Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
dusty
Avatar
12. srpna 2014 18:48
Reakce na wendulka:

Právě se mi dostaly do ruky výsledky kompletního krevního obrazu mojí mámy. A s výjimkou těch bílých krvinek má všechno v pořádku. Ale i ty bílé krvinky už jsou na tom ve srovnání s loňským listopadem, kdy začínala léčbu mnohem mnohem lépe :) .

Bude-li to takhle parádně postupovat dále, mohla by je mít při příštím kontrolním odběru za půl roku mít už úplně a tedy i imunitu v normě

Chvalabohu! Veď ste sa aj s maminkou natrápili! 

Mňa veľmi potešila správa od nášho manažéra, že návrh komunikačnej matice pre portlety dodávateľ schválil a že boli nesmierne happy, že to nielen fungovalo v ostrej prevázke okamžite po nasadení, ale že som im hneď dodala návrh dokumentácie, tudíž si objednali ďalšie služby. Dôležité na tom je, že som druhý spoluator a začínam si budovať renomé architekta! Už nie som "tá blondína, čo robí s Ivanom", čoraz častejšie ma nazývajú menom a dokonca aj moje priezvisko poznajú.

A hádam mi konečne dajú aj to sľubované miesto na parkovanie.

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 12. srpna 2014 21:06
Reakce na dusty:

Další stupeň na kariérním žebříčku - následující bezprostředně po přidělení parkovacího místa - je už snad jen generální ředitel, ne? :-))

Offline janička24
Avatar
266 příspěvků moje polička 12. srpna 2014 21:50

Dneska mě udělal radost tento úlovek...starožitný příborník...restaurování dalo hodně práce,byla hodně poničená...ale výsledek stojí myslím za to!

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 12. srpna 2014 23:25
Reakce na janička24:

krásne!

Online luciole
Avatar
1090 příspěvků moje polička 13. srpna 2014 00:50
Reakce na janička24:

Nádhera!!!

Přesně takový secesní bych potřebovala... :-)

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 13. srpna 2014 01:25
Reakce na dusty:

Tak že by konečně už? Vzpomínám si, když jsi psala, že nastupuješ na nové místo a že z něho máš lepší pocit než z toho předchozího. Je fajn, že se to hýbe kupředu :) .

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 13. srpna 2014 01:28
Reakce na janička24:

Ten je teda ale fakt parádní. V bytě po babičce mi taky zůstal jeden starší příborník, ale ten teda zdaleka nevypadá takhle dobře. Gratuluju.

dusty
Avatar
13. srpna 2014 08:45

Barbucha, Wendulka - človeka to poteší a zdvihne mu sebavedomie, zvlášť keď som pár týždňov počúvala reči stavebných majstrov o blondínkach, čo nepoznajú ani murársku hantýrku.

Ďalší stupeň kariérneho postupu u nás - hneď po pridelení parkplacu - je možnosť pracovať doma. Má to malú nevýhodu, že vedenie sem-tam otravuje aj o pol deviatej večer, ale je to oveľa lepšie ako byť  generálny riaditeľ.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 13. srpna 2014 11:19
Reakce na dusty:

Kdyby vedení otravovalo jenom večer, zvládají to i o víkendech, ale co by pro ně hodný zaměstnanec neudělal :P .

Offline Jarucha banned
Avatar
67 příspěvků moje polička 13. srpna 2014 22:04
Reakce na janička24:

Ty jsi tu fotku smázla? Vidím jenom křížek.

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 14. srpna 2014 17:05

Včera mě moc potěšil koncert Pet Shop Boys ve Fóru v Karlíně. Nečekala jsem, že budou tak současní, přitom zahráli i všechny hity a byli publiku přístupní. Parádní elektronika se spoustou efektů, které ale nikdy nepřešly v kýč a nevkus a ještě v tak důstojném prostředí - ten industriálně působící vnitřek Fóra se k jejich stylu naprosto skvěle hodil. Stejně jako Alien dámy stojící za mnou. Fakt jsem ohromená.

Offline janička24
Avatar
266 příspěvků moje polička 15. srpna 2014 16:39
Reakce na Jarucha:

Nesmázla,ale taky ji nevidím.... 

Offline Tassia
Avatar
447 příspěvků moje polička 15. srpna 2014 21:02

Potešila ma návšteva kozmetičky počas pracovnej doby, bolo to príjemné, taký relax som už dlhšie potrebovala. 

