Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Online barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 26. srpna 2014 19:44

Potěšilo mě, že Sherlock posbíral několik cen Emmy - za scénář, Benedict C. za hlavní roli, Freeman za vedlejší...

Offline fija
Avatar
897 příspěvků moje polička 26. srpna 2014 20:45
Reakce na barbucha:

Tak to mi taky udělalo radost.  Seriál, jestli to tak při počtu dílů lze nazvat, je fantastickej a oba herci v něm vynikající. I když  Freeman se mi ještě víc líbil ve Fargu.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 26. srpna 2014 21:51
Reakce na barbucha:

Jo, tenhle seriál je jeden z mála, který si to fakt zaslouží.

Mně dnes zase udělalo radost, že jsem se konečně po delší době donutila zvednout se taky na chvilku od počítače a provedla velký domácí úklid. Jsem já to ale hospodyňka .

Online barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 27. srpna 2014 09:51
Reakce na fija:

Tak to mi taky udělalo radost.  Seriál, jestli to tak při počtu dílů lze nazvat, je fantastickej a oba herci v něm vynikající. I když  Freeman se mi ještě víc líbil ve Fargu.

A bude další série, juch!

Jo, a nedávno jsem se někde domákla, že Sherlockovy rodiče hráli Benedictova skutečná matka a otec! (Timothy Carlton a Wanda Ventham). Pozoruhodný :-)

Online barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 27. srpna 2014 09:54
Reakce na wendulka:

Mě by potěšilo, kdyby to někdo udělal za mě 

Offline fija
Avatar
897 příspěvků moje polička 27. srpna 2014 10:10
Reakce na barbucha:

To je opravdu zajímavé, s těmi rodiči. To se musím zeptat svého synátora, jestli tohle zrovna ví :) Protože na tenhle seriál mne kdysi navedl zrovna on.

A nová série...teoreticky prý snad někdy na vánoce... mám pocit, že jsem někde četla...

Offline horse_66
Avatar
155 příspěvků moje polička 27. srpna 2014 10:14
Reakce na fija:

V první epizodě třetí série tvůrci připravili divákům řadu překvapení včetně epizodní role skutečných Cumberbatchových rodičů. Někteří diváci si ale stěžovali, že zápletka točící se kolem plánu teroristů vyhodit do vzduchu britský parlament, byla příliš komplikovaná.

Zdroj: http://kultura.idnes.cz/benedict-cumberbatch-se-vratil-jako-sherlock-holmes-fht-/televize.aspx?c=A140102_092746_televize_ob

Online barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 27. srpna 2014 12:39
Reakce na horse_66:

V poslední epizodě mají mnohem víc prostoru, a jsou super oba dva :-)

Offline Barbarella
Avatar
207 příspěvků moje polička 27. srpna 2014 13:24
Reakce na barbucha:

V poslední epizodě mají mnohem víc prostoru, a jsou super oba dva :-)

Budou zase dávat v TV Zločin v září! Třetí řadu.

Offline fija
Avatar
897 příspěvků moje polička 27. srpna 2014 13:28
Reakce na Barbarella:

Tak to je taky velmi dobrá zpráva :-)

Online barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 27. srpna 2014 13:29
Reakce na Barbarella:

Bezva. Akorát to zas bude jeden díl za tejden, co?

Offline fija
Avatar
897 příspěvků moje polička 27. srpna 2014 13:39

Jo... a já pak asi tak v půlce začnu seriál shánět po všech možnejch čertech, protože prostě nevydržím čekat.

Offline Barbarella
Avatar
207 příspěvků moje polička 27. srpna 2014 14:17

Tak to já sleduju všechno výhradně v TV, takže když mi dají jeden díl za měsíc, budu poslušně čekat!

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 28. srpna 2014 20:37

Horká koupel s knížkou!

Pánové šli do sebe a pustili tu teplou už ráno, namísto avizovanýho dnešního pozdního večera.

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 01. zaří 2014 15:09

Dneska byl Kukadelníkův první den adaptačního období v jesličkách. Už je to velkej chlap! Když nám ho po chvíli přivedla zpátky, rezolutně prohlásil, že chce jít zpátky. Takže se těší na zejtra, protože tam prej maj autíčka (proneseno s jiskrou v oku, jako by doma žádný neměl...). Na otázku, jestli se mu stejskalo, pronesl tónem otrávenýho puberťáka, že "nee".

Velkej chlap...

petra.prvni
Avatar
01. zaří 2014 15:18
Reakce na Hoolinkah:

tyhle věci je dobré si zapisovat, po letech si člověk už na detaily dětství svých dětí  nevzpomene (natož pak na svoje)

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 01. zaří 2014 15:34
Reakce na petra.prvni:

Já mám naštěstí nezvykle dobrou paměť. Častokrát rodičům vyprávím historky z bratrova batolecího období,  který si už oni vůbec nevybavujou. Skoro mě až "urážej" mamčiny otázky ve stylu "to si ještě pamatuješ, jak jsme bydleli tam a tam...?" (Odstěhovali jsme se, když mi bylo 5). Já si pamatuju takový detaily, jako třeba jak přelézám šprušlata svý postýlky. Úplně periferně vidím tu nožičku v pískových punčocháčích...

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 02. zaří 2014 19:15

Je to dlouhodobější radost - jaký teď mají dcery pěkný vztah. Mj. od včerejška mají v sedm sraz u mladší v posteli a starší jí čte Pottera.

Online Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 02. zaří 2014 20:04
Reakce na Mirka:

...to je hezké..!

Offline Trillian
Avatar
177 příspěvků moje polička 02. zaří 2014 21:18
Reakce na Barbarella:

Budou zase dávat v TV Zločin v září! Třetí řadu.

To urobilo radosť aj mne, po troch dňoch strávených od rána do noci v práci, som sa včera večer dozvedela túto super novinu.

A dnes som si užívala voľný deň, stihla som sa vykúpať v bazénoch, v ktorých nebolo vôbec ľudí, dokonca niektoré sme mali s deťmi sami pre seba, potom som absolvovala rodičovské stretnutie SZUŠ, kde som sa dozvedla samé dobré správy, predvečerom som si super zacvičila vo fitku, a večer si pozrela DVD zo synovho záverečného koncertu, kde som si jeho klasický tanec pustila s dojatím asi 10-krát, proste dnes bol nádherný deň.