Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline andulka01
Avatar
10705 příspěvků moje polička 26. června 2020 15:29

Garfie Děkuji, Miss Sophies super, pojedu s matinkou, tak to chce něco klasičtějšího :-) 
Arigone určitě ne, Konvikt pokud je předělaný by to být mohl (byla jsem před pěti lety). Ale tak předpokládám, že dobrých podniků bude v Olomouci na jeden víkend ažaž :-) 

Offline Sweet Potato
Avatar
34837 příspěvků moje polička 26. června 2020 15:31

mitford sister
Já mám radost, že se zapojila naše škola. (Jen trochu škoda, že do ní teď nikdo moc nechodí.)

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 26. června 2020 15:32

Garfie Když už tu zrovna doporučuješ ubytování v Olomouci, co Theatre Hotel a jeho pověst? :) Chystáme se totiž o prázdninách na výlet do Entrée, a asi bychom rovnou zůstali na celý víkend, tak přemýšlím, jestli je dobrej nápad se ubytovat rovnou tam, nebo to tam třeba za ty peníze vlastně až tak úplně nestojí, nebo je ta lokalita nějaká nevýhodná, nebo jánevimco... 

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 26. června 2020 15:46

Garfie no jo. Člověk aby byl Šerlok, nebo aby se v tom prase vyznalo.

Pockame do pondělí, zase bude změna určitě.

Tam se to zmiňuje jenom u červených, ale explicitně nevylučuje u ornanzoych. Počkáme na pondělí. 

Offline Garfie
Avatar
23941 příspěvků moje polička 26. června 2020 15:53

Karoleena Nic o něm nevím, ale určitě bych tam nezůstávala, je to úplně mimo centrum a ještě u hlavní silnice. Záleží, jestli jedete víc do Entrée, nebo do Olomouce :-) ale pokud chcete zůstat na víkend, asi bych se posunula do centra.

andulka01 Zmátl mě ten kopec :-) Ale myslíš asi spíš něco malého z druhé strany, v Hrčířské, Školní, Panské, je tam těch podniků spousta a myslím, že i nějaké penzionky, ale ty vůbec neznám. 

Offline 711990
Avatar
17138 příspěvků moje polička 26. června 2020 16:07

Karoleena urcite berte Miss Sophie's, protoze to je v centru, zatimco Entree uprostred niceho za Olomouci. Navic maj super snidane.

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 26. června 2020 16:08

Garfie Entrée je sice prvotní impuls, ale určitě budeme chtít i projít centrum a tak, nikdy jsem v Olomouci totiž nebyla! Takže dám na tebe a vyberu něco v centru, na tom Theatre hotelu mě asi stejnak lákala jen ta vidina toho, že se po večeři budu moct rovnou odkutálet do postele a to zas tak brutální výhoda není. :)

Offline Garfie
Avatar
23941 příspěvků moje polička 26. června 2020 16:16

Karoleena Můžete dát noc tam a noc jinde, ale já myslím, že se zase tak moc nepřecpete :-) a kousek stojí i tramvaj. A jestli jsi ještě nebyla v Olomouci, tak určitě někam do centra!! Jo a prosím tě, hlavně jestli chcete dorazit o víkendu, rezervujte si místo! Mrkni na stránky, dá se rezervovat online a pátky/soboty večer bývají booknuté i měsíc, dva dopředu, tak abyste nebyli zklamaní. 

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 26. června 2020 16:27

Garfie No zrovna jsem ulovila asi jeden z úplně posledních volných stolů na celej červenec! Ale mám ho, a k tomu i pokoj v Miss Sophie's, takže vybaveno, už se těším!! 

Offline Kokoska
Avatar
28321 příspěvků moje polička 26. června 2020 18:13

Kdo kontroluje a jakym zpusobem, ze cizinec si v CR nechal udelat test nebo zustal v karantene? Nebo i Cech po navratu z cervene zeme?

Offline Garfie
Avatar
23941 příspěvků moje polička 26. června 2020 18:21

Karoleena No uf teda, jeste ze jsem te varovala!  Tak to je parada, uplne se tesim za vas!!!  Uzijte si to!!

Offline Alena_In
Avatar
671 příspěvků moje polička 26. června 2020 18:34
Reakce na andulka01:

Alena_In Helehele, není to náhodou z krámku maminky 0zero7 ? A uka :-) cyklista mě zajímá.

andulka01 Pokusila jsem se to vyfotit co nejlíp, aby bylo patrné, že je to cyklista anděl. Je boží.

Offline Alena_In
Avatar
671 příspěvků moje polička 26. června 2020 18:38

A na maminku 0zero7 jsem dnes měla štěstí, je to velmi šarmantní a sympatická dáma a moc jí to slušelo.

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 26. června 2020 19:04

Mně dnes udělalo radost odpoledne se synem, protáhl mne Karlínem, takže už vím, jak dobře se jí ve Spojce, v Mém šálku kávy výborné kafe a k dortíku ještě věneček zdarma, protože jsem milé obsluze připomínala maminku, probrali jsme se synkem všechno možné, knížky, filmy, podnikání, a trochu courali po parku a uličkách, zmrzlina byla taky.

A bylo to tak fajn, když mně ten hlavu větší fešák držel za ruku, dával pozor, abych špatně nestoupla, všude se o mne tak gentlemansky staral, dveře otvíral, ke stolu mě usazoval, je z něj už velkej chlap a mám z něj radost. 
A připadá mi jako včera, kdy jsem ho za tu malou ručičku vodila já.

Prostě krásnej den, i to počasí.

Offline Kokoska
Avatar
28321 příspěvků moje polička 26. června 2020 19:24

Jennyfor jsem moc rada, ze sis uzila hezke odpoledne

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 26. června 2020 19:29

Kokoska Díky. Snad zase začnu žít. Dneska bylo po tý dlouhý době všechno jako poprvé, tráva zelenější, lípy voněly, pozorovala jsem kosáka, jak tahá žížalu a užasla a nasla jsem tři čtyřlísky. Je ten svět krásnej

Offline AprilTwelve
Avatar
930 příspěvků moje polička 26. června 2020 19:36
Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 26. června 2020 19:57

Jennyfor zaslouzis si to, moc ti to preju. A spojka je fajn. 

Offline Kokoska
Avatar
28321 příspěvků moje polička 26. června 2020 20:00

Jennyfor ctyrlistky ti urcite prinesou stesti! A je fajn, ze mas takovy hezky vztah se synem. Deti hrozne rychle vyrostou, kazda spolecna chvilka je pak vzacna.

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 26. června 2020 20:39

Jennyfor Tak to zni jako super den