Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline Catherinne
Avatar
9869 příspěvků moje polička 02. července 2017 23:35

Přestává mě bolet noha, po týdnu a půl chodím skoro bez bolesti. Už brzy budu moct běhat. Mám to objednané na středu.  Díky Vesmíre.

Online Sweet Potato
Avatar
34862 příspěvků moje polička 03. července 2017 08:05
Reakce na Catherinne:

 Sláva.

Offline Candance
Avatar
5355 příspěvků moje polička 03. července 2017 08:22

Mne u moji tchyne stve (krom toho, ze se do vseho stara), ze naslibuje a nesplni - budu se ti cely srpen starat o deti, at nemusi do skolky, tak jsem je tam nenahlasila a ted se k tomu stavi rozpacite.

"Prihlas vnucku do ZUS, my si to bereme na starost a budeme ji tam vodit. "

"Zitra jsou talentovky do ZUS." 

"Jsi normalni, hlasit ji tam, ty ji tam vodit nemuzes a syn tez nema cas."

"Vy byste nemohla, rikala jste..."

"No to ja nevim, obcas snad."

Protoze jsem toto cekala a znala z predchozich situaci, tak jsem ji nikam nehlasila. Na druhou stranu, kdyz reknu, pohlida je, ale musim pak byt vdecna.

Amun
Avatar
03. července 2017 14:22
Reakce na Candance:

Ja si nemuzu pomoct, ale ja bych normalne rekla, ze jsem ji tam nenahlasila proto, ze me o to cilene pozadala a spis bych vynadala ja ji, ze kvuli ni ted nemam hlidani, nez abych nechala kricet na sebe, ze jsem to vlastne zavinila ja.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46112 příspěvků moje polička 03. července 2017 15:06
Reakce na Candance:

no jak by mi to udelala jednou, tak bud jasna konkretni dohoda odkdy-dokdy-ktere dny apod) samozrejme pred svedky:-) a nebo bych ji uplne vynechala a az by se divila -proc jdou do skolky rikala jsem ze pohlidam? no ja s tim nepocitala protoze uzs to slibovala vickrat a nic. jestli chce muzes je vyzvedavat, budu rada, takze ktere dny v tydnu? v kolik? hned to jdu nahlasit ve skolce..  ono nektere babicky jsou proste "jine" ja to taky chapu tezko ale snazim se zaridit podle toho. moje tchyne je treba toho typu, ze nabizi ale neceka ze si vezmu:-)

Offline Candance
Avatar
5355 příspěvků moje polička 03. července 2017 16:33
Reakce na Amun:

Jenze kdybych ji prihlasila, tak ji tam budu vozit nebo se doprosovat, aby ji tam zavezli oni. Ja proto i dceru do skolky prihlasila na mesic prazdnin, protoze jsem to cekala. Pak jsem ji a dceri schvalne objednala pobyt, o kterem nekolikrat mluvila, ze ji tam vezme ale porad se to nehodilo (normalne jsem to zarezervovala a zeptala se, zda souhlasi)  a zbytek nejak vykryjeme s manzelem.

Offline Gatita
Avatar
7174 příspěvků moje polička 03. července 2017 18:17
Reakce na Candance:

Jak to tady tak čtu (na téma babičky a hlídání dětí), tak mám fakt radost, že jsem se uměla narodit a vdát, takže mám hodnou mámu a dokonalou tchyni, které se samy od sebe občas nabídnou a vždy dodrží slovo. Od podzimu to jistí soukromá školka a trochu se bojím, aby jim to nakonec nebylo líto, že budou mít toho hlídání míň. Je to opravdu velká pomoc a vděčná teda jsem, i když vděk naštěstí žádná z nich nenárokuje. Občas si to však musím odpracovat hlídáním psa 

Amun
Avatar
05. července 2017 16:11

Kolegovi meho pritele skocila na zahradu zubozena liska a uz nedokazala sama odejit. On se ji ujal a stara se o ni, poslal fotky a liska vazne vypada moc dobre, jen je jeste hubena. Strasne mi to udelalo radost, ze nekdo pomohl zviratku v nouzi.

Offline slniecko admin
Avatar
17610 příspěvků moje polička 05. července 2017 21:13

Že si moja dcéra po necelom mesiaci dovybaľovala veci zo školského výletu.

