Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline Potrefenáhusa
Avatar
33841 příspěvků moje polička 04. srpna 2017 14:01

Krásná (a skoro prázdná) byla taky Orlice :-D

o Moravě vůbec nemám přehled.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 04. srpna 2017 14:49
Reakce na Potrefenáhusa:

orlice je super, diky

Offline Zina
Avatar
5864 příspěvků moje polička 04. srpna 2017 16:46

Na Berounce taky žádný velký davy nevídám, minimálně kolem Berouna. Nikdy jsem ji nejela, okolí je ale hezký. Akorát moc neteče, takže si jeden docela zapádluje.

Měla jsem nejradši Vltavu, jezdili jsme ji z Vyššího Brodu, ale ty davy mě hodně odrazujou. A ty chlastací party taky. Taky jsme toho občas v kempu dost vypili, hlavně teda první den, ale na řece se prostě jelo...

Offline continuity
Avatar
33839 příspěvků moje polička 04. srpna 2017 19:11
Reakce na Krehutka:

no Vltava se jezdi koncem srpna, to tam neni ani noha, v zari je spis problem, ze uz jsou zavrene nektere kempy. takto jezdi kluci na panskou. ted jsme jeli s vodackym taborem a jelo se z Branne v sobotu, v nedeli prestavka v Krumlove (maji to na 14 dni, takze vzdy kousek popojedou a pak 1-2 dny pauza) a v pondeli se jelo do Zlate Koruny. ale my teda skoncili dole v Krumlove, protoze muz musel na noc do prace. a to pondeli bylo uplne napohodu. nejvetsi zacpy jsme teda delali my (6 pramic, jedna vydra a jedna origami skladaci lod).

predloni jsme jeli s detma Ohri a bylo to strasne fajn, letos pred prazdninama Otavu tam to taky slo, akorat ze sedmi jezu se daji jet dva a ty voleje mezi tim . kolikrat je uprostred leta problem, ze to nikde netece, uz pred tema prazdninama byt na Otave podstav, tak to musi byt uplne sutroviste. jet tam s laminatkou, no nevim.

Amun
Avatar
05. srpna 2017 14:33

Mam hroznou radost! Mela jsem v zahrade zraneneho havrana, uz dva dny. Jedl, pil, dnes se mu udelalo fakt zle, sotva lezl a uz nemel silu ani vstat, chvilku vypadal, ze je uz opravdu na konci. Zkusila jsem zavolat RSPCA a oni si pro nej behem par hodin prijeli, nalozili ho a dokonce mi maji zavolat, jak se mu dari. Timto se chci omluvit RSPCA, ze jsem je povazovala za charitu, co jen bere penize a nic nedela, a musim jim poslat prispevek 

Offline Kiore
Avatar
207 příspěvků moje polička 05. srpna 2017 15:43
Reakce na Amun:

To je dobrá zpráva. Tak snad se tam zmátoří 

Offline continuity
Avatar
33839 příspěvků moje polička 05. srpna 2017 22:56

povedlo se mi uvarit obed na zitra, cimz odpada zitrejsi pareni se u sporaku.

KoraKora
Avatar
06. srpna 2017 12:22
Reakce na continuity:

Konečně je venku příjemně. 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 06. srpna 2017 12:24
Reakce na KoraKora:

 letu je konec.

Offline domenica blogger
Avatar
7986 příspěvků moje polička 06. srpna 2017 12:27
Reakce na KoraKora:

Paráda, úplně cítím, jak do mě vstupuje energie...  Těch momentálních 26 stupňů je krásné léto.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 06. srpna 2017 12:41
Reakce na Zarinya:

 letu je konec.

To jistě ještě ne. 

domenica Ano, i já se dnes cítím líp. Ta vedra mě letos "zabíjela". Chytla jsem je zrovna na stěhování. Musím přiznat, že letos se skutečně těším na podzim. 

KoraKora
Avatar
06. srpna 2017 13:15
Reakce na Zarinya:

To asi ne, v úterý už zase 30.

KoraKora
Avatar
06. srpna 2017 13:17
Reakce na domenica:

 U nás 22. Takový krásný pozdně letní den. Už cítím vůní podzimu. Než mi to zase nějaky horký vzduch od jihu zkazí.

Offline milacka
Avatar
5482 příspěvků moje polička 06. srpna 2017 14:06

Dážď a ochladenie. Prší jemne, bezvetrie, kochám sa pohľadom na krajinu, ktorá zúfalo potrebovala vodu. 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 06. srpna 2017 14:31
Reakce na KoraKora:

To asi ne, v úterý už zase 30.

u nas ne.do stredy 22 a pak 17.

Ale sem z toho jelen,vzdycky bylo u nas jako dalsi den u vas,ted je to nake pomotane.ja pochazim odkud jsi ty tak o tom mam prehled.:-)

KoraKora
Avatar
06. srpna 2017 15:17
Reakce na Zarinya:

To je hezky, že pocházíš odsud.  Tobě by vyhovovalo na počasí to Řecko. Mně asi Špicberky.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 06. srpna 2017 16:30
Reakce na KoraKora:

Offline rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 06. srpna 2017 17:55
Reakce na continuity:

Ted jsme se vratili z Vltavy, od vysaku po krumlov za dva dny. No z 9 jezu jsem jela 7, cvakli jsme se hned na dvojce, pes nam nejezdi ve veste vadi ji to, takze prvni co jsem capla psa, a nasmerovala ji ke brehu, vsechno v lodi bylo nastesti privazane, a pak jeste jednou uplne stejny prubeh. Ale ty lidi na raftech bych nakopala, kena potrebuje trochu rychlost a smer pred jezem a podruhe nas nejaky kokot nabral ze zadu a rozhodil a bylo vymalovano. V kempu co me prekvapilo se dalo najist, to z Luznice neznam. V krumlove jsem radsi vysedala, prece jen nez si to potom vycitat. Ale jako mazec.

Offline continuity
Avatar
33839 příspěvků moje polička 06. srpna 2017 21:03
Reakce na rasaNori:

ja bych jela hned zas, vlastne se mi nechtelo ani vysedat. dobre, ze jsi si to uzila, toto je jedna z veci, co se s miminama dela opravdu blbe. kdyz je clovek trochu hardcore jde lezt, lyzovat, behat, bruslit, jezdit na kole ale splav je proste problem.

jo a moje deti mi vycitaji, kdyz je alespon jednou neotocim. a ja to sama nedelam ani ze srandy (muz vesele), protoze nevim kdo by to vsechno lovil, deti si nechytnou ani to padlo - u nas je privazana akorat bagaz a pak jsou tam tricka, klobouky, lahve, pistolky do vody, houby, kelimky + ty padla a to vsechno pluje rekou. proto taky jezdime jenom ve velkych skupinach, kde je dost zachrancu 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 06. srpna 2017 21:21
Reakce na milacka:

Dážď a ochladenie. Prší jemne, bezvetrie, kochám sa pohľadom na krajinu, ktorá zúfalo potrebovala vodu. 

U nás prší s přestávkami celý den. Po pětatřiceti a více stupních si dnešní ochlazení skutečně užívám. A vody je skutečně třeba!