Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 27. června 2017 16:39

Radost mi dělá, že právě nastavuju out of office email, hurá!! :)

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 27. června 2017 22:27

zacala mi dovolena!sice se plany trochu narusily,(spravne mel byt zitra odjezd Recko),ale i tak mam velikou radost.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 29. června 2017 09:20

Vybavila som si od pondelka dovolenku 

A Amy vyhrala Mr. Bonejanglesa 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 29. června 2017 09:30
Reakce na slniecko:

Že som dnes spravila dosť ťažkú skúšku, ktorú som už prekladala z predošlého ročníka a tak to teraz bolo už buď/alebo.

Ufff...

Opožděně gratuluji! Studium je mnohdy pořádný boj!

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 29. června 2017 12:30
Reakce na Dalia:

Ďakujem! No dnes som ukončila skúškové, najradšej by som spala až do Vianoc....

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 29. června 2017 18:00

Oběd ku příležitosti pracovního jubilea v Holiday Inn.

Taky bych tu mohla jíst obden ( střídat s Alcronem)

Offline Sweet Potato
Avatar
34813 příspěvků moje polička 29. června 2017 19:32

Rýsuje se mi další prázdninový týden bez dětí!

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 29. června 2017 19:56
Reakce na Sweet Potato:

nebudes se nudit?

Offline continuity
Avatar
33610 příspěvků moje polička 29. června 2017 20:55
Reakce na Sweet Potato:

ja ti fakt zavidim, jak to vsichni delate? ja bych byla matka v domacnosti jak vino. jsem doma 14 dni a za tu dobu jsem mela obe deti ve vzdelavacich zarizenich jednou(!) a ten den jsem obihala urady. a to jsme dnes s muzem uklizeli a on mi rika, no tri dny si se flakala, ale ja ti to nevycitam (chybi mi smajlik s kladivem).

Offline Panenka
Avatar
1247 příspěvků moje polička 29. června 2017 21:20
Reakce na continuity:

Připomíná mi to jeden příběh, co koluje internetem...:

Otec se vrací z práce a vidí jak jeho děti sedí v pyžamech před domem a hrají si v blátě s prázdnými krabičkami od pizzy a číny, které jsou rozházené po celé zahradě. Vrátka na ulici jsou otevřená dokořán, zrovna tak dveře od auta, uvnitř leží pes čerstvě vyválený v blátě a nikde ani stopa po druhém psu. Muž vešel do domu a uviděl ještě větší nepořádek: Lampa převrácená a běhoun skrčený u zdi. Uprostřed pokoje hlasitě hrála televize a jídelna byla zaházena hračkami a různými díly šatníku. V kuchyni to nevypadalo lépe. Ve dřezu stála hromada nádobí, rádio hrálo na plné kolo, zbytky snídaně rozházené po stole, navrchu na prostírkách leží kočka. Lednice otevřená, psí žrádlo na podlaze, rozbitá sklenička pod stolem a u zadních dveří uplácaná hromádka písku.

Muž rychle vyběhl schody, stoupajíc na další hračky a šlapajíc po oblečení. Ale nehleděl na to, jen hledal svou manželku. Bál se, že je nemocná, nebo se jí něco vážného stalo. Viděl jak dveřmi koupelny prosakuje voda. Nakoukl tam a uviděl mokré ručníky na podlaze, rozlité mýdlo v hromadě špinavého prádla a mezi vším další rozházené hračky. Kilometry toaletního papíru se vinuly mezi tím vším a zrcadlo a stěny byly pomalované zubní pastou. Rychle se otočil a spěchal do ložnice, kde našel svou manželku, ležící v posteli a čtoucí knihu. Podívala se na něj, usmála se a zeptala se ho, jak se měl celý den.

Podíval se na ni nedůvěřivě a zeptal se: "Co se tu dnes stalo?"
Usmála se znovu a odpověděla: "Pamatuješ se, drahý, že každý den, když se vracíš z práce, ptáš se mně: "Co jsi, do prdele, dělala celý den?"
"Ano," odpověděl muž nejistě.
"Tak dnes... jsem nedělala nic !"

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 29. června 2017 21:21
Reakce na Panenka:

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 29. června 2017 21:57

Dneska mi prodavačka v trafice, taková starší šik dáma, pochválila žlutou kabelku. Že prý by ji v životě nenapadlo si koupit žlutou kabelku, ale že ted nemůže spustit oči, jak je to stašně pěkné. A že prý bude asi muset taky. 

Offline continuity
Avatar
33610 příspěvků moje polička 29. června 2017 22:34
Reakce na Panenka:

ja si opravdu nekolik hodin cetla (mimo toho, ze jsem byla na otocku v nove praci, s detma u dvou doktoru, v bazenu a jeste jsem vyrizovala nejake papiry, nemluve uz o tom, ze meli navareno). ale mela jsem deti na prodlouzeny vikend na vodu, tak clovek by rekl nejaka regenerace je opravdu nutna. 

Offline Gatita
Avatar
7142 příspěvků moje polička 30. června 2017 08:50

Tchýně si coby natěšená babička vyžádala dítě a vrátí nám ho až v sobotu. Takže mně dnes začíná taková miniaturní dovolená! Už jsem si naplánovala plavání, kadeřníka a když už tam budu, tak se půjdu v klidu mrknout po obchodech.

Jen se teda trochu bojím, že moje velkolepé plány dopadnou tak, že se zaseknu u svých pracovních věcí (klid na práci se musí využít, že), v bazénu pak bude strašit milion dětiček (vysvědčení-vstup za korunu, nebo tak něco) a na spanilou jízdu po obchodech nedojde, protože se zprudím hned v tom prvním, protože musím jít vrátit dětské tenisky, které jsem včera koupila, a hned doma zjistila, že jsou rozpárané (proč na to dávají ty bezpečnostní čipy, nikdy nepochopím).

Offline continuity
Avatar
33610 příspěvků moje polička 30. června 2017 20:45

dnes fakt dobry. projeli jsme D1 jenom s 40 minutovou sekyrou, z cehoz jsme 25 minut nabrali jiz v Praze, deti jsou nejenom hodne, ale i napomocne, kemp je temer prazdny a stihli jsme se pred bourkou i vykoupat. a behem bourky dvoujita duha. a ted si v klidu ctu. a uplny zazrak je, ze nam zatim nic zasadniho nechybi, co je po vcerejsim nocnim baleni maly zazrak. fakt jedina skoda, ze tady neni muz.

Offline continuity
Avatar
33610 příspěvků moje polička 30. června 2017 20:46

2x

Offline Gatita
Avatar
7142 příspěvků moje polička 01. července 2017 08:19
Reakce na continuity:

Hezke.je videt,ze sis sve male stanare dobre vychovala

Offline moora
Avatar
7522 příspěvků moje polička 01. července 2017 11:51

Odjeli!

Offline Sweet Potato
Avatar
34813 příspěvků moje polička 01. července 2017 12:12
Reakce na moora:

U nás už je to na dobré cestě.

A dostali jsme lístky na Guns'n'Roses!