A hlavne, že v rámci toho vybaľovania mi doniesla asi 20 papierikov z rôznych parfumérií , čo po nich lozila a snažila sa nájsť, čo by sa mi pozdávalo a zdalo sa jej exotické (boli v Ríme a na na Capri). Vraj na Capri bolo neuveriteľné množstvo parfumérií.

Offline blackviolet
Avatar
3332 příspěvků moje polička 05. července 2017 23:15
Reakce na slniecko:

To je milé . A voněly ještě? Měla je i popsané?

Offline slniecko admin
Avatar
17610 příspěvků moje polička 06. července 2017 19:33
Reakce na blackviolet:

trošku ešte voňajú a popísané ich nemá, ale urobila mi tým veľkú radosť.

Offline Friga
Avatar
1581 příspěvků moje polička 06. července 2017 19:43

Po nekolika mesicich jsem potkala svou dobrou kamaradku - Slovenku. Bylo moc fajn na nekoho mluvit cesky tvari v tvar . A rovnou jsme se domluvily, ze sejdeme pristi patek 

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 06. července 2017 19:54

Auto,autobus,letadlo,vlak,pěšky. 

Jsem v Londýně. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46112 příspěvků moje polička 06. července 2017 20:03
Reakce na Dadoo:

užívej si!

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 06. července 2017 21:15
Reakce na Amun:

Kolegovi meho pritele skocila na zahradu zubozena liska a uz nedokazala sama odejit. On se ji ujal a stara se o ni, poslal fotky a liska vazne vypada moc dobre, jen je jeste hubena. Strasne mi to udelalo radost, ze nekdo pomohl zviratku v nouzi.

 

Offline barbucha blogger
Avatar
30677 příspěvků moje polička 06. července 2017 23:20
Reakce na Dadoo:

Auto,autobus,letadlo,vlak,pěšky. 

Jsem v Londýně. 

Já věděla že to dáš 

Offline Emerald
Avatar
2587 příspěvků moje polička 06. července 2017 23:34
Reakce na Amun:

Přiznám se, že městské lišky v Londýně za zvířátka v nouzi nepovažuju. Samozřejmě že hlavně ze začátku jsme z nich taky byli hrcprc, protože do té doby jsme v ČR viděli lišku tak 3-krát, ale potom, co nám permanentně sr..y na zahradu a vytahovaly odpadky z popelnic a přilehlých košů, už k nim mám vztah poněkud rezervovaný. Jednu dobu jsme jich ve vedlejší komunální zahradě, kde asi měly doupě, napočítali šest. Je teda fakt, že jsem se před pár týdny rozněžnila nad liščátkem, které zabloudilo k nám na zahradu, ale tím moje náklonost k londýnským liškám končí. Aspoň že nemají vzteklinu.

Offline Emerald
Avatar
2587 příspěvků moje polička 06. července 2017 23:37
Reakce na Dadoo:

No vidíte, jak jste šikovná!

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 06. července 2017 23:58
Reakce na Emerald:

A &.

Uz ve frontě na oodbVeni jsem se seznamila s paní, která letěla prvně do Londyna sama. V letadle vedle me secela dlecna,kteta prvne do Londyna letela sama. Tak jsme se vsechny skamaradily a společně  vse zvladly. Včetně vlaků z Gatwick. A u vlaku uz na mě čekali.  A měla jsem to přímou linkou bez přestupů.

ALE.. na pás  mi vyjel kufr. Byl pootevřený. Až doma jsem zkusila,ze mi z kufru ukradli 2 krabičky cigaret. Zbytek zůstal.  Hlavně nenápadně 

Jinak to bylo snazší  než jsem se bála.ovšem to příšerně vedro v Londýně mi radost neudělalo.  Zítra ma ale být o 3 celsiusy míň.  Tak snad..

Offline Emerald
Avatar
2587 příspěvků moje polička 07. července 2017 00:06
Reakce na Dadoo:

Ta vaše zpráva je poněkud "zašifrovaná".

A buďte ráda, že je hezky, bez deště by to mělo vydržet do neděle, a vypadá to, že bude už příjemně, takže na poznávání velkoměsta ideální. To mi připomíná, že když jsem tady měla před pár lety sestřenici s rodinou, kladla jsem jí na srdce, aby měla oblečení do každého počasí. Kromě holinek si tehdy přivezli snad opravdu všechno, a jak myslíte, že celých 9 dnů bylo... vedro. Připomíná mi to dodneška.