Offline Elvira
Avatar
35 příspěvků moje polička 15. srpna 2014 23:40

Budu mít nového křečíka! ♥

Offline Electra banned
Avatar
4 příspěvků moje polička 16. srpna 2014 19:30

Ahoj,  příspěvek nejde zrušit,  odeslal se mi z mobilu omylem, tak se moc omlouvám.  

Je to tu moc hezký! Byli jsme na dobrém obědě a nemusela jsem vařit. 

dusty
Avatar
16. srpna 2014 20:42

Mám u mňa nebývalý pocit spokojnosti - včera som bola on-line doma, povybavovala som všetko, čo bolo potrebné /zistila som, že v kancli by mi to trvalo dlhšie, lebo ma tam furt niečo rozpyľuje/, odoslala a spripomienkovala bleskovou rýchlosťou. Zrejme to spôsobil fakt, že som mala laptop na dvore na lavičke a na striedačku som elektrickými nožnicami strihala živý plot i floxy, takže som každý telefonát vybavila maximálne rýchlo a efektívne. Len čo som to všetko pohrabala a sused to odviezol na zberný dvor, zamietla som dvor a spustil sa nádherný čistý dážď, ako na zavolanie. Urobila som si vaňu plnú levanduľovej peny a zrušila všetky pozvania do nočnej Bratislavy, ktorá mi už dávno lezie na nervy.

Dnes som ešte ostrihala ruže a trochu preriedila zimolez a brečtan a pustila som kosačku na automatický chod, takže som ju len odbočovala. Dvor vyzerá nádherne, po dažďoch je tráva írsky zelená, akurát letničky chytili trochu pleseň, ale čo už, už je jeseň. 

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 16. srpna 2014 21:16
Reakce na dusty:

Ta poslední věta to tak hezky poeticky zakončuje.

Ten pocit spokojenosti ti strašně závidím, já se už zase nemůžu zbavit vnitřního neklidu. :/

dusty
Avatar
16. srpna 2014 21:19
Reakce na Hoolinkah:

Ta poslední věta to tak hezky poeticky zakončuje.

Ten pocit spokojenosti ti strašně závidím, já se už zase nemůžu zbavit vnitřního neklidu. :/

Na vnútorný nepokoj odporúčam elektrické nožnice zn. Alko.  Nežný vrnivý zvuk, ľahké kĺzanie po listoch a vetvičkách, a ako bonus stopercentná prírodná vôňa čerstvo rozrezanej ušľachtilej zelene. :-/

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 16. srpna 2014 21:35
Reakce na dusty:

Jenže já nemám zahradu. :)

Já mívám tyhle stavy vždycky, když se něco mění a já se mám loučit s dosavadní rutinou (i když rutinu jako takovou ráda nemám). Bylo to stejné, když jsem v patnácti jela na intr, když jsem měla na vejšce bydlet s kámoškou, když jsem se vrátila z Prahy a začala pracovat, když jsem měla nastoupit na mateřskou... a teď mi zase ta mateřská končí. Je to o to iracionálnější, že jsem vlastně pracovat nepřestala, takže vůbec nejde o to, že bych se někam vracela z domácího vakua. I tak se toho nemůžu zbavit.

To už jsem ale brutálně OT, takže mně dneska udělalo radost, že Funitel pověsil prádlo, umyl nádobí a připravil salát, což jsou sice aktivity, který dělá běžně, ale i tak to potěší, právě proto, že to dělá běžně...

dusty
Avatar
16. srpna 2014 21:50

Náš už viacmenej firemný psychiater nám často rozpráva o ľudskom správaní a o strachu zo zmien hovorí, že je prirodzený a pokiaľ neprerastá do paniky a úplného odmietania, je to v poriadku, lebo človeku ako súčasti živočíšnej ríše drží v pozore inštinkty. Naopak, ľudia, ktorí sa radostne a nedočkavo vrhajú do neznámeho či neustále robia zmeny vo svojom živote,  sú v mnohých prípadoch neobozretní, ľahkovážni a ich konanie má málokedy zmysel, význam či pozitívny dopad.  Mňa a môjho kolegu Iva nazýva leopardami, lebo máme rýchle reakcie na podnety a sme extrémne nedôverčiví. Mne vraj chýbajú k dokonalosti už len žlté oči.