Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 02. zaří 2014 21:18

Je, jsem ráda, že starší s malou vychází, snad to chvilku vydrží. Je to jeden ze světlejších bodů její puberty.

Offline Lalaith
Avatar
261 příspěvků moje polička 02. zaří 2014 21:44

Potěšilo mě, že práce, na kterou jsem se hlásila jako dobrovolník, je nakonec normálně placená a navíc to vypadá, že tam budou fajn lidi a hodně se tam toho naučím. :)

Offline Ronna
Avatar
1073 příspěvků moje polička 03. zaří 2014 00:38

Prý teď snad nějakou dobu nebude pršet. To bych byla potěšena. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30584 příspěvků moje polička 04. zaří 2014 20:21

Dneska mi udělalo radost krásný počasí, pročež jsem si vzala půlden volna a vzala Otíčka do přírody. A tam mě potěšil veselej rybář, kterej si s Otíčkem hezky hrál 

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 04. zaří 2014 20:27
Reakce na barbucha:

Tak z tohohle mám normálně depku. My už tady máme stromy rezatý.

Offline barbucha blogger
Avatar
30584 příspěvků moje polička 04. zaří 2014 21:15
Reakce na Hoolinkah:

Teď - v létě?! 

Offline Ronna
Avatar
1073 příspěvků moje polička 07. zaří 2014 13:25
Reakce na barbucha:

Jaký léto? Škola+burčák+ořechy= jasný ukazatele podzimu.

dusty
Avatar
08. zaří 2014 14:36

Dnes mi urobila radosť krátka vychádzka po včerajšej opulentnej rodinnej oslave. Vyšli sme si s Alanom za našu mestodedinu a ja som len pozerala, ako je krásne, čisto, teplo. Stromy ešte nežltnú, ale už cítiť od zeme také tlenie, úžasná vôňa. Šípky sú už červené, hladké a lesklé a pekne sa odlupujú od semienok - to mám rada. Vošla som medzi mladé orechy a v trsoch suchej trávy som videla usilovne behať myšky a hraboše, orechy už padajú.  Stretla som miestnych agronómov a dozvedela som sa, že zajtra napoludnie začnú kosiť slnečnicu - to bude vôňa! Kto pozná pôvodné Sunflowers od EA, vie o čo tom hovorím - svieža a zároveň jemne olejová. Taká som bola naradovaná, že môžem žiť tu a nie kdesi v paneláku medzi psychopatmi, že som neustriehla Alana a len naraz sa ku mne plichtil s brokovnicou v zuboch - družstevníci ju nosia so sebou na prípadnú ochranu pred diviakmi.  Opreli ju o strom, kde ju pes objavil a zdetekoval ako nový nepoznaný druh činky! Ešteže nebola nabitá, beztak ju odovzdal len veľmi neochotne. 

Cestou naspäť sme videli zblízka pár pustoviek a mladé vrany, jeseň je už tu.

Online wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 08. zaří 2014 19:30

Vím, že asi nejdu s ničím převratným, už jsem o tom četla i u jiných, že se jim to stalo, ale mně dnes poprvé, takže mě velmi potěšilo, že i po uplynutí smlouvy u mobilního operátora, která mi vyprší už za necelý měsíc, přestože můj tarif už neexistuje (byl se slevou, proto jsem si ho vybrala), prý ho budu mít i nadále za stejných cenových podmínek jako doposud. Stačilo jenom zajít na prodejnu a slečna prodavačka mi to přeochotně změnila a nastavila jako individuální slevu.

dusty
Avatar
12. zaří 2014 14:45

Keďže už pár dní parádne prší, mne stúpa nálada, som z malej skupinky ľudí, ktorí mokro a dážď zbožňujú. O pol tretej ráno som si sadla na parapetu a fascinovane pozerala na tropický lejak - vyše hodiny strašne husto pršalo. Mala som pocit ako malé decko na Štedrý večer, ktoré ešte nevie, ako je to s darčekmi. Viem, že ľuďom, ktorých ohrozujú záplavy, asi pripadám šibnutá, ale čo už narobím. Každoročne si beriem voľno v piatok na jarmok v Trnave a tak som sa dnes dopoludnia s dáždnikom, v rosničkovej bunde a gumákoch prechádzala po meste a nakúpila kopu serepetičiek. Trhovníci nevyzerali nešťastní a ľudí tam bolo napriek dažďu dosť. Potom sme s Adonisom kúpili tri debny nádherných zimných jabĺk u jeho kamaráta, ktorý má sad, a degustovali jablkovú šťavu  - tohto roku bude jemná a menej sladká so slivkovým tónom. Na diaľnici som dala jedno jablko policajtovi pri kontrole so slovami, že "v žltej bunde vyzeráte ako citrón, dajte si jablko". Zasmial sa, asi je tiež žabí muž.

