Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline Ronna
Avatar
1073 příspěvků moje polička 28. zaří 2014 11:40
Reakce na náťa66:

A co teda používáš místo Avastu?

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 28. zaří 2014 12:12
Reakce na Ronna:

ajťáci mi poradili stáhnout antivir od Microsoftu.

Offline kinoma
Avatar
329 příspěvků moje polička 28. zaří 2014 20:57

Potěšila mě vyvedená rodinná oslava na počest dnešních dceřiných dvouletých narozenin. Kéž by to vždycky bylo takhle pohodové .

Offline Trillian
Avatar
177 příspěvků moje polička 29. zaří 2014 11:13

Mám veľkú radosť z môjho nového telefónu, dá sa dokonca povedať, že ma momentálne robí šťastnou. Síce aj môj starý telefón - má rok a pol - HTC DESIRE X bol fajn, ale tentoraz sa mi splnil sen, a moja počiatočná zaľúbenosť prešla v trvalú lásku. Hneď na úvod musím povedať, že tak krásny telefón som ešte nemala. Nie nadarmo ho v odborných recenziách nazvali superštíhlym krásavcom, design je naozaj prekrásny, a ten môj ružový ešte krajší, ako jeho čierny, či biely braček. Ďalšie veľmi príjemné zistenie bolo, že sa s ním výborne manipuluje, a je skutočne chytrý, má pár vychytávok, ktoré vedia spríjemniť prácu s ním. Ako príklad môžem uviesť inteligetný kryt, stačí keď otvoríte kryt, a telefón sa automaticky zobudí, cez funkciu telefónu sa hneď dostanete ku kontaktom, a tie sa dajú perfektne triediť, dokonca pri písaní mena vám sám doplní číslo telefónu, ak ho máte uložený pri kontakte v gmaily. Má perfektnú viditeľnosť na slnku, môžete si zvoliť počet obrazoviek, a ponastavovať všetko tak, ako vám to vyhovuje. A potvrdil aj to, kvôli čomu som si ho kupovala, nespravil síce zázrak, aby mi chytil signál tam, kde nie je, ale pri okne, kde slabý signál je, ho dokáže chytiť, dokonca sa mi tak podarilo normálne telefonovať. Kto nesleduje všetky témy, tak ešte raz, moja láska Huawei P7

Offline barbucha blogger
Avatar
30584 příspěvků moje polička 30. zaří 2014 17:01

Dneska mi udělalo radost mnoho věcí 

1. Nezapomněla jsem si koupit novej pilník na paty. Konečně!

2. Na našem pravidelným úterním trhu jsem kromě zeleniny koupila i pěknou gobelínovou toaletní taštičku - velikostí přesně na pudr, tvářenku, dvě rtěnky a řasenku... a za prosím pěkně 60 korun.

Navíc mi stánkařka (očividně vysoce sofistikovaná, inteligentní osoba) nadšeně pochválila parfém (24 Faubourg)!   A když jsem si všimla, co čte (van Gulikova soudce Ti), strávily jsme pěknou čtvrhodinku debatou o našich oblíbených detektivkách.

3. Kolem trhu se vyrojily i další stánky, tentokrát pod heslem "slibem neurazíš", t.j. našich milých kandidátů... baba v oranžovým tričku mi servilně nabídla, kromě nějakých traktátů, i krabičku na léky (!) - i změřila jsem si ji pohledem a výhrůžně se dotázala, jestli má pocit, že vypadám jako volička socanů?!

Baba zajela jak zmije pod šutr a já se smála celou cestu domů 

No prostě den jak korálek! 

Taštičku vám musím ukázat:

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 30. zaří 2014 17:14

tak já na rozdíl od madam B. nemám radostnej den, akorát balík od Mitzi mě odehnal od skorozoufalejch myšlenek.

Nádhera

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 30. zaří 2014 17:15
Reakce na barbucha:

takovou tašku mají Vietnamci.

všude

Ha

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 30. zaří 2014 17:18
Reakce na Trillian:

Nádhernej, závidím, i když růžovou ne.

Ale chápu slabost pro techniku. Kdybych na to měla, mám telefon a počítač a tablet nový co půl roku.

Offline barbucha blogger
Avatar
30584 příspěvků moje polička 30. zaří 2014 17:21
Reakce na náťa66:

Baba byla Slovenka  a ty mi radost nezkazíš! 

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 30. zaří 2014 17:23
Reakce na barbucha:

Ach jo, hned by se mi o kousínek nálada zlepšila.

Ale krásnej gobelín, krásnej

Offline barbucha blogger
Avatar
30584 příspěvků moje polička 30. zaří 2014 17:25
Reakce na náťa66:

Co se ti stalo, sysliku?! Svěř se, ať se ti uleví. Vylil se ti snad Rabíndranáth?! 

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 30. zaří 2014 18:39
Reakce na barbucha:

Ty trdlo, Rabínek je zatím v prenatálním stavu.

Offline RoSa
Avatar
8212 příspěvků moje polička 30. zaří 2014 20:32
Reakce na barbucha:

To za tou taštičkou je želvákova ubikace?

Offline barbucha blogger
Avatar
30584 příspěvků moje polička 30. zaří 2014 20:34
Reakce na RoSa:

Tam by zešílel... to je jen skleníček na kytky.

Měla jsem pro něj velký akvárko, ale furt mlátil krunýřem do toho skla, to se nedalo vydržet - je na volno po celým bytě. Každou chvíli ho někdo nakopne 

Offline kinoma
Avatar
329 příspěvků moje polička 01. října 2014 10:26

Jsem šťastná, že mě po dvou dnech přestal bolet žaludek a můžu se konečně najíst a chodit vzpřímeně. Už mě začínaly bolet záda.

Offline slniecko admin
Avatar
17576 příspěvků moje polička 01. října 2014 11:46
Reakce na barbucha:

to je suchozemská, alebo bahenná korytnačka?

Offline barbucha blogger
Avatar
30584 příspěvků moje polička 01. října 2014 11:51
Reakce na slniecko:

Suchozemská - vodní by se v bytě moc nevyřádila

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 01. října 2014 12:32
Reakce na barbucha:

Tam by zešílel... to je jen skleníček na kytky.

Měla jsem pro něj velký akvárko, ale furt mlátil krunýřem do toho skla, to se nedalo vydržet - je na volno po celým bytě. Každou chvíli ho někdo nakopne 

Nechtěně nakopne samozřejmě. A občas ho někdo někam zakopne.

A on je to kluk ? 

Offline barbucha blogger
Avatar
30584 příspěvků moje polička 01. října 2014 13:16
Reakce na náťa66:

Údajně je. Má i občanku s fotkou bříška  prej je to u želv něco jako otisky prstů.

Překvapivě je velmi mrštnej a rychlej, takže to nakopnutí se stává - v jednu chvíli ho vidíš na druhým konci místnosti, tak jsi v klidu - ale za pikosekundu ho máš pod nohama... ale je to želva, s krunýřem, takže žádná křehká květinka a musí něco vydržet 

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 01. října 2014 14:52
Reakce na barbucha:

Představila jsem si, jak si jdu pro občanku a mám tam taky fotku bříška