty narizeni a predpisy chapu, ale dovedu si predstavit, pokud opravdu neni kontrola, ze se na to lidi vykaslou. To by je museli odchytavat na letisti a strcit do statni karanteny jako na Slovensku. Nebo predat hygiene seznam cestujicich a ta by zkontrolovala, jestli byli na testu. Dobrovolna karantena bez kontroly urcite splnena u 100% lidi nebude.

Offline continuity
Avatar
33687 příspěvků moje polička 27. června 2020 11:11

Kokoska no splněna nebude, ale pokud si dobře pamatuji šíření covidu bylo zařazeno mezi trestne ciny, takže ty sankce můžou být trestnepravni pokud u toho nerespektování ještě někoho nakazis. 

Je to na odpovědnosti každého a já nechci žít v policejním státě. Ať se trestaji případy, na které se přijde, ale kontrola všech a všude je mi proti srsti. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 27. června 2020 12:12

Kokoska continuity 

Řekla bych že je to trochu podobný jako ve státech, kde je povolenej alkohol při řízení. Můžeš si dát skleničku, ale běda když zaviníš nehodu... taky nekontrolujou každýho řidiče co vyjede na silnici. 

Nebo v MHD, neukazujeme legitku nebo lístek řidiči, je to na každým jednotlivci, jestli se vydá na dráhu zločinu nebo je poctivec od kosti. Přitom se musí počítat s tím, že ne každej... atd. atd. - ale to je daň za určitou svobodu, a zaplaťpámbu za to.

Takže určitou míru osobní zodpovědnosti schvaluju a netoužím po tom, aby mě odchytával na letišti kdejakej pohůnek jak nesvéprávnou nebo se odevzdávaly seznamy cestujících. Eště domovní důvěrnice by se mohly znova zřídit, a kontrolovat každýho v baráku?

Holt půjdu na ten test, dyk je to i v mým zájmu.

Offline Kokoska
Avatar
28310 příspěvků moje polička 27. června 2020 13:07

continuity barbucha doufam, ze budou vsichni zodpovedni

Offline Lamicka
Avatar
13352 příspěvků moje polička 27. června 2020 13:56

continuity souhlasim s tebou, ale kdyz si vzpomenu na unor...  jen v tride nasi dcery bylo 6 deti lyzovat v Italii a do doporucene karanteny nesel nikdo, sousedka pravidelne potkavala znameho, ktery mel karantenu uz povinnou. Bylo by super, kdyby se lidi najednou zacali chovat zodpovedne, snad jo...

Offline continuity
Avatar
33687 příspěvků moje polička 27. června 2020 14:30

Lamicka já jsem toho názoru, že většími zásahy statu se ta odpovědnost v lidech vybudovat nedá. Když nás bude nějaký velký bratr na každém kroku hlídat a zachraňovat, tak to bude jenom horší. 

Offline continuity
Avatar
33687 příspěvků moje polička 27. června 2020 14:32

Lamicka Já nevím, kdy byly lyžovat vasi spoluzaci, ale když jsme se vraceli z Itálie my ( konec unora), tak na webech různých odpovědných institucii byly stanoviska, ze není důvod tyto děti vyrazovat ze školní docházky. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 27. června 2020 20:32
Reakce na Kokoska:

continuity barbucha doufam, ze budou vsichni zodpovedni

​To doufáš marně Lidi jsou lidi... ale jde o to, že stejně nemůžeš ohlídat všechny do jednoho. Ani v policejním státě. A pak taky, pokud se někdo rozhodne jednat protizákonně (myslím aspoň ty smysluplný zákony), musí počítat s určitým rizikem a postihem. Tak když to někomu stojí za to... 

Online andulka01
Avatar
10695 příspěvků moje polička 27. června 2020 22:46

Jennyfor to je krásný

Offline Catherinne
Avatar
9837 příspěvků moje polička 28. června 2020 08:50

Včera první závod sezóny, dokonce se přidal i muž 

Offline Maureen
Avatar
příspěvků moje polička 28. června 2020 09:18

Catherinne gratuluju,jsi borec

Offline Catherinne
Avatar
9837 příspěvků moje polička 28. června 2020 11:38

Maureen děkuji,  ale byla to jenom pětka. Ovšem atmosféra famózní...

Offline Allysa
Avatar
530 příspěvků moje polička 28. června 2020 12:02

@catherinne Krása Ja byla minulou sobotu na Behej lesy a teda

Offline Catherinne
Avatar
9837 příspěvků moje polička 28. června 2020 12:20

Allysa no to teda

Offline Catherinne
Avatar
9837 příspěvků moje polička 28. června 2020 12:21

Offline continuity
Avatar
33687 příspěvků moje polička 28. června 2020 12:22

Allysa taky si běhala někde v tom vyprahlém lese

U nas je v lese tak sucho, ze to brzo bude na kajak. 

Offline continuity
Avatar
33687 příspěvků moje polička 28. června 2020 12:22

Catherinne krása

Včera byl velice hezký západ slunce.