A teraz si idem dať prekvapkávanú kávu s trdelníkom - kúpila som škoricový aj vanilkový. K tomu mi prší, po dvore skáču žaby, a babka sedí u nás a pletie mi podľa Vereny žlto-modrú vestu.

Online wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 16. zaří 2014 14:04

Uf, po více jak 30 dnech mám za sebou konečněúspěšně vyřízenou mojí první reklamaci bot v životě  . Se sandály se tedy musím rozloučit, nebyli je schopní opravit, ale vrátili mi celou částku a obešlo se to bez řečí, na které jsem se už duševně připravovala vzhledem k tomu, jak se to protáhlo.

Offline holka hnědooká
Avatar
617 příspěvků moje polička 16. zaří 2014 14:53

Konečně jsem se rozhoupala a změnila banku. Pá pá, spořko.

Offline MirkaU
Avatar
271 příspěvků moje polička 20. zaří 2014 20:12

Udělalo mi radost, že jsem se konečně dokopala k práci na zahradě - dnes celý den stříhání, vykopavání, plení, sázení... mám dost, ale pocit dobrý :)

Offline Ayuri
Avatar
669 příspěvků moje polička 23. zaří 2014 17:03

Potešilo ma, že som stihla  kúpiť vôňu Armani Privé na Parfums, kým zdvidli cenu. To bol teda poriadny skok!

Offline Lalaith
Avatar
261 příspěvků moje polička 26. zaří 2014 21:50

Velmi mě potěšilo, že mi kamarád za flašku vína přeinstaloval notebook a ještě mě pochválil, že ho mám v dobrém stavu.  Vyčistil ho od všech programů, které nebyly nezbytně nutné pro jeho fungování, těch zbylých pár jsem si tam dala sama a konečně PŘESNĚ vím, co v tom počítači mám a k čemu se to používá. A notebook běží mnohem rychleji, vyčistila jsem si soubory... Prostě taková počítačová očista. Jo a ještě navíc mi spravil a přepájel nabíječku, kterou mi na několika místech prožrali potkani a prý mohla někomu ublížit. 

Offline slniecko admin
Avatar
17576 příspěvků moje polička 26. zaří 2014 22:27
Reakce na Lalaith:

Velmi mě potěšilo, že mi kamarád za flašku vína přeinstaloval notebook a ještě mě pochválil, že ho mám v dobrém stavu.  Vyčistil ho od všech programů, které nebyly nezbytně nutné pro jeho fungování, těch zbylých pár jsem si tam dala sama a konečně PŘESNĚ vím, co v tom počítači mám a k čemu se to používá. A notebook běží mnohem rychleji, vyčistila jsem si soubory... Prostě taková počítačová očista. Jo a ještě navíc mi spravil a přepájel nabíječku, kterou mi na několika místech prožrali potkani a prý mohla někomu ublížit. 

v dobrom závidím, toto by som potrebovala ako soľ!

Offline Lalaith
Avatar
261 příspěvků moje polička 27. zaří 2014 15:28
Reakce na slniecko:

To chápu, u mě to taky bylo hoooodně potřeba, byla to první pořádná údržba softwaru po nějakých pěti letech.   

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 27. zaří 2014 15:52
Reakce na Lalaith:

A běží jako zběsilej, co ?

Já to absolvovala, sama teda, před pár měsíci, včetně restartu wifiny, protože mi NB už lehce stávkoval a navíc jsem měla dojem, že chytl ten wifinový vir.

Navíc jsem se zbavila toho blbého Avastu, ten je teda brzda pořádná.

Offline Ayuri
Avatar
669 příspěvků moje polička 27. zaří 2014 15:55
Reakce na Lalaith:

Ach jo, takého kámoša by som tiež potrebovala . 

Offline Lalaith
Avatar
261 příspěvků moje polička 27. zaří 2014 21:36
Reakce na Ayuri:

Myslím si, že tohle by mohl zvládnout docela kdekdo, zkus se poptat po svých známých. Ten pocit, že můžu otevřít víc záložek a nespadne mi u toho Chrome, to je vážně blaho... 

náťa66: Jo, Avast je hodně děsivej zpomalovač, ale na to jsem přišla už dřív. 

A jako třešinka na dortu bylo zjištění, že danému kamarádovi se doma válí stejný typ ntb jako mám teď já (a který chci mít pokud možno navždy) a je ochotný ho za symbolickou částku vzhledem k opotřebení a době užívání prodat. Takže mám ještě v záloze na horší časy ten samý notebook a navíc v podstatě za pakatel. (Vady na kráse jako chybějící klávesy a trochu vyklapaná tlačítka u touchpadu mě nijak nevadí...)